Találatok a Florian Mayer címkére

Találatok száma: 18

Tenisz: Fucsovics főtáblás, ismert játékost vert meg

2017-10-22 13:29:33

Fucsovics Márton két játszmában (6:4, 6:4) legyőzte a német Florian Mayert a bázeli kemény pályás férfi tenisztorna selejtezőjének második fordulójában, ezzel feljutott a főtáblára.

tenisz Roger Federer Fucsovics Márton Florian Mayer

Tenisz: mindenki Mayernek szurkol majd a döntőben

2017-07-29 18:20:05

A német Florian Mayer és az argentin Leonardo Mayer vívja a hamburgi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléját. Gstaadban a selejtezős Yannick Hanfmann ellenfele Fabio Fognini lesz a döntőben.

tenisz Leonardo Mayer Florian Mayer

Tenisz: Federer 67 perc alatt nyert, és már elődöntős

2017-06-23 18:23:23

Az első helyen kiemelt Roger Federer bejutott az elődöntőbe a hallei füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Roger Federer Florian Mayer

Tenisz: Federer megelőzte Lendlt; ő a leghatékonyabb füvön

2016-06-10 16:01:30

Az első kiemelt Roger Federer két szoros szettben, 7:6, 7:6-ra legyőzte a világranglista 226. helyén álló német Florian Mayert a stuttgarti füves pályás tenisztorna negyeddöntőjében. A korábbi világelső a legjobb négy között az osztrák Dominic Thiemmel találkozik, aki májusban legyőzte őt a római salakon.

tenisz Roger Federer Ivan Lendl Florian Mayer

Videó: csúnyán arcon találta a német teniszező a labdaszedőt

2014-01-21 10:35:54

Kellemetlen eset történt az Australian Open férfi egyéni versenyének nyolcaddöntőjében. A spanyol David Ferrer a német Florian Mayer ellen játszott, amikor az egyik adogatásnál a német rosszul fogadott egy labdát, amely pontosan a bírói emelvény mellett álló labdaszedő gyereket találta arcon. Szerencsére az ijedtségen kívül nem lett baja a fiatalnak. Mayernek nem ez volt az első hibája a tornán, a 3. fordulóban a lengyel Jerzy Janowicz elleni egyik adogatását csúnyán elrontotta, ráadásul az ütő is kiesett a kezéből.

videó tenisz labdaszedő Florian Mayer David Ferrer Australian Open

Aus. Open: Djokovics simán, Ferrer nehezebben nyert

2014-01-19 08:15:46

Novak Djokovics és David Ferrer is bejutott a Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének negyeddöntőjébe, miután előbbi könnyedén, míg utóbbi valamivel nehezebben verte meg soros ellenfelét. A négyszeres győztes, címvédő szerb alig másfél órát töltött a pályán az olasz Fabio Fognini ellen, míg a harmadik helyen kiemelt spanyol szetthátrányból fordított a német Florian Mayerrel szemben.

nyolcaddöntő férfi egyes Novak Djokovics Florian Mayer Fabio Fognini David Ferrer

Tenisz: Murray után Ferrert is egy német búcsúztatta

2014-01-01 18:04:16

Andy Murray és David Ferrer is kikapott a dohai tenisztorna második fordulójában, előbbit Florian Mayer, utóbbit Daniel Brands búcsúztatta. Rafael Nadal ezzel szemben sikerrel vette a második katari akadályát, bár ő sem sziporkázott.

tenisz Florian Mayer Andy Murray

Tenisz: Federer és Ferrer sem jutott a legjobb 8 közé

2013-10-10 12:38:39

Roger Federernek és David Ferrernek is a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a Sanghajban zajló kemény pályás tenisztornán. Federert Gaël Monfilst verte meg három játszmában, Ferrert pedig Florian Mayer búcsúztatta.

tenisz Roger Federer Gaël Monfils Florian Mayer David Ferrer

Videó: Djokovics őrült tánccal ünnepelte győzelmét

2013-08-07 14:27:50

A Montrealban zajló ATP-torna második fordulójában az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics biztosan nyert a német Florian Mayer ellen, a győztes a két játszmában összesen három gémet engedélyezett a vesztesnek. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!

videó tenisz Novak Djokovics Florian Mayer

Tenisz: Mayer megkísérelheti legyőzni Djokovicsot

2013-08-05 21:05:22

A Montrealban zajló kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában a német Florian Mayer három játszmában legyőzte az ausztrál Bernard Tomicot, így bejutott a második körbe, ahol a világelső Novak Djokovics lesz az ellenfele.

tenisz Novak Djokovics Montreal Florian Mayer

Videó: Federer megizzadt Mayer ellen - a legszebb pontok

2013-07-20 10:22:31

Roger Federer három szettben legyőzte Florian Mayert a hamburgi salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében. Bár az első helyen kiemelt svájci nem ütögetett csúcsformában, azért egy-két labdamenetben megvillantotta a zsenialitását. Összefoglaló.

videó tenisz Roger Federer Florian Mayer

Tenisz: ha nehezen is, de Federer legyőzte F. Mayert

2013-07-19 21:54:48

Roger Federer 7:6, 3:6, 7:5-re legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Florian Mayert a hamburgi tenisztorna negyeddöntőjében. Az első helyen kiemelt svájci klasszisra az elődöntőben a selejtezőből induló, pénteken Fernando Verdascót búcsúztató argentin Federico Delbonis vár.

Tenisz: továbbmentek a Mayerek, Matosevic feladta

2013-07-09 18:06:55

A stuttgarti férfi tenisztorna 1. fordulójában a hatodik helyen kiemelt német Florian Mayer és az argentin Leonardo Mayer is három szettben nyert, előbbi a honfitársát, Andreas Becket, utóbbi a spanyol Pablo Andújárt győzte le.

tenisz Marinko Matosevic Leonardo Mayer Florian Mayer

Videó: Djokovicsot az égiek is segítették ennél a pontnál

2013-06-25 18:03:46

Novak Djokovics három szettben legyőzte a német Florian Mayert a wimbledoni tenisztorna első fordulójában. A szerb klasszis remekül játszott, de az alábbi látványos labdamenetben egy adag szerencsére is szüksége volt.

videó Wimbledon Novak Djokovics Florian Mayer

Tenisz: Murray megizzadt, hullottak a kiemeltek Madridban

2013-05-07 20:33:05

A madridi férfi tenisztorna 2. fordulójában a 3. helyen kiemelt brit Andy Murray két nagyon szoros játszmában (az első szett rövidítését csak 13–11-re nyerte meg) legyőzte a német Florian Mayert.

Andy Murray Dominika Cibulková Fernando Verdasco Florian Mayer Milos Raonic Nadja Petrova

Tenisz: remekelnek a németek a müncheni ATP-tornán

2013-05-02 19:18:20

Remekelnek a németek a müncheni férfi tenisztornán: Philipp Kohlschreiber után Daniel Brands, Florian Mayer és Tommy Haas is bejutott a negyeddöntőbe – s mivel utóbbi kettő egymással játszik, a négy között is biztosan lesz hazai versenyző.

tenisz WTA Tommy Haas Oeiras München Florian Mayer

Tenisz: Davigyenko búcsúztatta a nyolcadik kiemeltet

2013-02-11 23:29:05

A rotterdami férfi tenisztorna 1. fordulójában az orosz Nyikolaj Davigyenko valamivel több mint egy óra alatt, két sima szettben legyőzte a nyolcadik helyen kiemelt német Florian Mayert.

Florian Mayer Nyikolaj Davigyenko Rotterdam tenisz

Tenisz: Bagdatisz búcsúztatta a hatodik kiemeltet Brisbane-ben

2013-01-02 11:21:35

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Az ausztráliai Brisbane-ben zajló kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában Markosz Bagdatisz két szettben búcsúztatta a hatodik helyen kiemelt német Florian Mayert. Gilles Simon nagy küzdelemben, Nisikori Kei könnyedén lépett a következő körbe.