Találatok a Fernando Verdasco címkére

Találatok száma: 85

Tenisz: Murray kikapott az első fordulóban Kölnben

2020-10-14 08:33:23

Andy Murray kikapott az első fordulóban a 325 ezer euró (114 millió forint) összdíjazású kölni fedett pályás férfi tenisztornán. A skót játékos a spanyol Fernando Verdascóval csapott össze kedd késő este, és két sima szettben maradt alul – írja az MTI.

Fernando Verdasco Andy Murray

Roland Garros: Verdasco perre megy a kizárása miatt

2020-09-30 11:22:06

Fernando Verdasco, a spanyolok korábbi top 10-es játékosa bepereli a francia nyílt teniszbajnokság szervezőit, akik pozitív koronavírusteszt miatt kizárták a most zajló versenyből.

koronavírus Roland Garros Fernando Verdasco

Roland Garros: Verdascót pozitív vírusteszt miatt kizárták

2020-09-27 13:34:10

Pozitív koronavírusteszt miatt kizárták a francia nyílt bajnokságról Fernando Verdascót, a spanyolok korábbi top 10-es teniszezőjét.

tenisz Roland Garros Fernando Verdasco

Tenisz: Fucsovics párostársa nyolcaddöntős Dohában

2020-01-06 18:29:03

A Fucsovics Mártonnal párosban induló Fernando Verdasco bejutott egyesben a nyolcaddöntőbe az 1.465 millió dollár (433 millió forint) összdíjazású dohai kemény pályás tenisztornán.

tenisz Fernando Verdasco ATP Doha

Tenisz: történelmi menetelés, Nadal már elődöntős Rómában

2019-05-17 18:03:01

A címvédő Rafael Nadal két játszmában, 6:4, 6:0-ra legyőzte honfitársát, Fernando Verdascót a római salakpályás mestertorna negyeddöntőjében.

tenisz Rafael Nadal Fernando Verdasco Diego Schwartzman

Tenisz: Verdasco bejutott a 2. fordulóba Madridban

2019-05-07 09:43:05

Fernando Verdasco három játszmában búcsúztatta a moldovai Radu Albotot a madridi salakpályás tenisztorna férfiversenyének első fordulójában.

tenisz Fernando Verdasco

Tenisz: Coric és Verdasco is búcsúzott Marseille-ben

2019-02-21 23:15:03

A második helyen kiemelt Borna Coric a nyolcaddöntőben búcsúzott csütörtökön a 744 ezer euró (236,2 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás férfi tenisztornán. A horvát játékost a hazai közönség előtt szereplő, szabadkártyás Ugo Humbert győzte le két sima játszmában. Szintén vereséget szenvedett, így kiesett az ötödik kiemelt Fernando Verdasco is, aki a német Matthias Bachingertől szenvedett két sima szettben vereséget.

tenisz Fernando Verdasco Borna Coric ATP Marseille

Tenisz: Murray a nyolc között búcsúzott Sencsenben

2018-09-28 17:02:48

Andy Murray számára a negyeddöntő jelentette a végállomást a kínai Sencsenben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Fernando Verdasco Andy Murray

US Open: Andy Murray nagyot küzdve búcsúzott a 2. fordulóban

2018-08-30 07:08:08

A tavalyi wimbledoni torna óta első Grand Slamén induló Andy Murray 7:5, 2:6, 6:4, 6:4-re kikapott Fernando Verdascótól az amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open második fordulójában.

tenisz US Open Fernando Verdasco Andy Murray

Tenisz: kitzbüheli csillaghullás – az első négy kiemelt kiesett!

2018-08-01 20:56:35

Az első négy kiemelt játékos a nyolcaddöntőben kiesett szerdán a Kitzbühelben zajló, 501 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Robin Haase Philipp Kohlschreiber Fernando Verdasco Dominic Thiem

Tenisz: Verdasco és Cicipasz is búcsúzott 's-Hertogenboschban

2018-06-15 20:54:06

A negyedik helyen kiemelt spanyol Fernando Verdasco és az ötödikként rangsorolt görög Sztefanosz Cicipasz is a negyeddöntőben búcsúzott a hollandiai 's-Hertogenboschban zajló füves pályás tenisztorna 686 ezer euró (220 millió forint) összdíjazású férfiversenyében.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Fernando Verdasco ATP 250

Roland Garros: Zverev újabb ötszettese; Dimitrov kiesett

2018-06-01 15:32:01

A második kiemelt Alexander Zverev csaknem négyórás küzdelemben, meccslabdát hárítva győzte le öt szettben a bosnyák Damir Dzumhurt a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) harmadik fordulójában, amelyben Grigor Dimitrov három játszmában kikapott Fernando Verdascótól.

tenisz Roland Garros Nisikori Kei Grigor Dimitrov Fernando Verdasco Damir Dzumhur

Tenisz: Verdasco lett a hatodik spanyol 500 győzelemmel

2018-05-08 22:26:09

A sorozatban 16. madridi versenyén részt vevő Fernando Verdasco 7:5, 6:4-re megverte Paolo Lorenzit a spanyol fővárosban zajló salakpályás tenisztorna első fordulójában, ezzel elkönyvelte az 500. profi győzelmét.

Tenisz: máris búcsúzott az ötödik kiemelt Houstonban

2018-04-10 08:35:13

Négy hazai versenyző is továbbjutott a houstoni salakpályás tenisztorna első fordulójából hétfőn.

tenisz Fernando Verdasco Denis Kudla

Videó: „Ő a kib...ott apám!” – heves vita a teniszmeccsen

2018-03-27 08:46:22

Ritkán látható közjáték miatt állt a játék Fernando Verdasco és Thanasi Kokkinakis mérkőzésén a Miamiban zajló tenisztornán.

videó tenisz Thanasi Kokkinakis Fernando Verdasco ATP

Tenisz: a 34 éves spanyol kiejtette Federer legyőzőjét

2018-03-26 22:40:34

A 34 éves Fernando Verdasco három játszmában (3:6, 6:4, 7:6) legyőzte a Roger Federert kiejtő ausztrál Thanasi Kokkinakist a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi egyesének harmadik fordulójában.

tenisz Thanasi Kokkinakis Roger Federer Fernando Verdasco

Tenisz: Babos az 1. fordulóban kikapott druszájától Rómában

2017-05-16 19:31:32

Babos Tímea két sima szettben kikapott a svájci színekben versenyző Bacsinszky Tímeától a római salak pályás WTA-torna első fordulójában.

tenisz WTA-torna WTA Róma Fernando Verdasco David Goffin Bacsinszky Tímea

Tenisz: Györe László legyőzte Verdascót a negyeddöntőben

2017-04-28 15:58:37

A szerb színekben játszó Györe László szetthátrányból legyőzte Fernando Verdascót a budapesti salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Györe László Fernando Verdasco

Tenisz: Akár Verdascót is legyőzhetem! – Fucsovics

2017-04-25 18:19:05

A budapesti férfi tenisztorna 1. fordulójában Fucsovics Márton egyórás mérkőzésen 6:2, 6:2-re kiütötte a világranglistán korábban a nyolcadik helyen is álló orosz Mihail Juzsnijt. A következő ellenfél a spanyol Fernando Verdasco.