Találatok a Miami Heat címkére

Találatok száma: 736

NBA: megnyerte a hetedik meccset, kelet bajnoka a Boston

2022-05-30 07:14:30

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportdöntőjének hetedik meccsén végig vezetett a Celtics, majd a végén ugyan rohamozott a Heat, de Jimmy Butler kezében maradt a floridaiak fordítása – a Boston lesz a Golden State ellenfele a június 2-án Bostonban kezdődő nagydöntőben.

NBA Miami Heat Boston Celtics

Feltámadt és kiharcolta a hetedik meccset a Miami

2022-05-28 07:53:14

Jimmy Butler 47 pontos extrájával ismét győzött a Heat Bostonban, így életben maradt, a keleti döntő pedig Floridában ér majd véget.

NBA Miami Heat Jimmy Butler Boston Celtics

NBA: Butler vezérletével kiharcolta a 7. meccset a Miami – videók

2022-05-28 07:21:41

A Miami Heat a 47 pontos Jimmy Butler vezérletével 111–103-ra nyert Bostonban az NBA keleti főcsoportdöntőjének hatodik mérkőzésén, ezzel kiharcolta a hetedik összecsapást, amelyet otthon játszhat.

NBA Miami Heat Jimmy Butler Boston Celtics Bost

Sima győzelemmel egyenlített a Boston Celtics

2022-05-24 07:25:16

Érthetetlenül gyenge játékot mutatott be a Miami Heat, egy negyed alatt eldöntötte a negyedik meccset a Boston Celtics az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportdöntőjében.

NBA Miami Heat Jayson Tatum Boston Celtics

NBA: lehet ilyen borzasztóan kezdeni?!; lecsapott a Celtics

2022-05-24 06:43:38

A Boston Celtics hazai pályán 102–82-re legyőzte a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint kedd hajnali mérkőzésén, és 2–2-re alakította a Keleti főcsoport döntőjének összesített állását.

Drámai meccsen vette vissza a pályaelőnyt a Miami

2022-05-22 07:49:21

Huszonhat ponttal is vezetett a Heat Bostonban, majd a második félidőt a megsérülő Jimmy Butler nélkül játszotta le, egyetlen egységre megközelítette a Celtics, de behúzta a végjátékot Erik Spoelstra csapata.

kosárlabda NBA Miami Heat Boston Celtics

NBA: fantasztikus első negyed, Miami-siker Bostonban – videók

2022-05-21 18:46:58

A Miami Heat 109–103-ra nyert Bostonban az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésén, ezzel összesítésben 2–1-re alakította a Keleti főcsoportdöntő állását.

Kiütéses győzelemmel egyenlített a Celtics az NBA keleti döntőjében

2022-05-20 07:22:50

A Boston Celtics idegenben 127–102-re legyőzte a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint péntek hajnali mérkőzésén, ezzel összesítésben 1–1-re alakította a Keleti főcsoportdöntő állását.

NBA: 17–0, 70 pont a szünetig, klubcsúcsot döntött a Boston

2022-05-20 06:42:47

A Miami győzelmével indult a keleti döntő

2022-05-18 07:16:16

Jimmy Butler 41 pontot dobott, a harmadik negyedben érvényesítette akaratát a Heat az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének első meccsén.

NBA: Butler szenzációs vezér volt, fordított a Heat – videók

2022-05-18 06:38:58

Az első félidőben jól játszott a vendég Boston Celtics, azonban a folytatásban az elmúlt négy éve legrosszabb negyedét fogta ki (15 mezőnydobásból mindössze két kosár a harmadikban), és ennek ára volt: a Jimmy Butler vezérelte Miami Heat fordított, és 118–107-re megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keleti döntőjének kedd este megrendezett első mérkőzését. Folytatás magyar idő szerint péntek hajnalban, szintén Miamiban.

NBA: keleti döntős a Heat, hetedik meccs lesz Phoenixben – videók

2022-05-13 07:13:22

A harminchárom pontig jutó Luka Doncic vezérletével a Dallas Mavericks 113–86-ra legyőzte hazai pályán a Phoenix Sunst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Nyugati főcsoport elődöntőjének hatodik mérkőzésén, ezzel 3–3-ra egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. Keleten az alapszakaszelső Miami Heat 99–90-re nyert a Philadelphia 76ers vendégeként, így 4–2-es összesítéssel bejutott a főcsoportdöntőbe.

Phoenix Suns Philadelphia 76ers Miami Heat Luka Doncic Dallas Mavericks

NBA: a Sixers és a Mavs is kiütéses vereséget szenvedett – videók

2022-05-10 19:52:20

A Miami Heat 120–85-re legyőzte a Philadelphia 76erst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportjának elődöntőjében, így 3–2-re vezet a párharcban. Nyugaton a Phoenix Suns szintén kiütéssel nyert (110–80) a Dallas Mavericks ellen, s egy sikerre került a továbbjutástól.

kosárlabda Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA Miami Heat Dallas Mavericks

A Suns és a Heat sem hibázott, 2–0-ra vezet a két első kiemelt

2022-05-05 08:49:40

A Philadelphia és a Dallas is próbálta szorossá tenni a küzdelmet az NBA rájátszásában Miamiban, illetve Phoenixben, de összességében egyértelműen jobb volt a két vendéglátó, így megnyugtató előnybe kerültek a párharcukban.

Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA rájátszás NBA Miami Heat Dallas Mavericks

NBA: Tyler Herrót választották a legjobb hatodik embernek

2022-05-04 10:00:46

A Miamit erősítő Tyler Herrót választották az év hatodik emberének az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) – írja az MTI.

kosárlabda Tyler Herro NBA Miami Heat

A Miami és a Phoenix is megvédte a hazai pályáját

2022-05-03 09:26:34

A Sixers csak kellemetlenkedni tudott a Heat otthonában, a Dallasnak pedig Luka Doncic 45 pontja sem volt elég a remekül támadó Suns csarnokában az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján.

Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA Miami Heat Luka Doncic Dallas Mavericks

NBA: Doncic beüzemelte a pontgyárat, de hiába – videók

2022-05-03 06:39:32

A vasárnapi nyitány két vendéggyőzelme után hétfőn két hazai siker került a jegyzőkönyvekbe az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) főcsoport-elődöntőiben: Keleten a Miami Heat 106–92-re verte a sérült Joel Embiidet nélkülöző Philadelphia 76erst, míg Nyugaton a Phoenix Suns 121–114-es diadallal kezdte a Dallas Mavericks elleni párharcot, dacára a vendégek sorait erősítő Luka Doncic 45 pontjának.

Morant ziccerével nyert a Memphis; tartalékosan jutott tovább a Heat

2022-04-27 08:53:03

Kyle Lowry mellett Jimmy Butler sem játszott a Miaminál, de így is levédekezték az Atlantát – Ja Morant utolsó másodperces dobása döntött a Memphis–Minnesotán, a Phoenix pedig újra előnybe került.

kosárlabda amerikai sportok Phoenix Suns New Orleans Pelicans NBA Minnesota Timberwolves

NBA: továbbjutott a Miami; Morant utolsó másodperces kosarával előnyben a Memphis – videók

2022-04-27 06:57:11

A Miami Heat 97–94-re legyőzte a vendég Atlanta Hawks csapatát kedden, így 4–1-es összesítéssel bejutott az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) keleti főcsoport elődöntőjébe, míg a Memphis Grizzlies ismét előnybe került (összesítésben 3–2), mivel Ja Morant utolsó másodperces kosarával 111–109-re legyőzte a Minnesota Timberwolvest, a Phoenix Suns pedig Mikal Bridges és Chris Paul vezérletével múlta felül a New Orleans Pelicanst (112–97).

A Hawks szépített a Miami ellen, erődemonstrációt tartott a Bucks

2022-04-23 11:48:33

Az Atlanta Hawks tizenhat pontos hátrányból (68–84) felállva 111–110-re legyőzte otthon a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A hazaiak győztes dupláját a csapat legeredményesebb játékosa, a 24 pontig jutó Trae Young dobta, 4.4 másodperccel a mérkőzés vége előtt. A Milwaukee Bucks fölényes, harmincpontos győzelemmel vette vissza a pályaelőnyét a Chicago Bullstól (111–81).