Találatok a Kárász Anna címkére

Találatok száma: 89

Ezüstvasárnap a rövidebb távokon: négy második hely a kajak-kenu vb záró napján

2021-09-19 08:24:44

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Opavszky Laura Nagy Bianka Kárász Anna

Kajak-kenu: négy új örökös bajnok a szövetség dicsőségfalán

2021-09-13 13:39:24

A tokiói olimpia és paralimpia után négy új név került fel a Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) dicsőségfalára, amelyen az örökös bajnokoknak állítanak emléket.

kajak-kenu Tótka Sándor Kárász Anna Kopasz Bálint Kis Péter Pál

Tokió 2020: hazatért a magyar olimpiai csapat – képek

2021-08-09 20:15:50

Másfél órás késéssel begördült a magyar olimpiai csapat busza a BOK-csarnok parkolójába, barátok, családtagok, sportági vezetők, csapattársak és természetesen a szurkolók várták izgatottan az utolsó delegációt, akikhez az ünneplésre csatlakoztak a már korábban hazaérkezett versenyzőink, bajnokaink. Az olimpiai bajnok birkózó Lőrincz Tamás és ezüstérmes testvére, Viktor, az olimpiai bronzérmes cselgáncsozó, Tóth Krisztián és a karatés Hárspataki Gábor fáradhatatlanul osztották az autogramokat, állták a vakuk villanását, a kamerák kereszttűzét, mire 18.30-kor a teljes csapat a Tokióból hazatérő kajakosokkal, vízilabdázókkal, öttusázókkal közösen összeállhatott és bevonulhatott a BOK csarnok küzdőterére.

olimpia 2020 magyar olimpiai csapat Tótka Sándor Tokió 2020 Nagy Viktor Magyarország

Tokió 2020: íme, az összes magyar érem egy videóban

2021-08-08 17:16:19

Véget ért a tokiói olimpia, amelyen 20 érmet nyertek a magyar sportolók. Most megmutatjuk a játékok összes magyar érmét videós összeállításunkban.

videó superfeed olimpia 2020 olimpia magyar női vízilabda-válogatott magyar férfi vízilabda-válogatott

Tokió 2020: íme, a magyar sportolók legemlékezetesebb pillanatai – videó

2021-08-08 04:25:17

Véget ért a tokiói olimpia, melyen 20 érmet nyertek a magyar sportolók. Videón mutatjuk be az összes érmünket – Szilágyi Áron történelmi sikerétől a férfi pólósok bronzmeccséig.

superfeed olimpia magyar női vízilabda-válogatott magyar férfi vízilabda-válogatott Varga Ádám Tóth Krisztián

Tokió 2020: a Ferencvárosnál is nagyon büszkék Kozák Danutára

2021-08-07 10:57:06

Mint ismert, történelmi tettet hajtott végre női kajak négyesünk: az első olyan magyar egység lett ebben a sportágban, amely sorozatban háromszor nyert olimpiai aranyat. Kozák Danuta pedig a hatodik olimpiai aranyérmét szerezte, amivel ő lett a legeredményesebb magyar női sportoló az ötkarikás játékok történetében. Az Ferencváros ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán is gratulált az FTC sportolójának – olvasható a fradi.hu-n.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta

Tokió 2020: így szólt a magyar himnusz az aranynégyesünknek – videó!

2021-08-07 07:27:14

Felálltak a dobogó tetejére, megkapták a megérdemelt aranyérmet, majd szólt a Himnusz. Kajak négyesünk remek győzelme után ön is megnézheti a díjátadó megható pillanatait.

superfeed olimpia Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta Csipes Tamara

Tokió 2020: Kozák Danuta ezt nem gondolta volna...

2021-08-07 06:20:24

Mint arról beszámoltunk, sorozatban harmadszor nyerte meg az olimpiát a magyar női kajak négyes. A vezérevezős Kozák Danuta a hatodik olimpiai aranyérmét szerezte, amivel ő lett minden idők legeredményesebb magyar női olimpikonja. A Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara összeállítású egység tagjai az éremátadás után beszéltek a győzelemről az M4 Sport kamerája előtt.

superfeed olimpia 2020 kajak-kenu Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta

Tokió 2020: élje át újra! Így lett aranyérmes a kajak négyesünk – videó

2021-08-07 06:15:45

Sorozatban harmadszor lett olimpiai bajnok női kajak négyesünk 500 méteren. A Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra egység ellentmondást nem tűrően lett első. Ha nem látta, most megnézheti, ha látta, újraélheti a futamot az Eurosport videója segítségével.

Tokió 2020: olimpiai bajnok a női négyes, Kozák hatszoros győztes

2021-08-07 04:03:00

Történelmi tettet hajtott végre női kajak négyesünk: az első olyan magyar egység lett ebben a sportágban, amely sorozatban háromszor nyert olimpiai aranyat.

Tokió 2020: simán elődöntős a női kajak négyes

2021-08-06 03:36:21

A várakozásnak megfelelően egyből az elődöntőbe jutott a magyar női kajak négyes az előfutamokból a tokiói olimpián.

superfeed olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Tokió

Tokió 2020: Lucz Dóra 6. lett a döntőben női kajak egyes 200-on

2021-08-03 04:36:08

Lucz Dóra a női kajak egyes 200 méteres A-döntőjében a hatodik helyen ért célba. Kárász Anna a B-döntőben hetedik helyen végzett, így összesítésben a 16. lett. Az olimpiai bajnoki címet a papírformának megfelelően az új-zélandi Lisa Carrington szerezte meg.

superfeed kajak-kenu Tokió 2020 Lucz Dóra Kárász Anna

Tokió 2020: Lucz, Kopasz és a Kozák, Bodonyi páros futamgyőztesként döntős kajakban

2021-08-03 02:49:26

A keddi kajak-kenu elődöntők közül először a női kajak egyesek 200 méteres futamait rendezték meg a tokiói olimpián. Lucz Dóra a második futamot megnyerve jutott a fináléba, Kárász Anna a B-döntőben lesz érdekelt. A férfi kajak egyes 1000 méteres távján Kopasz Bálint futamgyőztesként, Varga Ádám pedig másodikként jutott fináléba. A női kajak kettesek 500 méteres távján az első két helyen kvalifikálták magukat a döntőbe a mieink.

olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Lucz Dóra Kárász Anna

Tokió 2020: kényelem, különterem vár a reptéren

2021-07-21 15:18:12

Néhány nappal a Tokióba utazás előtt jó hangulatban, reményekkel telve fogadták az újságírókat az olimpiára készülő kajak-kenu válogatott tagjai a szolnoki edzőtáborban.

kenu kajak Tokió 2020 Takács Kincső Nádas Bence Kárász Anna

Tokió 2020: Jól tettem, amikor nem adtam fel – Kárász Anna

2021-07-20 00:07:09

Sérülésekkel és újrakezdésekkel nehezített évek után ez a szezon sem indult könnyen Kárász Annának. A négyszeres világbajnok kajakosnak fizikailag, technikailag és mentálisan is tökéletes állapotban kellett lennie ahhoz, hogy az öt évvel ezelőtti csalódás után Tokióban aranyéremért küzdhessen a négyessel.

olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Kárász Anna

Tokió 2020: a női csapathajó tagjai győzni mennek az olimpiára

2021-07-14 09:46:23

Kellően stabil és gyors a Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra összetételű női csapathajó, amelynek könnyed futását az akarat és a tapasztalat is segíti. Az összhang megteremtéséért kompromisszumokat is tudnak kötni a kajak négyes tagjai, ami ugyancsak aranyat érhet a K–4 500 méteren.

Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta Csipes Tamara Bodonyi Dóra

Kajak-kenu Eb: Tótka Sándor és a női kajaknégyes is aranyérmes

2021-06-06 10:10:15

Aranyérmet szerzett a Lucz Dóra, Kárász Anna, Csipes Tamara, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes 500 méteren, valamint Tótka Sándor kajak egyes 200 méteren a poznani kajak-kenu Európa-bajnokságon. Kozák Danuta 500 méteren második lett. A Balla Virág, Takács Kincső kenus duó ezüst-, a Lucz Anna, Kiss Blanka kajak kettes bronzérmet szerzett 200-on.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu vk: hat magyar érem, közte két arany a szombati döntőkben

2021-05-15 14:40:50

Két-két arany-, ezüst- és bronzérmet nyertek a magyarok a szegedi világkupaverseny szombati döntőiben – a vb-címvédő Kopasz Bálint meglepetésre negyedikként ért célba.  Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

kajak-kenu vk kajak-kenu Tótka Sándor Nádas Bence Noé Zsombor Molnár Csenge

Kajak-kenu vk: újabb négy magyar egység a döntőben

2021-05-15 11:23:14

A szombat délelőtti középfutamokból újabb négy magyar egység kvalifikálta magát a döntőkbe a Szegeden zajló gyorsasági kajak-kenu világkupán.

kajak-kenu vk kajak-kenu Zombori Dominik Tótka Sándor Takács Kincső Szendy Maximillián

Kajak-kenu: Kárász Anna átmenetileg elveszítette a lendületét