Találatok a Sofia Arvidsson címkére

Találatok száma: 3

Tenisz: kijött a hazai pálya a döntő szett rövidítésében

2013-09-12 07:10:27

A kanadai Eugenie Bouchard jutott utolsóként a második fordulóba a Québecben zajló női tenisztornán. A hazai szurkolók támogatását élvező 19 éves játékos Sofia Arvidssont győzte le három szettben. Az 5. kiemelt kanadai vezetett 6:1, 2:0-ra az összecsapáson, ezt követően viszont svéd ellenfele nyert sorozatban hét gémet, és végül rövidítés döntött a harmadik játszmában. A tie-breakben azonban egyértelműen kijött a hazai pálya előnye, és Bouchard nem adott esélyt Arvidssonnak (7–0).

tenisz WTA Québec Sofia Arvidsson Eugenie Bouchard

Tenisz: spanyol ellenfél vár Babos Tímeára Bogotában

2013-02-18 23:30:47

A nyolcadik helyen kiemelt Babos Tímea spanyol ellenféllel, a selejtezőből hétfőn feljutó Beatriz García Vidaganyval találkozik a bogotái női tenisztorna első fordulójában.