Találatok a Miomir Kecmanovics címkére

Találatok száma: 7

Tenisz: Kecmanovics az első fordulóban kikapott Belgrádban

2021-05-24 22:04:07

Miomir Kecmanovics a nyitófordulóban búcsúzott az 511 ezer euró (178.6 millió forint) összdíjazású salakpályás belgrádi férfi tenisztornán. A hetedik helyen kiemelt, hazai pályán játszó Kecmanovics két szettben kapott ki az uruguayi Pablo Cuevastól.

Miomir Kecmanovics ATP Belgrád

Tenisz: Nadal és Djokovics is két szettben nyert a nyolc között

2021-04-23 16:36:46

Novak Djokovics hetvenöt perc alatt legyőzte 6:1, 6:3-ra honfitársát, a hozzá hasonlóan szerb Miomir Kecmanovicsot a belgrádi salakpályás ATP 250-es tenisztornán, ezzel bejutott a legjobb négy közé. A barcelonai 500-as negyeddöntőjében Rafael Nadal két játszmában nyert a brit Cameron Norrie ellen.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Miomir Kecmanovics ATP Belgrád ATP Barcelona

Tenisz: Nisikori Kei már az első körben kiesett Kitzbühelben

2020-09-08 19:03:49

A korábbi top 10-es Nisikori Kei már a nyitó körben kiesett az 543 ezer euró (190 millió forint) összdíjazású salakpályás kitzbüheli férfi tenisztornán.

tenisz Nisikori Kei Miomir Kecmanovics

Tenisz: Nem szeretnék megsérülni, tegnap jó sanszom lett volna rá – Fucsovics

2020-01-10 08:53:12

Fucsovics Márton a hivatalos Facebook-oldalán reagált az őt ért kritikákra.

tenisz Miomir Kecmanovics Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: Fucsovicsnak nem volt esélye a 20 éves szerb ellen

2020-01-09 14:04:54

Fucsovics Márton két szettben kikapott Miomir Kecmanovicstól a Dohában zajló ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

Miomir Kecmanovics Fucsovics Márton ATP Doha

Tenisz: a Tsongát legyőző szerbbel találkozik Fucsovics

2020-01-08 19:27:25

Miomir Kecmanovics lesz Fucsovics Márton ellenfele az 1.465 millió dollár (433 millió forint) összdíjazású dohai kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjében.

Miomir Kecmanovics Fucsovics Márton

Tenisz: Raonic vetett véget a feltörekvő szerb menetelésének

2019-03-14 22:55:05

A világranglistán 14. helyen álló kanadai Milos Raonic vetett véget a 19 éves szerb Miomir Kecmanovics menetelésének az Indian Wells-i tenisztornán.