Találatok a Trae Young címkére

Találatok száma: 13

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

2022-11-26 07:08:23

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

Washington Wizards Utah Jazz Trae Young Steph Curry San Antonio Spurs Sacramento Kings

NBA: mínusz 16-ról nyert az Atlanta; újra előnyben a Bucks

2022-04-23 07:33:20

Az Atlanta Hawks tizenhat pontos hátrányból (68–84) felállva 111–110-re legyőzte otthon a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A hazaiak győztes dupláját a csapat legeredményesebb játékosa, a 24 pontig jutó Trae Young dobta, 4.4 másodperccel a mérkőzés vége előtt. A Milwaukee Bucks fölényes, harmincpontos győzelemmel vette vissza a pályaelőnyét a Chicago Bullstól (111–81).

videó kosárlabda Trae Young Milwaukee Bucks Miami Heat Atlanta Hawks

Simán nyert a Bucks, javított a Denver, ismét bukott a GSW

2022-03-23 11:45:40

A Milwaukee-nak nem okozott gondot a Chicago, a Nuggets a Clipperst verte, a Warriors pedig Orlandóban is kikapott – közben Trae Young és Bogdan Bogdanovics megszórta a New Yorkot.

Trae Young NBA Atlanta Hawks

NBA: Trae Young újra belakta a Gardent, és üldözi Jabbart

2022-03-23 07:05:48

A címvédő Milwaukee Bucks 126–98-ra nyert a vendég Chicago Bulls ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapjának keleti rangadóján. A Denver Nuggets legyőzte a Los Angeles Clipperst, a Golden State Warriors a gyengécske Orlando Magic ellen sem tudott kimászni a gödörből, míg a playoffért kapaszkodó Atlanta Hawks fontos sikert aratott New Yorkban.

Huszonhat pontos hátrányból nyert a Hawks, Leonard nélkül a Clippers

2021-06-17 09:09:57

Egy agyonnyert meccset szórakozott el, és ezzel a kiesés szélére került a Sixers, míg a Jazz otthon sem tudta megbüntetni Kawhi Leonard hiányát, így ott a Clippers nyerte az ötödik mérkőzést.

Utah Jazz Trae Young Philadelphia 76ers Paul George NBA rájátszás NBA

NBA: a Memphis meglepte a Utahot a párharc első meccsén

2021-05-24 07:54:31

A Memphis Grizzlies 112–109-re győzött a főcsoportelső Utah Jazz ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában a Nyugati konferencia-negyeddöntő első mérkőzésén, ezzel máris elvette riválisa pályaelőnyét. A vendégeknél Dillon Brooks 31 pontig jutott.

Utah Jazz Trae Young New York Knicks NBA Memphis Grizzlies Atlanta Hawks

Young 50 pontja sok volt a Heatnek; a Rockets elkalapálta a GSW-t

2020-02-21 09:04:47

Kereken ötven pontot szórt a Hawks irányítója, Trae Young, csapata pedig szoros végjátékban verte a Miamit az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. Joel Embiid remeklésével, Ben Simmons nélkül győzte le a Sixers a Brooklynt, Chicagóban nyert a Charlotte, szoros meccset vívott Sacramentóban a Memphis, simán hozta a kötelezőt a Bucks és a Rockets.

Trae Young NBA Houston Rockets Golden State Warriors Atlanta Hawks

Kings-bravúr a Clippers otthonában, Trae Young szétszedte a Phillyt

2020-01-31 09:18:17

Váratlan győzelmet aratott a Clippers pályáján a fáradtan érkező Sacramento, a nagycsapatok közül a Philly kapott ki a parádézó Trae Young által húzott Atlanta vendégeként, a nyugati rangadót pedig a Denver nyerte – a Jazz ezzel sorozatban harmadszor szenvedett vereséget az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. A Toronto és a Boston hozta a kötelezőt, a Wizards pedig javítani tudott a Charlotte ellen.

Trae Young Sacramento Kings NBA Los Angeles Clippers Atlanta Hawks

NBA: eddig csak egyvalaki tett olyat, mint most Trae Young

2020-01-31 07:18:32

A Keleti főcsoportban sereghajtó Atlanta Hawks hazai pályán 127–117-re legyőzte a Philadelphia 76erst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) csütörtöki játéknapján.

Rangadót nyert, és vezeti Nyugatot a Los Angeles Lakers

2019-11-13 08:59:38

Trae Young 42 pontja sok volt a Denvernek, nagyon megizzadt a Sixers, Sacramentóban is kikapott a Portland, Kyrie Irving elerőlködte a Nets meccsét Salt Lake Cityben, hozta a kötelezőt a Heat, Coby White pedig talpra ugrasztotta a United Centert – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Trae Young NBA Los Angeles Lakers

NBA: ilyesmire korábban csak James és Jordan volt képes

2019-11-13 06:43:29

A Nyugati főcsoportot vezető Los Angeles Lakers idegenbeli, a második helyen álló Utah Jazz hazai győzelemmel folytatta szereplését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), míg keleten a Miami Heat és a Philadelphia 76ers szintén megerősítette pozícióját az élbolyban. A szerda hajnali program legnagyobb meglepetését az Atlanta Hawks szolgáltatta azzal, hogy a remek napot kifogó Trae Young vezérletével 125–121-re nyert a Denver Nuggets vendégeként.

Trae Young NBA

NBA: vége Harden sorozatának, 3 év után túldobta egy újonc

2019-02-26 06:33:28

A Houston Rockets hazai pályán 119–111-re legyőzte az Atlanta Hawks legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, ám eközben megszakadt vezére, James Harden nagy sorozata a harminc pont feletti tartományban. A ligaelső Milwaukee Bucks és a Nyugati főcsoportot vezető Golden State Warriors egyaránt idegenbeli győzelemmel tudta le a hét első napját.

Trae Young NBA James Harden

Videó: a félkör elől eresztette meg a győztes triplát

2018-10-11 08:58:04

Hamarosan kezdődik a tengerentúli profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakasza, de az előszezon is tartogat érdekességeket. Itt van például Trae Young, az Atlanta Hawks játékosa, aki a San Antonio Spurs elleni találkozó utolsó másodperceiben a félkörív elől szerezte meg a győztes triplát.