Tenisz: Bondár negyeddöntős a svájci ITF-tornán

Vágólapra másolva!
2024.04.11. 13:33
Bondár Anna (Fotó: Imago Images)
Bondár Anna kétjátszmás sikert aratott a svájci Bellinzonában zajló, 75 ezer dollár összdíjazású salakpályás női ITF-tenisztorna nyolcaddöntőjében.

A világranglistán elfoglalt 114. helyével a legjobb magyarként jegyzett Bondár – akit a harmadik helyen emeltek ki a szervezők – csütörtökön a cseh Jesika Maleckovával (453.) csapott össze és 6:3, 6:3-ra nyert.

A hatodik kiemelt Udvardy Panna – aki a 153. helyen áll a WTA-rangsorban – később a hazai színekben versenyző Susan Bandecchi (405.) ellen lép pályára, és ha továbbjut, akkor a negyeddöntőben Bondárral találkozik.

Mindkét magyar azért küzd, hogy főtáblás lehessen a május végén rajtoló Roland Garroson, ezért nem tartottak a válogatottal a Billie Jean King Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának portugáliai tornájára.

Legfrissebb hírek

Swiatek 0:6-os kezdés után jutott tovább Madridban, Szabalenka elbúcsúztatta Kosztyukot

Tenisz
3 órája

Fucsovics Márton szetthátrányból jutott tovább Estorilban

Tenisz
5 órája

Gálfi Dalma negyeddöntős Spanyolországban; Bondár továbbjutott, Udvardy búcsúzott Wiesbadenben

Tenisz
10 órája

Tenisz: a vitamininfúzió határértékének túllépése miatt eltiltották a párosban kétszeres Grand Slam-győztest

Tenisz
2025.04.29. 10:06

Kiterjedt áramszünet sújtja Spanyolországot, felfüggesztették a madridi tenisztornát

Tenisz
2025.04.28. 15:16

Gálfi Dalma győzelemmel kezdett Spanyolországban

Tenisz
2025.04.28. 13:55

Swiatek szetthátrányból nyert Madridban

Tenisz
2025.04.24. 18:31

Carlos Alcaraz visszalépett a madridi mesterversenytől

Tenisz
2025.04.24. 15:05
Ezek is érdekelhetik