Találatok a San Jose címkére

Találatok száma: 8

Tenisz: Kugyermetova negyeddöntős San Joséban

2022-08-04 22:19:04

Az orosz Veronyika Kugyermetova negyeddöntőbe jutott San Joséban zajló, 758 ezer dollár (296 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán, míg a Washingtonban zajló férfi viadalon a hetedik kiemelt orosz Karen Hacsanov kiesett – írja a Magyar Távirati Iroda.

Veronyika Kugyermetova San Jose

Tenisz: Raonic lesz Haas ellenfele a San José-i döntőben

2013-02-17 06:40:24

Az elsőként kiemelt Milos Raonic két játszmában legyőzte az amerikai Sam Querreyt a San José-i tenisztorna elődöntőjében. A 22 éves kanadai a 34 esztendős német Tommy Haasszal csap össze a vasárnapi fináléban.

ATP Milos Raonic San Jose tenisz

Tenisz: Isner már negyeddöntős San Joséban

2013-02-14 07:31:28

Nehéz mérkőzésen, de győzött John Isner a San José-i férfi tenisztorna második fordulójában a kanadai Vasek Pospisil ellen.

ATP Cali John Isner San Jose WTA

Tenisz, San Jose: James Blake sima győzelme

2008-02-27 00:00:32

Az egyesült államokbeli San Joséban zajló, 436 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztorna egyeseinek küzdelmében simán vette az első fordulóbeli akadályt a második helyen kiemelt amerikai James Blake, aki honfitársát, Sam Warburgot verte két játszmában.

James Blake férfi egyes

Pete Sampras simán legyőzte Tommy Haast egy San José-i tornán

2008-02-23 00:00:40

Az egykori világelső, az aktív pályafutását 2002-ben befejező Pete Sampras 6:4, 6:2-re legyőzte a német Tommy Haast a kaliforniai San Joséban megrendezett SAP Open nevű bemutató versenyen hétfőn. Kérdésre válaszolva kijelentette: semmi oka arra, hogy a visszatérésen gondolkodjon.

Tommy Haas San Jose

Tenisz, San Jose: kiesett a hatodik kiemelt Jürgen Melzer

2008-02-26 00:00:29

Az egyesült államokbeli San Joséban zajló, 436 ezer dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna egyeseinek küzdelmében az első fordulóan kikapott és így kiesett a hatodik helyen kiemelt osztrák Jürgen Melzer, akit a spanyol Guillermo Garcia-Lopez vert meg három játszmában.

férfi egyes San Jose

Hat gólt lőve nyert Montrealban a Canadiens a Boston Bruins ellen

2007-10-27 00:00:11

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának legutóbbi játéknapján három találkozót rendeztek, amelyeken két hazai győzelem mellett egy vendégsiker született. Pályaválasztóként nyert öt góllal a Montreal a Boston, kettővel a Carolina a Vancouver ellen. Milan Michalek két találattal vette ki a részét a San Jose háromgólos sikeréből a Calgary otthonában.

Boston alapszakasz

Ismét Nabokov-parádé: egy héten belül harmadszor „shutoutolt”

2007-03-16 00:00:09

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 150. játéknapján, hazai pályán a hosszabbításban nyert a Minnesota és a Dallas, szétlövésben bizonyult jobbnak ellenfelénél a NY Rangers. Pályaválasztóként örülhetett az Edmontont lenullázó San José és a Vancouvert verő Anaheim. Az egyetlen vendégsikert a Detroitban hat gólt vágó Boston könyvelhette el.