Találatok a Max Purcell címkére

Találatok száma: 5

Davis-kupa: Ausztrália az első döntős

2022-11-26 08:24:27

Az ausztrál válogatott jutott elsőként a férfi tenisz Davis-kupa málagai fináléjába, miután a pénteki elődöntőben 2–1-re legyőzte a horvát csapatot.

tenisz férfi tenisz Nikola Mektic Max Purcell Mate Pavic Jordan Thompson

Wimbledon: a legvégsőkig elmentek a férfi páros döntőjében

2022-07-09 22:26:43

Az ausztrál Matthew Ebden, Max Purcell duó nyerte meg a férfi párosok szombati döntőjét a wimbledoni teniszbajnokságon.

férfi páros Wimbledon Max Purcell Matthew Ebden

Aus. Open: „Na, húzzunk az éjszakába!” – Kyrgiosék nyerték a páros döntőt

2022-01-29 15:45:50

Thanasi Kokkinakis és Nick Kyrgios párosa nyerte meg az ausztrál nyílt teniszbajnokságon (Australian Open) a férfiak páros versenyét. Kyrgiosék a döntőben 7:5, 6:4-re legyőzték honfitársaikat, a Matthew Ebden, Max Purcell duót.

Thanasi Kokkinakis Nick Kyrgios Max Purcell Matthew Ebden Australian Open

Tenisz: sosem volt még ilyen a Touron, két szerencsés vesztes is elődöntős

2021-06-24 21:31:28

A Fucsovics Mártont kiejtő dél-koreai Kvon Szun Vu és a világranglistán 283. ausztrál Max Purcell is bejutott a legjobb négy közé az eastbourne-i füves pályás ATP 250-es tenisztornán.

tenisz Max Purcell Kvon Szun Vu ATP Eastbourne

Tenisz: a Monfils, Szvitolina pár kiesett Eastbourne-ben

2021-06-23 17:40:06

A férfiaknál az első helyen kiemelt Gaël Monfils, míg a nőknél a másodikként rangsorolt Elina Szvitolina is befejezte szereplését az Eastbourne-ben zajló füves pályás tenisztornán.