Találatok a Western Sydney Wanderers címkére

Találatok száma: 11

Videó: ezt látni kell, három ajtó-ablak ziccerből sem lett gól

2021-02-07 09:04:02

Ilyen tényleg csak a FIFA-ban van: az ausztrál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság pénteki bajnokiján a Western Sydney Wanderers labdarúgói három ziccert sem tudtak belőni a Macarthur FC otthonában 2–1-es hazai vezetésnél. A vendégek végül megtalálták az egyenlítéshez vezető utat a hajrában, és 2–2-es döntetlennel zárult a mérkőzés.

ziccer Western Sydney Wanderers Macarthur EA Sports FIFA Ausztrália

Játékossors: Ausztráliába igazol a Bundesliga-gólkirály

2019-09-19 07:12:51

A Western Sydney Wanderers szerződteti a Bundesliga 2014–2015-ös idényének gólkirályát, Alexander Meiert. A 36 éves támadó szerződése nyáron lejárt a hamburgi St. Paulinál, így ingyen érkezett Ausztráliába, ahol a napokban esik át az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon – írja az smh.com nevű helyi lap.

nemzetközi átigazolás Western Sydney Wanderers Eintracht Frankfurt Alexander Meier

Felkészülés: az Arsenal és a Dortmund is hármat vágott

2017-07-15 14:41:56

Az Arsenal labdarúgócsapata nemzetközi felkészülési mérkőzésen 3–1-re legyőzte az ausztrál WS Wandererset, míg a Bundesliga egyik élgárdája, a Borussia Dortmund a japán Urava Reds felett diadalmaskodott.

felkészülés angol foci Western Sydney Wanderers Urava Reds Borussia Dortmund Arsenal

Finoman szólva 18+-os molinóval üzentek az edzőnek… – KÉP

2017-02-24 09:11:29

Bár még viszonylag fiatalnak mondható mindkét klub, kevés csapat szurkolói utálják úgy egymást, mint az ausztrál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sydney FC és a Western Sydney Wanderers drukkerei. A két csapat legutóbbi derbijén a meccset 1–0-ra megnyerő Western Sydney fanatikusai üzentek az ellenfél edzőjének, Graham Arnoldnak. Egy finoman szólva 18+-os molinóval… Mondanunk sem kell, nem kis büntetés vár a csapatra emiatt.

ausztrál labdarúgás ausztrál bajnokság Western Sydney Wanderers Sydney FC

Videó: Ausztráliában ez a mozdulat nem ér büntetőt…

2016-01-02 11:10:25

Ausztráliában sem viccelhették el a szilvesztert, a Western Sydney Wanderers–Adelaide United bajnokit vezető bíró ugyanis minden bizonnyal másnapossággal küzdött. Más indok nem lehet arra, miért nem adott büntetőt az alábbi jelenetet követően.

videó büntető bíró ausztrál labdarúgás Western Sydney Wanderers Ausztrália

Ausztrália: nagy sorozatot szakítottak meg Sándorék

2015-12-19 13:51:51

Bár a Sándor Györggyel felálló Perth Glory megszakította az éllovas Western Sydney hétmeccses győzelmi sorozatát, megvernie a vendégek 81. percben szerzett gólja miatt nem sikerült.

légiósok ausztrál bajnokság Western Sydney Wanderers Sándor György Perth Glory A-League

Ausztrália: Sándorék az ázsiai BL-győztes kiverésével elődöntősök

2015-09-29 15:17:40

Bejutott a labdarúgó Ausztrál Kupa elődöntőjébe a Sándor Györggyel a kezdőcsapatban felálló Perth Glory, mely az ázsiai Bajnokok Ligája címvédőjét, a Western Sydney Wandererst búcsúztatta 1–1 és tizenegyesrúgások után. A Videoton FC volt csapatkapitánya végigjátszotta a mérkőzést, a 112. percben sárga lapot kapott.

légiósok Western Sydney Wanderers Sándor György Perth Glory Ausztrál Kupa

Ausztrália: Vernesék nem bírtak Kalmarékkal

2015-01-01 13:22:34

Vernes Richárd csapata, a Central Coast Mariners idegenben 0–0-t játszott a Western Sydney Wanderersszel az ausztrál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (A-League) csütörtöki mérkőzésén.

légiósok ausztrál foci Western Sydney Wanderers Vernes Richárd A-League

Klubvilágbajnokság: 120 percig küzdöttek a Real Madridért

2014-12-13 23:02:19

A mexikói Cruz Azul a rendes játékidő legvégén táncolt vissza a szakadék pereméről, és hosszabbítást követően végül 3–1-re legyőzte a Western Sydney Wandererst a labdarúgó-klubvilágbajnokság szombat késő esti negyeddöntőjében. Az elődöntőben a Real Madrid lesz a Cruz Azul ellenfele.

klubvilágbajnokság Western Sydney Wanderers Cruz Azul

Ázsiai BL: két évvel alapításuk után felértek a csúcsra

2014-11-01 21:02:25

Az ázsiai Bajnokok Ligája döntőjének visszavágóján az ausztrál Western Sydney Wanderers idegenben gól nélküli döntetlenre végzett a szaúdi al-Hilallal, így a hazai pályán aratott 1–0-s győzelmének köszönhetően története során először elhódította a trófeát.

ázsiai BL klub-vb al-Hilal Western Sydney Wanderers

Ázsiai BL: 13 férfi és 1 nő a 60 000 szaúdi ellen

2014-10-28 11:40:19

Mindössze tizennégy szurkolója kíséri el a története legnagyobb sikerére hajtó ausztrál Western Sydney Wanderers labdarúgócsapatát az ázsiai Bajnokok Ligája döntőjének rijádi visszavágójára az al-Hilal ellen. A szurkolókat elsősorban a szigorú szaúdi határátlépési törvények tartják távol.