Találatok a US PGA címkére

Találatok száma: 17

Golf: 42 év után nyert újra mexikói játékos PGA Tour-versenyt

2020-11-09 09:51:42

Meglepetéssel ért véget a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult, 7 millió dollár összdíjazású houstoni versenye, melyet Carlos Ortiz nyert meg, aki 42 év után a US PGA Tour első mexikói tornagyőztese.

golf US PGA Carlos Ortiz

Golf: 23 éves tehetség nyerte a PGA Championshipet

2020-08-10 09:28:54

Meglepetésre a 23 éves Collin Morikawa diadalmaskodott a profi golfozók első idei Major-viadalán, a San Franciscóban rendezett PGA Championshipen.

golf US PGA PGA Collin Morikawa

Golf: Jon Rahm világelső lett a Memorialon aratott sikerével

2020-07-20 12:34:23

Jon Rahm a golfozás történetének második spanyol világelsője lett, miután vasárnap megnyerte a 9.3 millió dollár összdíjazású Memorial Tournamentet az Ohio állambeli Dublinban.

golf US PGA Jon Rahm

Titokzatos befektetők új szintre emelnének egy sportágat

2020-01-30 16:47:13

Merész tervet jelentett be a napokban egy brit székhelyű szervezet: felülírván az anyagiakban amúgy sem szűkölködő sportág pillanatnyi, jól felépített versenyrendszerét, a titokzatos World Golf Group új, mesés pénzdíjakkal csábító golftornasorozatot készül indítani 2022 januárjától, bizonyos tekintetben a Formula–1-et mintául tekintve. A terv titokzatos, ám a tét olyan nagy, hogy a golfsajtó nem hagyta szó nélkül, és a sportág nagy szervezetei, több éljátékosa is megszólalt.

golf US PGA Szaúd-Arábia Rory McIlroy Premier Golf League PGA

Golf: ausztrál győzelem Honoluluban

2020-01-13 12:44:07

Az ausztrál Cameron Smith nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának, a US PGA Tournak a Honoluluban rendezett versenyét, a 6.6 millió dollár összdíjazású Sony Opent.

golf US PGA

Golf: nagy meglepetéssel zárult a US PGA houstoni versenye

2019-10-14 11:54:40

Komoly meglepetéssel zárult a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) houstoni versenye, mivel az eddig számottevő eredménnyel nem rendelkező amerikai Lanto Griffin győzött.

golf US PGA

Golf: az utolsó ütésével nyert Cameron Champ Napában

2019-09-30 10:32:02

Az amerikai Cameron Champ nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap zárult állomását, a 6.6 millió dollár összdíjazású Safeway Opent.

golf US PGA Cameron Champ

Golf: Munoz a legnagyobb sikerét aratta Jacksonban

2019-09-23 09:56:16

A kolumbiai Sebastián Munoz nyerte a profi golfozók legutóbbi viadalát a PGA-körversenyen, a Mississippi állambeli Jacksonban.

golf US PGA Sebastián Munoz PGA

Golf: az amerikai egyetemi bajnok győzött a US PGA-n

2019-07-08 09:53:35

A húszéves Matthew Wolff, az idei amerikai egyetemi bajnok nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) Minnesota állambeli Blaine-ben rendezett versenyét, a 6.4 millió dollár összdíjazású 3M Opent.

golf US PGA Matthew Wolff

Golf: Gary Woodland nyerte a US Opent

2019-06-17 12:37:47

Gary Woodland nyerte meg a profi golfozók idei harmadik Major-versenyét, a 12.5 millió dollár összdíjazású US Opent.

US PGA Tiger Woods PGA-tour Gary Woodland Brooks Koepka

Golf: a remekül hajrázó Cantlay nyerte a Nicklaus Memorialt

2019-06-03 11:10:48

A remekül hajrázó amerikai Patrick Cantlay nyerte meg az Ohio állambeli Dublinban rendezett, 9.1 millió dollár összdíjazású Nicklaus Memorialt, a profi golfozók körversenyének (US PGA) legutóbbi tornáját.

golf US PGA Patrick Cantlay PGA

Golf: Koepka megvédte a címét a PGA Championshipen

2019-05-20 09:40:42

Megvédte a címét az amerikai Brooks Koepka a golfozók idei második Major-versenyén, a 10.5 millió dollár összdíjazású PGA Championshipen.

golf US PGA PGA Brooks Koepka

Golf: dél-korei siker született a PGA-sorozat dallasi állomásán

2019-05-13 12:00:57

A dél-koreai Kang Szung nyerte a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) vasárnap zárult, dallasi versenyét.

US PGA golf

Golf: Molinari diadalmaskodott Arnold Palmer versenyén

2019-03-11 10:31:42

Az olasz Francesco Molinari nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult versenyét, a 9.1 millió dollár összdíjazású Arnold Palmer Invitationalt.

US PGA Francesco Molinari golf

Golf: Kevin Kisner pályafutása 2. győzelmét aratta a US PGA-n

2017-05-29 09:45:51

Az amerikai Kevin Kisner nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának 6.9 millió dollár összdíjazású versenyét a texasi Dallas Fort Worth-ben.

Kevin Kisner US PGA golf

Golf: meglepetés a charlotte-i US PGA-versenyen

2016-05-09 11:41:48

Nagy meglepetésre az amerikai James Hahn nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) legutóbbi versenyét, a Charlotte-ban rendezett, 7,3 millió dollár összdíjazású Wells Fargo Championshipet.

golf US PGA

Golf: Bubba Watsoné a Masters és a híres zöld zakó

2014-04-14 09:54:00

Az amerikai Bubba Watson nyerte meg vasárnap a golfozók első idei Major-tornáját, az Augustában rendezett US Masterst.