Találatok a Racing Club címkére

Találatok száma: 28

Argentína: bajnok a Racing, a gólkirály neve Európában is jól cseng

2019-04-01 11:56:48

A Racing labdarúgócsapata egy fordulóval az argentin élvonalbeli bajnokság (Superliga) vége előtt biztossá tette bajnoki címét. A Buenos Aires-i együttes a Tigre otthonában elért 1–1-es döntetlennek köszönhetően behozhatatlan (négypontos) előnyre tett szert a második helyen álló Defensa y Justicia előtt.

argentin foci argentin bajnokság Racing Club Lisandro López

Videó: onnan hogy? Hatalmas szabadrúgásgól a kolumbiaitól

2019-02-12 10:59:33

Láttunk már néhány szabadrúgásgólt, de ez a találat a legszebbek közé kívánkozik. A hétvégén az argentin River Plate a Racing Clubot látta vendégül az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A River 2–0-ra nyert, ám az első gól az, ami igazán érdekes: a 2018-ban az Arsenallal is többször szóba hozott kolumbiai játékos, Juan Quintero a 31. percben óriási gólt ragasztott a kapu bal felső sarkába.

videó argentin labdarúgás River Plate Racing Club Juan Quintero

Serie A: Real? Dortmund? Inkább az Interhez megy a szupertehetség!

2018-05-05 10:24:08

A Racing Club labdarúgócsapatának elnöke megerősítette, hogy hamarosan az olasz Interhez szerződik a 20 esztendős Lautaro Martínez.

nemzetközi átigazolás Real Madrid Racing Club Lautaro Martínez Inter Borussia Dortmund

Bundesliga: ráígérne a Dortmund az Inter ajánlatára

2018-03-20 13:09:03

Sajtóértesülések szerint a Borussia Dortmund szeretné leigazolni az argentinok fiatal labdarúgóját, Lautaro Martínezt.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Racing Club Lautaro Martínez Inter Borussia Dortmund

Inter: ügynöke elárulta, 24 millióért jön az argentin tehetség

2018-03-08 16:34:24

Ügynöke elárulta, hogy Lautaro Martínez, az argentin Racing Club 20 éves labdarúgója nyáron az olasz Internazionaléhoz szerződik.

nemzetközi átigazolás Racing Club Lautaro Martínez Inter

Videó: Robinhót a rendőrök és az ellenfél is védte, sikertelenül

2016-04-29 15:56:42

Kellemetlen és fájdalmas eset történt az Atlético Mineiro labdarúgójával, Robinhóval. A brazil támadót az argentin Racing Club elleni (0–0) Libertadores-kupa-nyolcaddöntő első mérkőzésén megdobták egy öngyújtóval, mialatt a szögletet szerette volna elvégezni. Ez végül csak néhány perc után sikerült neki.

Robinho Racing Club Libertadores-kupa Atlético Mineiro

Videó: fantasztikus mozdulattal mentett pontot csattanóként

2016-02-22 09:41:48

Lisandro López szenzációs megoldással mentett pontot a Racing Clubnak az Independiente elleni argentin bajnoki labdarúgó-mérkőzésen (1–1). A találat a 90. percben esett, öt perccel azután, hogy a hazaiak megszerezték a vezetést, azaz igazán izgalmas végjátékot láthattak a nézők.

videó Racing Club Lisandro López Independiente

Videó: tökéletes trükk! Hatalmas gól a cseles szabadrúgás után

2015-03-11 12:46:57

Egy cseles szabadrúgást rendkívül nehéz precízen kivitelezni, góllal befejezni pedig még inkább. Ez a bravúr sikerült az argentin Racing Club együttesének magyar idő szerint szerda hajnalban a perui Sporting Cristal ellen a Libertadores-kupában.

szabadrúgás gól Racing Club Libertadores-kupa

Videó: kíméletlen becsúszás az argentin barátságos meccsen

2015-01-19 19:38:20

Durva szabálytalanság korbácsolta fel a kedélyeket a Racing Club–Boca Juniors argentin barátságos labdarúgó-mérkőzésen. Leandro Marín, a vendégek védője a 4–1-re elvesztett találkozó 28. percében kíméletlenül, nyújtott lábbal csúszott rá ellenfelére. A játékvezető azonnal felmutatta a vétkesnek a piros lapot, ám ettől nem lett jobb Ricardo Centuriónnak, aki hosszú percekig feküdt fájdalmas arccal a füvön.

videó szabálytalanság kiállítás argentin labdarúgás Ricardo Centurión Racing Club

Világfutball: a hazatérő Inter-hős bajnoki címet ünnepelhetett

2014-12-15 08:06:15

Argentin bajnoki címet ünnepelhetett az Internazionalétól hazájába, a Racing Clubhoz visszatért Diego Milito: a Racing Ricky Centurión góljával 1–0-ra legyőzte a Godoy Cruzt, ezzel 2001 óta először szerezte meg a bajnoki aranyérmet.

Racing Club Mexikó Diego Milito Argentína

Videó: szellemes argentin bajnoki - Ön hisz a szemének?

2014-11-27 10:05:33

Megmagyarázhatatlan jelenséget rögzítettek a Racing Club–River Plate (1–0) mérkőzésen az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. Az összecsapás közben egy „szellem” szaladt végig a lelátó előtt. Íme!

argentin bajnokság River Plate Racing Club szellem videó

Videó: Riquelme gyönyörű gólt lőtt új csapatában

2014-09-19 13:15:49

Juan Román Riquelme megmutatta, még mindig megállja a helyét a labdarúgó-élvonalban. A harminchat éves középpályás remek szabadrúgásgólt lőtt a Racing Club–Argentinos Juniors Argentin Kupa-mérkőzés ötvenkettedik percében, amellyel 1–0-ra győzött új csapata. A veterán klasszisnak ez volt az első gólja az Argentinos Juniorsban.

videó gól Racing Club Juan Román Riquelme Copa Argentina Argentína

Videó: két szép kötényt adott, egy nagy pofont kapott érte

2014-07-28 22:03:40

Az Argentin Kupában a nyolcaddöntőbe jutásért küzdött meg egymással a Racing Club és a másodosztályú San Martín de San Juan. A meccset 1–0-ra az élvonalbeli klub nyerte, Marcos Gelabert és Nicolas Sánchez csatáját azonban az alacsonyabb osztályban futballozó Gelabert. Történt ugyanis, hogy a 41. percben gondolt egyet, és szemtelen kötényt adott a 28 éves hátvédnek, majd pár másodperccel később egy újabbat. Ezt viszont már nem úszta meg szárazon, a védő alaposan állon könyökölte.

argentin labdarúgás argentin bajnokság San Martín Racing Club

Átigazolások: a BL-győztes csatár hazájában folytatja

2014-06-18 19:43:44

Tizenegy év után visszatér első profi egyesületéhez, az argentin Racing Clubhoz az Internazionale lejáró szerződésű támadója, Diego Milito, aki másfél éves szerződést kötött régi-új csapatával.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Racing Club Inter Inter Diego Milito

Argentína: menekülne a Racing, pontot hullajtott az Arsenal

2013-12-08 09:02:28

A Racing Club fontos pontokat szerzett a Godoy Cruz legyőzésével a kiesés elleni harcban az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában, míg a bajnoki címért versenyben álló Arsenal Sarandi idegenben botlott az Atlético Rafaela ellen.

Rosario Central Racing Club Atlético Rafaela Arsenal Sarandi Argentína Argentinos Juniors

Videó: Ferrari beadta, csatártársa parádésan befejelte

2013-11-30 09:57:12

Az argentin labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Rosario Central hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Racing Clubbal. A 6. percben a Rosario szerzett vezetés egy ritkán látható fejes góllal: Paulo Ferrari adott be a jobb oldalról, a középen érkező Gonzalo Castillejos pedig parádés mozdulattal bólintott a bal alsó sarokba.

videó argentin bajnokság Rosario Central Racing Club

Videó: parádés ollózással sokkolták Camoranesi csapatát

2013-09-30 09:55:59

Fantasztikus góllal duplázta meg saját és csapata góljainak számát César Pereyra. A Belgrano támadója az argentin labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában jobb oldali beadás után ollózta a labdát Mauro Camoranesi együttese, a Racing Club kapujába 14 méterről. A Belgrano könnyed, 3–0-s sikert aratott.

videó Racing Club César Pereyra Belgrano

Videó: a „gólfelelős” kapus helyett panenkázott a fiatal

2013-06-23 17:00:21

Parádés góllal szerzett vezetést az argentin labdarúgó-bajnokságban szereplő Racing Club az Unión Santa Fe ellen. A 40. percben a mindössze 19 éves játékos, Luciano Vietto saját maga harcolt ki egy büntetőt, amelyet Sebastián Saja kapus – eddig három büntetőt értékesített a szezonban – végzett volna el. A csapatkapitány azonban átengedte fiatal társának a tizenegyest, amelyet előbb magabiztosan a kapu közepébe lőtt, ám a bíró újrarúgatta, mondván, még nem sípolt. Ezután (már a 42. percben) mesteri panenkás góllal hálálta meg a lehetőséget. Viettónak ez volt a tizenharmadik gólja a bajnokságban 32 mérkőzést követően.

videó argentin bajnokság Racing Club Luciano Vietto Argentína

Videó: maszkos betolakodó, ön- és kapusgól keserítette a Bocát

2013-06-10 11:43:10

Az argentin labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Racing Club 2–0-ra legyőzte a Boca Juniorst hazai pályán. A Racing a 21. percben szerzett vezetést öngóllal, a második félidő elején pedig egy kezezésért megítélt büntetőt kapusa, Diego Sebastian Saja értékesített magabiztosan. A tizenegyes elvégzését azonban közjáték zavarta meg, ugyanis egy maszkos szurkoló beszaladt a pályára, majd rövid szereplése után visszamászott a lelátóra.