Találatok a Tom Dumoulin címkére

Találatok száma: 34

Vuelta: „Így nincs értelme” – Dumoulin visszalépett

2020-10-28 14:23:46

A holland Tom Dumoulin visszalépett a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny szerdai, nyolcadik szakasza előtt.

Vuelta Tom Dumoulin

Vuelta: Dumoulin és a Roglic lesznek a Jumbo kapitányai

2020-10-09 16:22:58

Tom Dumoulin és a címvédő Primoz Roglic együtt vezetik a Jumbo-Visma csapatát az október 20-án rajtoló Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen – írja az MTI.

Vuelta a Espana Vuelta Tom Dumoulin Primoz Roglic Jumbo-Visma

Tour: Nyomtam a pedált, de nem volt bennem erő – Roglic

2020-09-20 13:26:56

Mint ismert, Tadej Pogacar nyerte meg szombaton a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszát, elcsenve ezzel Primoz Roglictól a sárga trikót.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Tadej Pogacar Primoz Roglic

Tour: változatlanul három kapitánnyal készül a Jumbo

2020-05-06 18:17:26

Az országúti kerékpársport koronavírus-járvány miatt megváltozott versenynaptára ellenére a Jumbo-Visma mindhárom élversenyzője, a szlovén Primoz Roglic, valamint a holland Tom Dumoulin és Steven Kruijswijk is rajthoz áll a Tour de France-on.

Tour de France Tom Dumoulin Steven Kruijswij Primoz Roglic Jumbo-Visma

Tour de France: Roglic, Dumoulin és Kruijswijk is ott lesz a rajtnál

2019-12-20 17:59:20

A Jumbo-Visma mindhárom élversenyzője, azaz a szlovén Primoz Roglic, illetve az egyaránt holland Tom Dumoulin és Steven Kruijswijk is rajthoz áll a jövő évi Francia kerékpáros-körversenyen.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Steven Kruijswijk Primoz Roglic

Kerékpár: csapatot vált a Giro 2017-es győztese

2019-08-19 11:33:00

Elhagyja a német Sunwebet és a holland Jumbo-Visma istállóhoz igazol Tom Dumoulin, a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny 2017-es győztese.

országúti kerékpár Tom Dumoulin

Tour de France: Dumoulin sem indul a francia körversenyen

2019-06-20 22:36:33

Tom Dumoulin nem indul a július 6-án rajtoló Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin

Kerékpáros-vb: Dennis űridővel nyerte az egyéni időfutamot

2018-09-26 16:57:56

Az ausztrál Rohan Dennis nyerte meg a férfi időfutamversenyt az Innsbruckban zajló országúti kerékpáros-világbajnokság szerdai napján. A második helyen, közel másfél (!) perc hátránnyal a tavalyi győztes Tom Dumoulin zárt, míg harmadikként az Európa-bajnok Victor Campenaerts végzett.

kerékpáros-vb kerékpár Victor Campenaerts Tom Dumoulin Rohan Dennis

Tour de France: Geraint Thomas először nyerte meg a versenyt

2018-07-29 19:33:21

A brit Geraint Thomas nyerte meg a 105. Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France Tom Dumoulin Pierre Latour Peter Sagan Julian Alaphilippe Geraint Thomas

Tour de France: Tom Dumoulin nyerte meg az időfutamot

2018-07-28 17:51:25

Tom Dumoulin volt a leggyorsabb a Tour de France utolsó előtti, 20. szakaszán szombaton, míg Geraint Thomas megőrizte első helyét összetettben, ezzel szinte biztos, hogy megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Geraint Thomas

Tour de France: Roglic nagyot ment, Thomason maradt a sárga

2018-07-27 17:56:26

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Francia kerékpáros-körverseny (Tour de France) 19. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas a második helyen ért célba, így a jóváírásnak köszönhetően növelte az előnyét Tom Dumoulinhez és csapattársához, a címvédő Chris Froome-hoz képest.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Primoz Roglic Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Dumoulin megelőzte Froome-ot

2018-07-25 17:46:00

A kolumbiai Nairo Quintana nyerte meg a Tour de France 17. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas növelte előnyét, miközben Tom Dumoulin feljött a második helyre, megelőzve a címvédő Chris Froome-ot.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Nairo Quintana Geraint Thomas Chris Froome

Giro: Froome-siker a királyetapon, élre állt az összetettben

2018-05-25 15:13:24

Chris Froome nyerte meg a 2018-as olasz országúti kerékpáros-körverseny rendkívül izgalmas királyszakaszát. A Giro d’Italia 19. etapján az eddigi összetett éllovas Simon Yates teljesen elszállt, Froome pedig több mint három percet adott a címvédő Tom Dumoulinnek, így az utolsó előtti szakaszon – pályafutása során először – felveheti a maglia rosát, azaz a rózsaszín trikót.

kerékpár Tom Dumoulin Simon Yates Giro d’Italia Giro d’Italia Chris Froome

Giro: Dennis nyerte a szakaszt, Yates sokat vesztett előnyéből

2018-05-22 18:20:07

A hétfői pihenőnap után egyéni időfutammal folytatódott az Olasz kerékpáros-körverseny, a Giro d'Italia, s a Trento és Rovereto közötti 34.2 kilométeres távon az ausztrál Rohan Dennis volt a leggyorsabb. Az összetettben vezető brit Simon Yates a 22. legjobb idővel ért célba, s a szakasz előtti 2 perc 11 másodperces előnye így 56 másodpercre olvadt a címvédő Tom Dumoulinnel szemben.

Tom Dumoulin Simon Yates Giro d’Italia

Giro: Simon Yates elképesztő! Újabb szakaszt nyert

2018-05-20 17:24:35

Simon Yates nyerte meg az olasz országúti kerékpáros-körverseny 15. szakaszát, így már a harmadik etapgyőzelmét ünnepelhette a 2018-as Giro d’Italián. A Mitchelton-Scott brit versenyzője ezzel összetettben is növelte az előnyét, a második helyen álló, címvédő Tom Dumoulin több mint kétperces hátrányban van az utolsó hét előtt.

kerékpár Tom Dumoulin Simon Yates Giro d’Italia Chris Froome

Giro d’Italia: a címvédő nyerte a jeruzsálemi nyitányt

2018-05-04 17:36:29

A címvédő Tom Dumoulin nyerte a Giro d’Italia olasz országúti kerékpáros körverseny első szakaszát, a pénteki egyéni időfutamot.

Tom Dumoulin Giro d’Italia

Giro: Tom Dumoulinnek a címvédés a fő célja 2018-ban

2018-01-04 17:40:36

Tom Dumoulin, a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny címvédője számára az a legfontosabb cél 2018-ban, hogy ismét megnyerje az olaszországi viadalt.

kerékpár Tom Dumoulin Giro d’Italia

Giro: Dumoulin az időfutammal megnyerte a versenyt

2017-05-28 17:37:21

Tom Dumoulin a negyedik helyről várta az idei, centenáriumi Giro d’Italia utolsó napját, ám a 29.3 km-es egyéni időfutamon olyan sok időt vert az előtte állókra, hogy ezzel megnyerte az összetett versenyt. A Sunweb 26 éves kerékpárosa az első holland, aki az olasz körversenyen az élen végzett.

kerékpár Vincenzo Nibali Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d’Italia

Giro: újabb szökés ért haza, megvan az első francia siker

2017-05-24 17:33:25

Pierre Rolland (Cannondale) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizenhetedik etapját, ezzel megszerezte a franciák az első szakaszgyőzelmét a centenáriumi viadalon. Összetettben nem történt változás, a holland Tom Dumoulin (Sunweb) megtartotta a rózsaszín trikót.

kerékpár Tom Dumoulin Pierre Rolland Giro d’Italia Giro d’Italia

Giro d'Italia: Nibalié a királyetap; Dumoulinnek a dráma jutott

2017-05-23 15:59:16

Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizenhatodik etapját, ezzel megszerezte az olaszok az első szakaszgyőzelmét a centenáriumi viadalon. A nap vesztese egyértelműen a holland Tom Dumoulin, aki gyomorbántalmai miatt kis híján elveszítette elveszítette a rózsaszín trikót: előnye nagyjából kettő perccel csökkent az összetettben.

kerékpár Vincenzo Nibali Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d’Italia Giro d’Italia