Találatok a olimpia 2020 címkére

Találatok száma: 672

Tokió 2020: Lucz, Kopasz és a Kozák, Bodonyi páros futamgyőztesként döntős kajakban

2021-08-03 02:49:26

A keddi kajak-kenu elődöntők közül először a női kajak egyesek 200 méteres futamait rendezték meg a tokiói olimpián. Lucz Dóra a második futamot megnyerve jutott a fináléba, Kárász Anna a B-döntőben lesz érdekelt. A férfi kajak egyes 1000 méteres távján Kopasz Bálint futamgyőztesként, Varga Ádám pedig másodikként jutott fináléba. A női kajak kettesek 500 méteres távján az első két helyen kvalifikálták magukat a döntőbe a mieink.

olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Lucz Dóra Kárász Anna

Tokió 2020: brazil–orosz a női röpitorna negyeddöntőjében

2021-08-02 06:54:01

Hétfőn fejeződik be a csoportkör a tokiói olimpia női röplabdatornáján. A B-csoportban az amerikaiak az ötödik játszmában győzték le az olaszokat, és ezzel csoportgyőztesek, miután a törökök ugyancsak öt szettben nyertek az oroszok ellen.

superfeed röplabda olimpia 2020 olimpia női röplabda Tokió 2020

Tokió 2020: égszakadás után amerikai siker

2021-08-02 15:45:36

A női diszkoszvetés döntőjével ért véget a hétfői versenynap a tokiói olimpián. A győzelmet az amerikai Valarie Allman szerezte meg a német Kristin Pudenz és a kubai Yaime Pérez előtt.

superfeed olimpia 2020 olimpia atlétika Tokió 2020

Tokió 2020: német és brit győzelem lovastusában

2021-08-02 15:30:02

Hétfőn fejeződött be a lovasok három napos versenye, a lovastusa. A díjlovaglásból, tereplovaglásból és díjugratásból álló összetett versenyszámot egyéniben a német Julia Krajewski, csapatban pedig a britek nyerték.

superfeed olimpia 2020 olimpia lovaglás Tokió 2020

Tokió 2020: Hassan az 5000 méter aranyát már kipipálta

2021-08-02 15:11:29

A holland Sifan Hassan nyerte a női 5000 méteres síkfutás aranyérmét a tokiói olimpián. Az ezüstérmes a kenyai Hellen Obiri, a bronzérmes az etióp Gudaf Tsegay lett.

Tokió 2020: megvan, mikor játszanak férfi pólósaink a negyeddöntőben

2021-08-02 14:46:25

Véget ért a csoportkör a tokiói olimpia férfi pólótornáján, s kialakult a negyeddöntő mezőnye: az A-csoport harmadik helyén végző magyar válogatott a B-csoport második helyezettjével, Horvátországgal mérkőzik meg a legjobb négy közé jutásért.

vízilabda superfeed olimpia 2020 magyar férfi vízilabda-válogatott férfi vízilabda Tokió 2020

Tokió 2020: megszakadt a kenyai hegemónia akadályfutásban

2021-08-02 14:39:55

A férfi 3000 méteres akadályfutás döntőjét rendezték meg hétfőn, a tokiói olimpián. Az aranyérmet a marokkói Szufiane El-Bakkali szerezte meg az etióp Lamecha Girma és a kenyai Benjamin Kigen előtt.

Tokió 2020: csak a nehézségi érték döntött az ugrás döntőjében

2021-08-02 13:27:31

A hétfői harmadik szerenkénti döntőben ugrásban mérték össze tudásukat a legjobb férfitornászok.

torna superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020

Tokió 2020: Agyonvert szívünk életre keltett minket – Elek Gábor

2021-08-02 11:45:15

A női kézilabdatorna csoportkörének utolsó fordulójában a magyar válogatott legyőzte Svédországot, és bejutott a legjobb nyolc közé. A negyeddöntőben Norvégia lesz az ellenfél. Elek Gábor, a magyar válogatott szövetségi kapitánya büszke a csapatra, amely ki tudott mászni a gödörből a gyenge kezdést követően.

superfeed olimpia 2020 magyar női kézilabda-válogatott Tokió 2020 Szöllősi-Zácsik Szandra Svédország

Tokió 2020: amerikai arany, s holtverseny a harmadik helyen talajon

2021-08-02 11:45:39

Jade Carey 14.366 ponttal megnyerte a női tornászok versenyét talajon a tokiói olimpián.

torna talajtorna olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Jade Carey

Tokió 2020: Vang Csou-jü nyerte a női 87 kilogrammos súlyemelők versenyét

2021-08-02 11:24:01

A kínai Vang Csou-jü nyerte a női súlyemelők olimpiai versenyét 87 kilogrammban Tokióban. A 27 éves versenyző 120 kilót szakított, míg lökésben 150 kilogrammig jutott. Az ezüst ecuadori, a bronz dominikai nyakba került.

súlyemelés superfeed olimpia 2020 Vang Csou-jü Tokió 2020

Tokió 2020: Péni elégedett az elmúlt 30 év legjobb puskás eredményével

2021-08-02 11:16:57

Péni István a 10. helyen végzett a férfi szabadpuskások versenyszámában, s így összességében a légpuskában elért 5. és a Mészáros Eszterrel a vegyes csapatversenyben megszerzett 7. helyezéssel zárta tokiói szereplését. Ezt követően értékelte szereplését a Nemzeti Sportnak.

superfeed sportlövészet olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Péni István

Tokió 2020: kettős kínai siker gyűrűn

2021-08-02 10:48:31

Kínai nyakba kerül gyűrűn az aranyérem a tokiói olimpia férfi tornászainak versenyében. A bajnok Liu Jang lett, aki öt évvel ezelőtt, Rióban negyedik volt – érdekesség, hogy anno erősebb pontszámot kapott, mint ami most első helyet ért.

torna superfeed olimpia 2020 gyűrű Tokió 2020 Liu Jang

Tokió 2020: kínai arany világcsúccsal a sportlövőknél

2021-08-02 07:14:14

Hétfőn a férfi szabadpuska összetett versenyszámát rendezték meg a tokiói olimpia sportlövőversenyein. Péni István a 10., Pekler Zalán a 18. helyen végzett, így egyikőjük sem jutott döntőbe. A döntőben az aranyérmet a kínai Csang Csang-hong szerezte meg világcsúccsal.

Tokió 2020: nem szőrösek, nem görögök; buszsofőrök – olimpiai napló

2021-08-02 10:14:15

Ahogy nincs sportesemény bíró nélkül, buszsofőrök nélkül sem: most előttük tisztelgünk.

superfeed olimpiai napló olimpia 2020 Tokió 2020

Tokió 2020: elsőre nem verhetetlenek birkózóink ellenfelei

2021-08-02 10:06:24

Kedden három magyar birkózó, Sastin Marianna, Korpási Bálint és Lőrincz Viktor kezdi meg a szereplését a tokiói olimpián – olvasható a Magyar Birkózó-szövetség hírlevelében.

superfeed olimpia 2020 olimpia birkózás Tokió 2020 Sastin Marianna

Tokió 2020: a horvátokkal játszanak a magyar férfi pólósok a negyeddöntőben

2021-08-02 09:01:14

Spanyolország 8–4-re legyőzte Horvátországot a tokiói olimpia férfi vízilabdatornájának csoportkörének utolsó mérkőzésén, így biztossá vált, hogy a negyeddöntőben a horvátok ellen játszunk.

vízilabda superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Szerbia Montenegró férfi vízilabda

Tokió 2020: labdamenet közben cserélt ütőt, megnyerték az olimpiát – videó

2021-08-02 09:19:38

Indonézia nyerte meg a női párosok küzdelmét tollaslabdában, miután a döntőben 2:0-ra legyőzte Kínát. Az ország sportágbeli történetének 8. aranyérmét megnyerő kettős egyik tagja, Greysia Polii labdamenet közben cserélte ki eltört ütőjét.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 tollaslabda

Tokió 2020: saját kezünkben a sorsunk, nyertek az orosz női kézisek is

2021-08-02 08:37:48

Nagyon sima, 34–31-es győzelmet aratott az Orosz csapat Spanyolország ellen, így a magyar válogatott Svédország legyőzésével továbbjuthat a tokiói olimpia női kézilabdatornájának csoportköréből.

superfeed olimpia 2020 női kézilabda Tokió 2020 Spanyolország Orosz csapat

Tokió 2020: Quiquampoix győzött a gyorstüzelő pisztolyosoknál

2021-08-02 08:20:46

Hétfőn rendezték a gyorstüzelő pisztoly versenyszám döntőjét a tokiói olimpián. Az aranyérmet a francia Jean Quiquampoix szerezte meg a kubai Leuris Pupo és a kínai Li Jü-hong előtt.