V. Á. 2021.05.17 13:46 Frissítve: 2021.05.17 14:34

Barcelona: szinte biztos Koeman távozása – sajtóhír

A Barcelona labdarúgócsapatát irányító Ronald Koeman szerződéséből még egy év hátra van, de a holland szakember jó eséllyel nem tölti ki a szerződését. Csapata vasárnap hazai pályán kikapott a Celta Vigótól (1–2) – a RAC1 rádiócsatorna információi szerint ez megpecsételte Koeman sorsát, 99 százalék, hogy távozik az évad végén.

Ronald Koeman a Celta elleni mérkőzésen (Fotó: AFP)

Ronald Koeman tavaly augusztusban vette át a Barcelona irányítását. A katalánok a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőjében búcsúztak a Paris Saint-Germain ellen, áprilisban azonban az Athletic Bilbao kiütésével (4–0) elhódították a Király-kupát.

A bajnokságban harmadik helyen áll a Barcelona, a bajnoki címre már nincs esélye, és mivel csupán két ponttal előzi meg a negyedik Sevillát az utolsó forduló előtt, a bronzérem is elúszhat.

A legfőbb jelölt Koeman utódjának Xavi Hernández, a klub korábbi legendás játékosa, aki jelenleg a katari al-Szaddot irányítja. A hírek szerint már megkezdődtek a tárgyalások a felek között.

2021.06.17 22:07:44

Spanyol labdarúgás SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Nem 180 percet játszott a spanyol válogatottban, hanem 180 mérkőzést!

2021.05.22 17:41:24

Spanyol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

A hazaiak cserejátékosa aztán a 90. percben ziccert rontott, amivel elvette az aranyérmet a Real Madridtól.

2021.05.22 16:57:01

Spanyol labdarúgás R. P.

A királyi gárda megfordította a Villarreal elleni csatát, de az Atlético győzelme miatt csak a második lett.

2021.05.22 16:27:08

Spanyol labdarúgás BALÁZS DÁVID KÁROLY

Nem játszottak jól a katalánok, de a hajrában szerzett találattal bebiztosították a harmadik helyüket.

2021.05.16 18:23:21

Nacho nagyon fontos gólt szerzett, ez döntött a rangadón, de nincs a saját kezében a sorsa a címvédőnek.