Röplabda: Szabó és Gacs ezüstérmes az osztrák bajnokságban

2023.04.23. 20:49
null
Szabó (balra) a válogatott csapatkapitánya is volt (Fotó: MRSZ)
Szabó Alpár és Gacs Dániel csapata, az SK Zadruca Aich/Dob ezüstérmet nyert az osztrák röplabda-bajnokságban.

Az Aich/Dob 4–1-es összesítéssel veszítette el a Tirol Innsbruck elleni finálét, az utolsó mérkőzésen 3–1-re nyert a rivális.

Szabó, a válogatott korábbi csapatkapitánya sorrendben nyolc, hét, kilenc, nyolc és négy pontot szerzett, Gacs csak az utolsó találkozón kapott lehetőséget a döntőben, azon egy pontig jutott.

Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt

Röplabda
2026.06.21. 15:55

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője

Röplabda
2026.06.10. 19:45

Férfi röplabda Extraliga: nem indul a MAFC és a Kazincbarcika

Röplabda
2026.05.27. 15:12

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

A magyar férfi röplabda-válogatott 15 fős kerettel készül a nyári tornákra

Röplabda
2026.05.18. 17:44

Megvédte a címét a Perugia a férfi röplabda BL-ben

Röplabda
2026.05.17. 22:41

Férfi röplabda Extraliga: a Dág és a Szolnok alsóházi győzelmével zárult az idény

Röplabda
2026.05.17. 21:47

Férfi röplabda: a kupa után a bajnoki trófeát is visszahódította a Kaposvár

Röplabda
2026.05.12. 21:08
Ezek is érdekelhetik