Találatok a Varga Katalin címkére

Találatok száma: 14

Paralimpia 2020: reggeli bronzzal zártak a magyarok Tokióban

2021-09-04 19:00:06

Az utolsó versenynapunkra is jutott dobogós helyezés a tokiói paralimpián, legutóbb 1984-ben volt ennél sikeresebb a küldöttségünk.

paralimpia 2020 paralimpia Varga Katalin Ekler Luca

Paralimpia 2020: a kajakos Varga Katalin bronzéremmel nyitotta az utolsó napot

2021-09-04 06:05:20

Varga Katalin kajak 200 méteren, a KL2-es kategóriában bronzérmet szerzett a tokiói paralimpián, miután remekül versenyezve, 52.622-es idővel a harmadik helyen végzett az A-döntőben.

paralimpia 2020 paralimpia Varga Katalin Tokió 2020

Kajak-kenu Eb: magyar érmesek a paradöntőkben

2021-06-05 18:00:05

A paraverseny szombati döntőiben három érmet, egy-egy aranyat, ezüstöt és bronzot szereztek a magyarok a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb Varga Katalin Suba Róbert Kiss Péter Pál

Tokió 2020: magyar pályázó a paralimpikonok sportolói bizottságába

2021-05-05 13:48:42

Huszonketten pályáznak a Nemzetközi Paralimpiai Bizottság (IPC) sportolói tanácsába, köztük Varga Katalin személyében magyar parakajakos is.

paralimpia olimpia Varga Katalin Tokió 2020

Kajak-kenu vb: Molnárné Tóth 5., Varga a 7., Juhász döntőzhet

2019-08-21 17:45:21

A paraversenyzők délutáni programjában a VL2-ben szereplő Juhász Tamás óriási csata árán, futamgyőzelemmel jutott a döntőbe, míg ugyanebben a kategóriában a riói paralimpia ezüstérmese, Suba Róbert harmadik lett, így rá vár még egy középfutam.

kajak-kenu vb 2019 kajak-kenu vb Varga Katalin Suba Róbert Juhász Tamás

Kajak-kenu vb: Suba Róbert parakajakban is második lett

2017-08-25 15:53:22

A racicei kajak-kenu világbajnokság pénteki versenynapján Suba Róbert ezüstérmet szerzett 200 méteren a KL1-es döntőben.

parakajak kajak-kenu vb kajak-kenu Varga Katalin Suba Róbert Juhász Tamás

Kajak-kenu vb: Suba Róbert ezüstérmet szerzett

2017-08-23 18:22:14

A csehországi Racicében szerdán a parasportolók szereplésével kezdetét vette a kajak-kenu világbajnokság, rögvest egy kiváló magyar eredménnyel: Suba Róbert ezüstérmet szerzett.

parasport parakenu parakajak kajak-kenu vb kajak-kenu Varga Katalin

Vívó-vk: kilencedik a női tőrcsapat Saint-Maurban

2015-11-08 16:23:06

A kilencedik helyen végzett vasárnap a magyar válogatott a női tőrözők franciaországi világkupaversenyén, Saint-Maurban.

vívó-vk vívás Varga Katalin Mohamed Aida Knapek Edina Hopka-Varga Gabriella

Vívó-vb: nincs magyar a nyolc között, Knapek és Mohamed is búcsúzott

2013-08-07 12:50:55

A nyolcaddöntő jelentette a végállomást Knapek Edina és Mohamed Aida számára a Budapesten zajló vívó-világbajnokságon. A női tőr egyéni küzdelmeiben Knapek az olasz Carolina Erbától kapott ki 14:13-ra, míg Mohamedet szintén egy olasz rivális, Elisa di Francisca győzte le, méghozzá imponáló fölénnyel, 15:3-ra. Korábban Varga Gabriella az első körben kikapott, a 32 között Varga Katalin pont honfitársától, Knapektől szenvedett vereséget szoros csatában.

vívó-vb Varga Katalin Varga Gabriella Mohamed Aida Knapek Edina

Vívó-vb: Knapek Edina és Mohamed Aida nyolcaddöntős

2013-08-07 11:47:23

Knapek Edina Varga Katalint, míg Mohamed Aida a német Anne Sauert legyőzve bejutott a legjobb 16 közé a női tőrözők szerdai egyéni versenyében a budapesti MOL vívó-világbajnokságon.

vívó-vb Varga Katalin Mohamed Aida Knapek Edina

Vívó-vb: Varga Gabriella nem bírt Vezzalival

2013-08-07 10:52:27

Három magyar női tőröző maradt versenyben a 64-es tábla első fordulóját követően a budapesti vívó-világbajnokságon.

Vívó-vb: mind a négy magyar női tőröző főtáblás

2013-08-05 15:59:54

Mind a négy magyar női tőröző felkerült a 64-es táblára a budapesti világbajnokságon.

vívó-vb női tőr Varga Katalin Varga Gabriella Mohamed Aida Knapek Edina

Vívás: hét magyar főtáblás a budapesti női tőr vk-n

2013-02-08 18:46:38

A pénteki selejtezőben érdekelt 14 magyar vívó közül hatan szerepelhetnek szombaton a budapesti női tőr egyéni világkupa-verseny főtáblájának küzdelmeiben.

Varga Katalin Varga Gabriella Mohamed Aida Lupkovics Dóra Kreiss Fanny Knapek Edina

Női tőr vk: huszonhat ország vívói küzdenek Budapesten

2013-02-07 19:25:29

A múlt heti női párbajtőr Grand Prix után ismét rangos vívóeseményt rendeznek Budapesten: péntektől vasárnapig a női tőrözők világkupa-versenyére kerül sor, egyéniben és csapatban.