Motokrossz: hetedszer csapatbajnok a HTS, beérte a Honvédot

Fölényes HTS-sikert hozott a motokrossz csapatbajnokság Ajkán. A Szvoboda Bence, Varga Imre és Hugyecz Erik alkotta trió lehengerlő motorozással gyűjtötte be a peresztegi istálló hetedik csapataranyát, beérve ezzel a valamikori Honvéd Budapest motokrossz szakosztályát.

motokrossz Varga Imre Szvoboda Bence Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda a halhatatlanok közé emelkedett Kiskunlacházán

2019-10-08 11:53:52

Szvoboda Bence a cseh MX1-es bajnoki cím után magyart is megnyerte 2019-ben. A peresztegi székhelyű HTS KTM Team versenyzője ezzel tizedik egyéni titulusának örülhetett, amivel a hazai sportélet legjobbjai közé emelkedett.

motokrossz Szvoboda Bence Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda, Hugyecz és Varga triója a csapatbajnok

2018-10-16 16:01:07

Az utolsó méterekig kiélezett küzdelmeket hozott Monoron a magyarországi motokrossz-csapatverseny. Három pont döntött a győzelem sorsáról, végül a címvédő alakulat, a HTS Team versenyzői diadalmaskodtak.

motokrossz Varga Imre Szvoboda Bence Hugyecz Erik HTS Team

Motokrossz: Hugyecz Erik nyolcadszor is magyar bajnok

2018-10-04 14:12:40

Egy váratlan motorhiba megriasztotta ugyan a HTS Team klasszisát, de a második futamban biztosította bajnoki címét a gyáli idényzárón. A magyar motokrossz legnagyobbjaihoz csatlakozott.

motokrossz Hugyecz Erik

Motokrossz Eb: izgalmas csaták, magyar ezüstérem

2018-04-30 15:26:37

Az utolsó méterekig kiélezett futamokat hozott a Kiskunlacházán megrendezett motokrossz Európa-bajnoki verseny. Hugyecz Erik legjobb magyarként a királykategória második helyén zárta a küzdelmeket.

motokrossz Eb motokrossz Hugyecz Erik

Motokrossz Eb: Hugyecz megállíthatatlan volt az első napon

2018-04-29 11:10:18

Magyar sikert hozott a Kiskunlacházán zajló motokrossz Európa-bajnokság szombati napja. Hugyecz Erik, a HTS Team kiválósága minden pályára lépésekor a leggyorsabb volt.

Motokrossz: Varga Imre törött kézzel is bajnok lett

2017-10-10 14:39:49

A 19 éves győri motorversenyző, Varga Imre emberfeletti akaraterővel vágott neki a magyar motokrosszbajnokság utolsó fordulójának. Négy hete eltört csuklója sem hátráltatta, hogy negyedszer is magyar bajnok legyen. A HTS Team ezzel triplázott 2017-ben.

motokrossz Varga Imre Kiss Márk Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda Bence és Varga Imre is dobogón

2017-08-02 12:25:04

Sikerrel vette a szlovák motokrosszbajnokság akadályait a HTS Team. Szvoboda Bence és Varga Imre is dobogóra állhatott saját kategóriájában a hétvégi versenyen.

Motokrossz: balszerencse, a 27. helyen zártuk a csapat-vb-t

2016-09-30 19:47:27

Magyarország motokrossz-válogatottja is ott volt a 70. csapat-világbajnokságon, az olaszországi Maggiorában. A jubileumi megmérettetés számos szerencsés és balszerencsés fordulatot tartogatott minden résztvevőnek. A Hugyecz Erik (24), Szvoboda Bence (24), Szőke Márk (21) összeállítású magyar triónak inkább az utóbbiból jutott  több osztályrészül. Franciaország győzött, a magyarok a 27. helyen végeztek a 38 résztvevő ország között.