Találatok a Rali ob címkére

Találatok száma: 76

Rali ob: Mads Östberg a futamot megnyerve magyar bajnok

2022-11-13 19:53:24

Mads Östberg győzelemmel biztosította be címét a Zemplén ralin – a WRC2 korábbi világbajnoka személyében először kapja külföldi pilóta az abszolút magyar bajnoknak járó trófeát.

rali ob rali Zemplén rali Mads Östberg

Rali: Az Európa-bajnoki bemutatkozást áttesszük jövőre – Vincze Ferenc

2022-07-27 10:29:34

Bár az eredeti tervek szerint már az idén bemutatkozott volna a rali Európa-bajnokság (ERC) mezőnyében, Vincze Ferenc, a 2019-es abszolút magyar bajnok versenyző mégis úgy döntött, hogy ebben az évben csak a hazai versenysorozatra, és pályafutása második összetett győzelmének megszerzésére koncentrál  – írja az MTI.

rali ob rali Vincze Ferenc

Rali ob: Mads Östberg nyerte meg a Mecsek ralit

2022-06-25 18:51:01

Mads Östberg megnyerte a kedvenc magyar versenyét – a WRC2 norvég világbajnoka megismételte tavalyi sikerét a Mecsek ralin, ám az összetettben továbbra is Vincze Ferenc áll az élen.

rali ob Vincze Ferenc Velenczei Ádám Mecsek-rali Mads Östberg

Rali ob: az újdonsült apuka, Velenczei vezet a Mecsek ralin

2022-06-24 21:44:43

Négy gyorsasági szakaszt tartottak meg pénteken a Mecsek ralin – az országos bajnokság negyedik viadalának zárónapját a Velenczei Ádám, Vánsza Zsolt páros várja vezető pozícióból.

Rali ob: Östberg rátenne még egy lapáttal – győzni megy Boldogkőre

2022-04-22 16:36:58

A bajnoki címvédő Hadik András nem indul, a tavalyelőtti WRC2-világbajnok Mads Östberg viszont harcba száll a pontokért a hétvégi Boldogkő ralin, az országos bajnokság második viadalán.

rali ob rali egyéb autó-motor Mads Östberg Hadik András

Rali: Östberg a Salgó ralin megtanulta Vincze nevét

2022-03-26 18:55:47

A kilenc gyorsasági szakasz közül négyen a leggyorsabb volt, és megnyerte az idénynyitó Salgó ralit a WRC2 kategória tavalyelőtti világbajnoka, Mads Östberg. A második helyen az egy év kihagyás után visszatérő, 2019-es magyar bajnok Vincze Ferenc végzett.

rali ob rali Vincze Ferenc Salgó rali Mads Östberg

Rali ob: Östberg a bajnoki címért jött vissza

2022-03-25 14:00:23

A WRC2 tavalyelőtti világbajnoka, Mads Östberg új navigátorral, a svéd Patrik Barthtal várja a magyar bajnoki rajtot. A norvég pilótának ez lesz a második szezonja nálunk, a pályák nagy részét már ismeri, és a célja nem lehet más, mint a bajnoki cím.

rali ob rali Mads Östberg

Rali ob: visszatér a 2019-es abszolút magyar bajnok Vincze Ferenc

2022-02-28 18:26:11

Visszatér a 2019-es magyar ralibajnokság abszolút győztese, Vincze Ferenc, akinek célja, hogy három év után újra diadalmaskodjon.

Rali ob: új navigátorral indul Turán Frigyes

2022-02-09 10:27:56

Farnadi Ágnes személyében új navigátorral áll rajthoz a rali országos bajnokság idei szezonjában Turán Frigyes, aki 2020-ban abszolútban ezüstérmes, az RC2 kategóriában pedig magyar bajnok lett – írja az MTI.

rali ob rali Turán Frigyes

Rali ob: Csomós belejött a győzelembe – itt a második

2021-07-18 18:59:37

Nehéz verseny volt a Székesfehérvár–Veszprém rali, mindkét nap meg kellett dolgozni a jó eredményekért. A győzelmet Csomós Miklós szerezte meg, míg a bajnoki éllovas Hadik András az utolsó szakaszon kiesett.

rali ob rali Hadik András Csomós Miklós Bútor Róbert

Rali ob: az utolsó métereken dőlt el az Ózd–Eger rali

2021-05-16 21:25:33

Hadik András az utolsó gyorsasági szakaszig vezetett, ám a véghajrában a cseh Jan Kopecky szerencsésebben választott gumit, és ezzel nyert az Ózd–Eger ralin.

Ózd–Eger rali rali ob rali Jan Kopecky Hadik András

Rali ob: jött az eső, és jött Hadik az Ózd–Eger ralin!

2021-05-15 19:35:00

Az utolsó gyorsaságin a pályára zúduló égi áldás megkavarta a sorokat az ob második futamán: Hadik András az élre állt, 9 tizedmásodperces (!) előnye azonban korántsem megnyugtató.

rali ob Hadik András

Rali ob, 1. futam: soha rosszabb kezdést

2021-04-18 21:48:59

A bajnoki címvédő Hadik András, Kertész Krisztián kettős viheti haza a legtöbb bajnoki pontot, de a vb-menők feladták a leckét a magyar élmezőnynek.

rali ob Kertész Krisztián Hadik András

Rali ob: Turánék nyerték az orfűi tesztversenyt

2021-04-12 12:16:04

A Turán Frigyes, Bagaméri László páros nyerte az országos ralibajnokság rajtja előtt egy héttel megrendezett Orfű ralit, amely tesztversenyként szolgált az ob első idei versenye, a vasárnap sorra kerülő Boldogkő rali előtt – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Rali ob: hivatalos a tavalyi sorrend, csúszhat az idei rajt

2021-03-04 20:31:07

Hivatalossá vált a rali országos bajnokság 2020-as idényének végeredménye, az idei szezon pedig a tavalyihoz hasonlóan később kezdődhet a koronavírus-járvánnyal összefüggésben meghozott kormányzati intézkedések nyomán – írja az MTI.

rali ob rali koronavírus Oláh Gyárfás

Rali: világbajnok a fedélzeten – Östberg győzni jön az ob-ra

2021-02-25 08:31:44

Az utóbbi években kevés izgalmasabb hír látott napvilágot a magyar ralival kapcsolatban, mint a WRC2-bajnok Mads Östberg érkezése a hazai sorozatba. Főleg, hogy a norvég minden tisztelete mellett sem titkolja: győzni jön.

rali ob rali Mads Östberg Citroën

Rali: világbajnok párossal indul a Citroën a hazai ob-n!

2021-02-23 14:26:29

A rali-világbajnokság WRC2-es kategóriájának tavalyi győztes duója, Mads Östberg és Torstein Eriksen indul az idén a magyar ralibajnokság futamain a Citroën Rally Team Hungary színeiben – közölte az MTI.

rali ob rali Torstein Eriksen Mads Östberg

Rali ob: Hadik András a bajnok – jelen állás szerint…

2020-12-12 19:18:36

A rali szakági bizottság közzétette a bajnokság ideiglenes végeredményét, amely alapján a Hadik András, Kertész Krisztián kettős neve mellett áll a legtöbb pont. Ám úgy tűnik, az ügynek még nincs vége...

Mikulás-rali: az MNASZ és a szervezők is felkészültek a zárt kapus évadzáróra

2020-11-26 18:33:00

Oláh Gyárfás, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke szerint a szervezet és a rendezők is teljes mértékben felkészültek arra, hogy zárt kapuk mögött lebonyolítsák a rali országos bajnokság idei utolsó futamát, a Mikulás-ralit a veszprémi lőtéren és környékén december első hétvégéjén.

rali ob Mikulás-rali

Rali: Herczig 4., de harcba száll a dobogóért Nyíregyházán

2020-11-07 20:53:16

A világbajnoki futamgyőztes Andreas Mikkelsen vezet a Rally Hungaryn, legjobb magyarként Herczig Norbert jelenleg a negyedik, Hadik András pedig megnyerte a szombaton véget érő ob-futamot.