Találatok a Florian Kohfeldt címkére

Találatok száma: 8

Bundesliga: távozott posztjáról a Wolfsburg vezetőedzője

2022-05-16 10:13:20

Közös megegyezéssel távozott posztjáról vasárnap Florian Kohfeldt, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő VfL Wolfsburg vezetőedzője – írja az MTI.

német labdarúgás Wolfsburg Florian Kohfeldt Bundesliga

Bundesliga: Florian Kohfeldt veszi át a Wolfsburg irányítását

2021-10-26 19:02:06

Florian Kohfeldt lett a német labdarúgó Bundesligában kilencedik helyen álló Wolfsburg új vezetőedzője.

német labdarúgás német foci Wolfsburg Florian Kohfeldt Bundesliga

Bundesliga: menesztette edzőjét a Werder, megvan az utód is

2021-05-16 12:24:27

Menesztette Florian Kohfeldt vezetőedzőt, és a csapatot korábban irányító Thomas Schaafot nevezte ki a helyére az élvonalbeli tagsága megőrzéséért küzdő Werder Bremen labdarúgóklub.

Werder Bremen Florian Kohfeldt Bundesliga

Német Kupa: A srácoknak helyén volt a szívük – Nagelsmann

2021-05-01 08:34:30

Mint ismert, péntek este a magyar válogatott Gulácsi Pétert, Willi Orbánt, illetve a jelenleg sérüléssel bajlódó Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató RB Leipzig a 121. percben szerzett gólall nyert a Werder Bremen otthonában a Német Kupa elődöntőjében, így bejutott a két hét múlva esedékes berlini fináléba. A találkozót követően így értékeltek a csapatok képviselői.

Werder Bremen RB Leipzig Oliver Mintzlaff Német Kupa Julian Nagelsmann Florian Kohfeldt

Bundesliga: Brémában nincs válsághelyzet és edzőkérdés

2020-06-08 17:21:14

Nincs válsághelyzet és edzőkérdés a Werder Bremen csapatánál, amely a német labdarúgó-bajnokság tabellájának utolsó előtti helyén áll.

Frank Baumann Florian Kohfeldt Bundesliga Werder Bremen

Bundesliga: a Werder 2023-ig hosszabbított edzőjével

2019-07-30 18:21:35

A német labdarúgó Bundesligában szereplő Werder Bremen 2023-ig meghosszabbította Florian Kohfeldt vezetőedző szerződését.

Bundesliga: a Werder hosszabbított 35 éves edzőjével

2018-04-03 18:51:47

A Werder Bremen labdarúgócsapata 2021-ig meghosszabbította Florian Kohfeldt vezetőedző szerződését.

német foci Werder Bremen Florian Kohfeldt

Werder: a téli szünetig meghosszabbították az ideiglenes edző megbízatását

2017-11-10 19:56:43

A téli szünetig meghosszabbították Florian Kohfeldt vezetőedzői megbízatását a Werder Bremennél. A szakember október végétől ideiglenes kinevezéssel irányítja a német labdarúgó Bundesliga 17. helyén álló csapatot.