Találatok a Tranquillo Barnetta címkére

Találatok száma: 8

Videó: a volt Juve-csatár csele láttán tátva marad a szánk

2016-10-27 12:12:03

A Toronto FC támadója, Sebastian Giovinco ismét csapata egyik legjobbja volt. A korábban a Juventusban is futballozó csatár ezúttal a Philadelphia Union ellen 3–1-re megnyert meccsen talált be, megszerezve ezzel 18. gólját 29. mérkőzésén. A találkozó egyik legszebb jelenete is az olasz csatár nevéhez fűződik, amikor egyetlen csellel két embert – köztük a korábbi Bayer Leverkusen-kedvenc Tranquillo Barnettát – csapott be.

amerikai labdarúgás Tranquillo Barnetta Toronto Sebastian Giovinco Philadelphia Union MLS

MLS: a Bayer korábbi játékosa is a tengerentúlon folytatja

2015-07-30 08:11:27

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Union csapatához szerződött Tranquillo Barnetta, a Bayer Leverkusen és a Schalke korábbi játékosa.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Tranquillo Barnetta Philadelphia Union MLS

Bundesliga: a jubiláns betalált, előzött a Schalke

2015-02-06 21:07:52

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának mérkőzésén a Schalke hazai pályán a 250. Bundesliga-meccsén pályára lépő Tranquillo Barnetta góljával 1–0-ra legyőzte a Mönchengladbachot, ezzel megelőzte a Borussiát a tabellán, és feljött a harmadik helyre.

német foci Tranquillo Barnetta Schalke Mönchengladbach Bundesliga

Schalke: megvolt az utolsó transzfer, távozott a szélső

2013-09-02 14:11:59

A német élvonalbeli Schalke 04 labdarúgócsapata hivatalos közleményben jelezte: egy évre kölcsönadta Tranquillo Barnettát az Eintracht Frankfurtnak. A 28 éves svájci válogatott szélsőnek ez lesz a negyedik német klubja.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Tranquillo Barnetta Schalke Eintracht Frankfurt

Meireles, Hansson és Barnetta is bekerült az Eb eddigi álomcsapatába

2008-06-15 04:00:14

Az euro2008.castrolindex.com internetes oldal, amely az Európa-bajnokságok mérkőzésein méri a játékosok összes, számmal kifejezhető mutatóját a megtett kilométerektől a jó és rossz passzokon át egészen az átlagsebességig, nyilvánosságra hozta az első csoportkör álomtizenegyét.

Petr Cech David_Villa Lukas_Podolski

Tranquillo Barnetta portréja

2008-05-26 23:50:20

Tranquillo Barnetta napjaink legkreatívabb svájci középpályása, aki a hazai Európa-bajnokság egyik nagy felfedezettje lehet. „Óriási lesz – örült már jó előre a kontinenstornának. – Emlékszem arra, amikor a vb alatt Dortmundban Togo ellen 50-60 ezer rajongóval a hátunk mögött játszhattunk, ráadásul még gólt is rúgtam. Svájcban ugyanilyen lesz a légkör, ebben 100 %-ig biztos vagyok, annak ellenére is, hogy nekünk nincsenek olyan nagy stadionjaink. Hihetetlen lesz”

euro 2008 portrék Tranquillo Barnetta

Podolski lett a legjobb fiatal játékos

2008-04-18 22:22:32

Lukas Podolski lett a németországi világbajnokság legjobb huszonegy év alatti játékosa, megelőzve a portugál Cristiano Ronalót és az argentin Lionel Messit. Az újságírók kritizálták a FIFA testületének a döntését, ugyanis szerintük a német támadó játéka nem olyan látványos, mint a Manchester United és a Barcelona fiataljáé.

Lukas_Podolski Tranquillo Barnetta

Svájcnak továbbjutást érhet Barnetta gólja

2008-04-18 22:30:59

Jakob Kuhn, a svájci labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint Tranquillo Barnetta gólja, amelyet a 21 esztendős játékos a 88. percben szerzett Togo ellen a G-csoport második fordulójában, adott esetben a helvétek továbbjutását jelentheti a csoportból. Svájc négy pontjával, Dél-Koreánál jobb gólkülönbségével az első helyről várhatja a csoportkör utolsó fordulóját.