Találatok a US PGA címkére

Találatok száma: 33

Golf: Max Homa megvédte címét az idénynyitón

2022-09-19 10:28:11

A címvédő amerikai Max Homa nyerte a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult idénynyitó versenyét, a nyolcmillió dollár összdíjazású Fortinet bajnokságot a kaliforniai Napában – írja az MTI.

golf US PGA Max Homa Danny Willett

Golf: McIlroy megvédte címét Kanadában a US PGA Touron

2022-06-13 10:32:02

Az északír Rory McIlroy sikerét hozta a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult versenye, a 8.7 millió dollár összdíjazású RBC Canadian Open.

golf US PGA Rory McIlroy PGA

Golf: címvédés McKinneyben a US PGA Touron

2022-05-16 09:24:40

A dél-koreai Li Kjung Hun megvédte címét a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult versenyén, a 9.1 millió dollár összdíjazású AT&T Byron Nelson elnevezésű viadalon – írja az MTI.

golf US PGA

Golf: a US PGA Tour szervezői eltiltották a játékosokat a rivális versenysorozattól

2022-05-11 11:26:26

A profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) szervezői eltiltották a játékosokat egy szaúdi finanszírozású új versenysorozatban való részvételtől – írja az MTI.

golf US PGA

Golf: Max Homa győzött Potomacben

2022-05-09 10:42:01

Az amerikai Max Homa nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult viadalát, a kilencmillió dollár összdíjazású Wells Fargo Championshipet.

golf US PGA Max Homa

Golf: Jon Rahm nagy izgalmak után nyert Mexikóban

2022-05-02 12:33:46

A spanyol Jon Rahm nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult versenyét, a 7.3 millió dollár összdíjazású Mexico Opent – írja az MTI.

golf US PGA

Golf: Cantlay és Schauffele nyert New Orleansban

2022-04-25 11:15:17

A Patrick Cantlay, Xander Schauffele páros nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult csapatversenyét, a 8.3 millió dollár összdíjazású Zurich Classicot – írja az MTI.

golf US PGA

Golf: a 147. profi versenyén nyert először, debütálhat a Mastersen

2022-04-04 10:10:46

Az amerikai J.J. Spaun pályafutása első győzelmét szerezte meg vasárnap a profi golfozók legrangosabb sorozatában (US PGA Tour).

golf US PGA

Golf: Sam Burns megvédte címét a floridai viadalon

2022-03-21 12:04:48

Sam Burns címvédésével zárult a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) legutóbbi viadala, a 7.8 millió dollár összdíjazású Valspar Championship.

golf US PGA Sam Burns PGA Tour PGA

Golf: három héten belül második diadalát aratta Scottie Scheffler

2022-03-07 10:18:01

Az amerikai Scottie Scheffler három héttel karrierje első sikere után vasárnap újabb diadalt aratott a profi golfozók legrangosabb sorozatában (US PGA Tour) – írja az MTI.

golf US PGA Scottie Scheffler PGA

Golf: Sam Burns győzött Jacksonban

2021-10-04 10:50:12

Az amerikai Sam Burns nyerte meg a Mississippi állambeli Jacksonban rendezett hétmillió dollár összdíjazású golftornát, a Sanderson Farms Championshipet.

golf US PGA Sam Burns

Golf: Max Homa nyerte az évad első versenyét az US PGA-sorozatban

2021-09-20 10:05:37

Az amerikai Max Homa nyerte a profi golfozók 2021–2022-es idényének első viadalát, a kaliforniai Napában rendezett Fortinet Championshipet – számolt be róla az MTI:

Golf: ausztrál páros sikerével zárult a Zurich Classic

2021-04-26 10:11:07

Az ausztrál Cameron Smith és Marc Leishman nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) egyetlen csapatversenyét, a New Orleansban rendezett 7.4 millió dollár összdíjazású Zurich Classicot – írja az MTI.

golf Zurich Classic US PGA Marc Leishman Cameron Smith

Golf: Horschel hatodszor győzött a US PGA-sorozatban

2021-03-29 09:13:23

Az amerikai Billy Horschel nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) vasárnap zárult versenyét, a 10.5 millió dollár összdíjazású Match Play Championshipet a texasi Austinban – számolt be róla az MTI.

golf US PGA Billy Horschel

Golf: Masters-indulást ér Matt Jonesnak a floridai sikere

2021-03-22 10:21:12

Matt Jones nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) vasárnap zárult versenyét, a hétmillió dollár összdíjazású Honda Classicot, amivel biztossá tette helyét az év első majortornáján, a US Mastersen – írja az MTI.

golf US PGA US Masters Matt Jones Honda Classic

US PGA: naponta tízezer néző az év második major versenyén

2021-02-23 19:39:46

Limitált számban ugyan, de nézők előtt rendezik meg a profi golfozók májusi kiemelt (major) viadalát, a PGA Championshipet. A május 20. és 23. között sorra kerülő versenyt szervező amerikai szövetség (PGA of America) kedden jelentette be döntését, miszerint mind a négy napra 10 ezer rajongót engednek majd be a dél-karolinai Kiawah Island Golf Resort versenypályájára, a The Ocean Course-ra.

US PGA Golf

Golf: 42 év után nyert újra mexikói játékos PGA Tour-versenyt

2020-11-09 09:51:42

Meglepetéssel ért véget a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult, 7 millió dollár összdíjazású houstoni versenye, melyet Carlos Ortiz nyert meg, aki 42 év után a US PGA Tour első mexikói tornagyőztese.

golf US PGA Carlos Ortiz

Golf: 23 éves tehetség nyerte a PGA Championshipet

2020-08-10 09:28:54

Meglepetésre a 23 éves Collin Morikawa diadalmaskodott a profi golfozók első idei Major-viadalán, a San Franciscóban rendezett PGA Championshipen.

golf US PGA PGA Collin Morikawa

Golf: Jon Rahm világelső lett a Memorialon aratott sikerével

2020-07-20 12:34:23

Jon Rahm a golfozás történetének második spanyol világelsője lett, miután vasárnap megnyerte a 9.3 millió dollár összdíjazású Memorial Tournamentet az Ohio állambeli Dublinban.

golf US PGA Jon Rahm

Titokzatos befektetők új szintre emelnének egy sportágat

2020-01-30 16:47:13

Merész tervet jelentett be a napokban egy brit székhelyű szervezet: felülírván az anyagiakban amúgy sem szűkölködő sportág pillanatnyi, jól felépített versenyrendszerét, a titokzatos World Golf Group új, mesés pénzdíjakkal csábító golftornasorozatot készül indítani 2022 januárjától, bizonyos tekintetben a Formula–1-et mintául tekintve. A terv titokzatos, ám a tét olyan nagy, hogy a golfsajtó nem hagyta szó nélkül, és a sportág nagy szervezetei, több éljátékosa is megszólalt.