Találatok a golf British Open címkére

Találatok száma: 13

Golf: Cam Smith bravúros skóciai diadala McIlroy felett az Openen

2022-07-17 20:41:53

Cameron Smith nyerte meg az év egyik legnagyobb golfversenyét, az Open Championship 150. kiírását a skóciai St. Andrewsban. Az ausztrál nagy csatában győzte le az utolsó napot négyütéses előnnyel váró Rory McIlroyt, aki végül harmadik lett.

golf British Open golf Viktor Hovland Rory McIlroy Cameron Young Cameron Smith

Golf: közel 300 ezer nézőt várnak a British Openre

2022-04-26 14:41:23

A szervezők tájékoztatása szerint az idei év negyedik golf major-versenyére, a júliusi British Openre 290 ezer néző látogat majd ki, ami rekord a 150 éves viadal történetében – írja az MTI.

golf British Open golf British Open

Golf: szenzációs British Open, még Woods rekordja is megdőlt

2016-07-17 21:37:14

A svéd Henrik Stenson nyerte meg a profi golfozók legfontosabb európai versenye, a British Open (The Open Championship) idei négynapos viadalát. A világranglista hatodik helyén álló negyvenéves sportember rekordok sorát döntötte meg a vasárnap véget érő skóciai versenyen.

golf British Open golf Henrik Stenson

Golf, British Open: csodálatos végjáték követte a vízözönt

2015-07-20 21:18:14

Emlékezetes végjátékot követően a világranglista 25. helyezettje, az amerikai Zach Johnson nyerte meg a skóciai St. Andrewsban hétfő este véget érő nagy presztízsű férfi profi golfversenyt, a kis híján az időjárás martalékává váló 144. Brit nemzetközi bajnokságot.

golf British Open golf Zach Johnson

Golf: a világranglista éllovasa nem indul a British Openen

2015-07-08 20:30:55

A férfi golfozók világranglistáját vezetõ Rory McIlroy súlyos bokasérülése miatt nem indul a jövő heti British Openen.

golf British Open golf Rory McIlroy

Golf: nagy bajba került a világ legjobbja a futball miatt

2015-07-06 22:59:22

A férfi golfozók világranglistáját vezető Rory McIlroy súlyos bokasérülést szenvedett, így kétségessé vált a szereplése a jövő hét végi British Openen.

golf British Open golf Rory McIlroy Jordan Spieth

Nyolcvanhárom éve várnak a Grand Slamre

2012-04-04 13:36:24

Akárcsak a teniszben, a profi golfban is négy nagy presztízsű viadal emelkedik ki az éves naptárból, ezeket Major-tornákként emlegetik. Rövid áttekintő.

golf US Open golf British Open golf Tiger Woods PGA-bajnokság Masters golf

Golf, British Open: csak hárman bírtak a brutális időjárással

2011-07-16 22:41:02

Három nap után továbbra is az északír Darren Clarke vezet a férfi golfozók idei harmadik kiemelt (major) versenyén, az angliai Sandwichben zajló 140. Brit nemzetközi bajnokságon.

golf British Open golf

Golf, British Open: egy északír vezet, de nem az, akitől várták

2011-07-15 22:49:44

Akárcsak a nyitónap végén, a pénteki 2. fordulót követően is két golfozó áll a mezőny élén az év harmadik kiemelt férfiversenyén, az angliai Sandwichben zajló Brit nemzetközi bajnokságon – igaz, két új arc: az északír Darren Clarke és az amerikai Lucas Glover.

Golf, British Open: egy beugró és egy amatőr vezet a csúcsversenyen

2011-07-15 01:32:37

A 40 esztendős dán Thomas Björn és a feleannyi idős angol amatőrbajnok, Tom Lewis vezeti a mezőnyt a csütörtöki első forduló után a férfi golfozók idei harmadik kiemelt (major) versenyén, az angliai Sandwichben zajló 140. Brit nemzetközi bajnokságon (The Open Championship, British Open).

Golf: olyan játékos nyerte a British Opent, akitől senki sem várta

2010-07-19 00:23:48

Az ilyen kaliberű viadalon még sohasem diadalmaskodó dél-afrikai Louis Oosthuizen nyerte meg a férfi profi golfozók idei harmadik kiemelt, úgynevezett major versenyét, a vasárnap befejeződő Brit nemzetközi bajnokságot a skóciai St. Andrewsban.