Barcelona: Agüerót sikerült beregisztrálni; Griezmann még a nyáron távozhat

Sergio Busquetsszel és Jordi Albával is megállapodott a fizetéscsökkentésről az FC Barcelona vezetősége, amely így Memphis Depay és Eric García után a jelenleg sérült Sergio Agüerót is sikeresen beregisztrálta a Spanyol Labdarúgóligánál (LFP) – adta hírül a katalán klub a hivatalos honlapján.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Sergio Busquets Sergio Agüero Jordi Alba Barcelona

Barcelona: megvan, ki az új csapatkapitány

2021-08-09 15:06:14

Lionel Messi távozásával meg kellett választani a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelona új csapatkapitányát – Sergio Busquetset érte a megtisztelő feladat, az ő távollétében Gerard Piqué, Sergi Roberto vagy Jordi Alba veheti fel a karszalagot.

spanyol foci Sergi Roberto Lionel Messi La Liga Jordi Alba

Videó: Shaqiri válaszolt a spanyoloknak Szentpéterváron

2021-07-02 19:34:55

Jordi Alba lövése Denis Zakarián pattant meg még az első félidőben, ezzel vezetést szerzett a spanyol válogatott a Svájc elleni Európa-bajnoki negyeddöntőben. A második félidőben Xherdan Shaqiri egalizált, így a mérkőzés hosszabbításba torkollt.

videó svájci válogatott spanyol válogatott foci Eb 2020 Xherdan Shaqiri Svájc

Inter: Jordi Albát vinnék, a Barca kész tárgyalni – sajtóhír

2021-06-25 23:10:57

Spanyol sajtóinformációk szerint az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetősége nyitott a tárgyalásokra az Interrel Jordi Alba elcserélésének ügyében.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Jordi Alba Inter Barcelona

Barcelona: 12 perc alatt 4 gól a kupadöntőben!

2021-04-17 21:09:22

A spanyol Király-kupában a Barcelona a második félidőben 12 perc alatt négy gólt vágott az Athletic Bilbaónak, ezzel a katalánoké lett a trófea.

online! közvetítés Lionel Messi Király-kupa Jordi Alba Frenkie de Jong

Vb 2022: meglepetések a spanyol keretben, Pedri is bekerült

2021-03-15 12:47:51

Luis Enrique, a spanyol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya hétfőn kihirdette keretét a márciusi világbajnoki selejtezőkre. Először kapott meghívót a nemzeti csapatba az FC Barcelona tizennyolc éves támadó középpályása, Pedri.

spanyol válogatott Spanyolország Pedri Luis Enrique Jordi Alba

Kép: Messi és Bartomeu is szavazott Barcelonában az új elnökre

2021-03-07 18:43:09

Az FC Barcelona labdarúgócsapatának több játékosa is tiszteletét tette a vasárnapi elnökválasztáson. A csapatkapitány, Lionel Messi most először szavazott, de rajta kívül Jordi Alba, Sergio Busquets, Sergi Roberto és Riqui Puig is az urnákhoz járult.

spanyol labdarúgás kép elnökválasztás Sergio Busquets Sergi Roberto Riqui Puig

Legyőzte az Osasunát, 16 bajnoki óta veretlen a Barcelona

2021-03-06 20:06:46

Az FC Barcelona Jordi Alba és Ilaix Moriba góljával idegenben 2–0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában.

spanyol labdarúgás Osasuna La Liga Jordi Alba Ilaix Moriba Barcelona

Barca: Csalódottabb vagyok, mint a PSG elleni 1–4 után – Koeman

2021-02-22 12:33:58

Ronald Koeman, az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője saját bevallása szerint csalódottabb volt a Cádiz elleni 1–1-es döntetlen után, mint a Paris Saint-Germainnel szemben 4–1-re elveszített múlt keddi Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.

spanyol foci Ronald Koeman PSG La Liga Jordi Alba Cádiz

Videó: „Az utcán megöllek” – Mbappé Jordi Albának

2021-02-17 17:09:40

A spanyol Marca kiszúrt egy igencsak heves szócsatát a Barcelona–PSG (1–4) Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőről: a vendégek mesterhármast szerző támadója, Kylian Mbappé Jordi Albával szólalkozott össze.

PSG Kylian Mbappé Jordi Alba Barcelona Bajnokok Ligája

Barcelona: „Tizenegyes volt” – Koeman nem érti a bírói ítéletet, de elégedett

2021-02-11 10:49:17

Ronald Koeman, az FC Barcelona vezetőedzője összességében elégedett volt csapata teljesítményével a Sevillával szemben 2–0-ra elveszített Király-kupa-elődöntő első mérkőzése után, de azt nem érti, hogy Jordi Alba lerántásánál Mateu Lahoz játékvezető miért nem ítélt tizenegyest együttesének.

spanyol foci Sevilla Ronald Koeman Mateu Lahoz Király-kupa Jordi Alba

Hihetetlen izgalmak: nyolcgólos meccsen ment tovább a Barcelona

2021-02-03 15:41:11

Elképesztően izgalmas mérkőzést hozott a spanyol Király-kupa szerda esti negyeddöntője, amelynek végén a Barcelona örülhetett a Granada felett aratott 5–3-as, hosszabbításbeli győzelmének. A hazaiak a 88. percig kétgólos előnyben voltak, de a Barca négy perc alatt egalizált, majd a ráadást is jobban bírta, ezzel bejutott az elődöntőbe.

spanyol labdarúgás Robert Kenedy Lionel Messi Király-kupa Jordi Alba Granada

A Barcelona hátrányból fordítva győzte le a Real Sociedadot

2020-12-16 20:07:25

Az FC Barcelona hátrányból fordítva 2–1-es győzelmet aratott a Real Sociedad ellen a spanyol La Liga 19. fordulójában, így három helyet lépett előre a tabellán.

spanyol labdarúgás Willian José Real Sociedad La Liga Jordi Alba Frenkie de Jong

El Clásico: egy alapember visszatér – itt a Barcelona kerete!

2020-10-23 13:28:25

Kihirdette keretét Ronald Koeman, az FC Barcelona holland vezetőedzője a Real Madrid elleni szombati rangadóra. Jó hír a katalán szurkolóknak, hogy Jordi Alba felépült, így bevethető az el Clásicón.

el Clásico Real Madrid La Liga Jordi Alba Barcelona

Barcelona: Alba megsérült, az el Clásicóra sem épül fel – sajtóhír

2020-10-05 15:37:25

Hetekre kidőlt Jordi Alba, az FC Barcelona Európa-bajnok labdarúgója.

sérülés spanyol foci Jordi Alba Barcelona

Barcelona: abszurd ok miatt nem lehetett a meccs embere Ansu Fati

2020-09-28 09:18:41

Két gólja és kiharcolt tizenegyese után aligha lehet kérdés, hogy Ansu Fati volt a Barcelona–Villarreal (4–0) meccs embere. Azonban a lefújáskor általános meglepetésre nem őt, hanem – az egyébként jól játszó – Jordi Albát választották a találkozó legjobbjának. Az is kiderült, miért.

spanyol labdarúgás La Liga Jordi Alba Barcelona Ansu Fati

Barca: Koeman felhívta Suárezt, nem számít rá – sajtóhír

2020-08-24 14:04:17

A RAC1 rádióadó exkluzív információi szerint Ronald Koeman, az FC Barcelona labdarúgócsapatának új vezetőedzője hétfőn reggel telefonon közölte Luis Suárezzel, az együttes uruguayi támadójával, hogy nem szerepel a tervei között.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Samuel Umtiti Ronald Koeman Luis Suárez Jordi Alba

Négygólos győzelemmel és Suárezzel tért vissza a Barcelona

2020-06-13 21:47:40

Hosszú idő után ismét élvezhették az FC Barcelona játékát a csapat szurkolói, a katalánok 4–0-ra nyertek a Mallorca otthonában a La Liga 28. fordulójában.

onlive! közvetítés Martin Braithwaite Mallorca Luis Suárez Lionel Messi

Barca: felépült az alapember, pályára léphet Madridban

2020-02-29 13:42:49

Az FC Barcelona hivatalos felületein nevezte meg az el Clásicóra Madridba utazó 18 játékost. A keretben ott van a sérüléséből felépülő Jordi Alba és Gerard Piqué is.

spanyol labdarúgás el Clásico Real Madrid La Liga Jordi Alba Gerard Piqué

Kikapott a Valencia otthonában a Barcelona

2020-01-25 15:36:15

A címvédő és bajnoki éllovas Barcelona 2–0-ra kikapott a Valencia otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 21. fordulójában.