251 Cikk
Archiv cikkek
2006.05.03. 23:19

Csak ijesztgettek Tottival

Roma - Internazionale 1–1Idénybeli nézőcsúcsot regisztráltak a kupadöntő első, római találkozóján. Az Inter lehet elégedett az odavágó után.
2006.04.30. 01:53

Hetedszer Párizsban a serleg

Francia kupa, döntő: PSG-Marseille 2-1A nagy rivális Olympique Marseille legyőzésével két év után ismét a Paris Saint-Germain diadalmaskodott a Francia Kupa döntőjében.
2006.04.16. 02:00

Lionel Messi visszaesett

Az argentin válogatott orvosa, Donato Villanic annyit mondott, hogy Messinek, becslése szerint, három-négy hétre lesz szüksége a gyógyuláshoz, így a Milan ellen biztos nem játszhat.
2006.03.28. 01:11

Gera már pályára lépett

Kis híján döntetlent ért el hétfő este a West Bromwich Albion a negyedik helyezett Tottenham otthonában, a sokáig sérült Gera Zoltán az utolsó öt percre állt be.
2006.03.26. 00:25

Karmester nélkül nehéz

A visszafogott Barcát bírói tévedés is sújtotta. A Barcához hasonlóan BL-ütközetre készülő Villarreal meglepetésre odahaza elhasalt a kiesés elől menekülő Betis ellen.
2006.03.19. 01:48

Asszisztált, de hogyan!

Tovább halványult az üldözők reménye, mivel a Barcelona győzni tudott San Sebastiánban. A Messit helyettesítő Henrik Larsson már a mérkőzés elején parádés gólpasszt kapott Ronaldinhotól.