Találatok a Jonny Clayton címkére

Találatok száma: 12

Darts-vb: Jeffrey de Zwaan és John Henderson is kiesett

2020-12-20 21:26:19

A londoni Alexandra Palace-ban zajló PDC-dartsvilágbajnokság hatodik napján a 23. helyen kiemelt Jeffrey de Zwaan máris kiesett: a hollandot a világranglista 38. helyén álló angol Ryan Searle győzte le 3:0-ra.

darts-vb darts Vincent van der Voort Ryan Searle PDC Jonny Clayton

Darts: Price-ékat nem lehetett megállítani, Wales a világbajnok

2020-11-08 20:42:10

A Gerwyn Price, Jonny Clayton páros 3–0-ra legyőzte a Michael Smith, Rob Cross kettőst a salzburgi World Cup of Darts vasárnap esti döntőjében, így Wales először nyert csapatvilágbajnoki címet.

darts csapat-vb darts World Cup of Darts Wales Rob Cross Michael Smith

Darts Eb: a világbajnok elődöntős, Petersen 106.3-as átlaggal szintén

2020-10-31 23:36:26

Kialakult a darts Európa-bajnokság elődöntőjének a mezőnye: a világbajnok Peter Wright remek játékkal jutott tovább, de még nála is magasabb átlagot hozott össze a dél-afrikai Devon Petersen.

darts Eb darts Peter Wright Jonny Clayton James Wade Devon Petersen

Darts: Anderson legyőzése volt a kulcs, Aspinall a Home Tour bajnoka!

2020-06-05 20:24:26

Nathan Aspinall nyerte meg a dartssport első számú szervezetének online versenyét, a hét héten át tartó PDC Home Tourt. A kétszeres világbajnoki elődöntős, világranglista-7. angol játékos az utolsó játéknapon, a négyfős döntőben a holland Jelle Klaasent, a skót Gary Andersont és a walesi Jonny Claytont is legyőzte.

darts PDC Home Tour Nathan Aspinall Jonny Clayton Jelle Klaasen Gary Anderson

Darts: Aspinall és Clayton is bejutott a döntőbe

2020-06-04 23:56:07

Nathan Aspinall és Jonny Clayton lesznek a PDC Home Tourja, azaz a profi dartsosok otthoni versenye döntőjének utolsó résztvevői, miután páratlanul izgalmas mérkőzések után ők ketten végeztek a második elődöntő első két helyén.

darts PDC Home Tour Nathan Aspinall Jonny Clayton

Darts: Jonny Clayton a Home Tour utolsó elődöntőse

2020-06-02 17:15:53

A PDC Home Tour 40. játéknapján utolsóként Jonny Clayton jutott be az elődöntőbe, miután mindhárom mérkőzését megnyerte a 2. szakasz 8. csoportjában.

darts PDC Home Tour Jonny Clayton

Darts: újabb walesi továbbjutó, a 8. estén már a harmadik

2020-04-24 21:09:27

Jamie Lewis és Nick Kenny után harmadik walesi játékosként Jonny Clayton is bejutott a legjobb 32 közé a dartssport első számú szervezetének online versenyén, a PDC Home Touron.

Darts: 110-es átlagok, kilencnyilas – Van Gerwen a UK Open bajnoka

2020-03-08 23:25:19

Idén először nyert PDC-tornát Michael van Gerwen, aki a világbajnokság utáni első major verseny, a mineheadi darts UK Open döntőjében Gerwyn Price-t győzte le 11–9-re. A világelső holland a verseny záró napján a Rob Cross elleni negyeddöntőben és a Daryl Gurney elleni elődöntőben is 110 feletti körátlagot ért el, s utóbbi meccsen dobott egy kilencnyilas leget is.

videó darts Michael van Gerwen Jonny Clayton Gerwyn Price Daryl Gurney

Darts: hibátlan leg a UK Openen, kilencnyilas Claytontól – videó

2020-03-08 08:53:24

Jonny Clayton hibátlan, kilencnyilas leget dobott a Chris Dobey elleni mérkőzésen a mineheadi UK Open ötödik fordulójában szombaton. A 45 éves walesi versenyző a kilencnyilas játékok leggyakoribb kombinációjával (180, 180, 141) nyerte meg a 12. leget angol riválisával szemben, akit végül 10–5-re legyőzött, így bejutott a vasárnap délutáni negyeddöntőbe, amelyben Jamie Hughes vár rá.

videó darts Jonny Clayton

Darts: újabb kiemelttől búcsúzott a World Matchplay mezőnye

2019-07-22 22:21:38

A darts World Matchplay első fordulójának hétfői, utolsó játéknapján is akadt kiemelt búcsúzó, a 14. helyen rangsorolt Jonny Clayton köszönt el a versenytől, Simon Whitlock, és Daryl Gurney magabiztosan továbbjutott.

darts World Matchplay darts Simon Whitlock Peter Wright Keegan Brown Jonny Clayton

Darts: MVG visszalépett, Wright kiesett – új győztest avattunk

2018-04-22 21:42:02

A walesi Jonny Clayton sikerével zárult a PDC European Tour-sorozat negyedik versenye az ausztriai Premstättenben. A 43 esztendős dartsozó a döntőben honfitársát, Gerwyn Price-t győzte le 8–5-re.

darts Jonny Clayton Gerwyn Price

Darts: Van Gerwen feltörölte a mezőnnyel a padlót a vb előtti utolsó nagy tornán

2017-11-27 10:54:13

A világelső Michael van Gerwen nagyon simán, 11–2-re legyőzte a walesi Jonny Claytont az angliai Mineheadben rendezett Players Championship Finals döntőjében, ezzel sorozatban harmadszor, összességében negyedszer nyerte meg a dartsozók világbajnokság előtti utolsó nagy tornáját.