Találatok a FC Santa Coloma címkére

Találatok száma: 10

Eurofutball: megszakadt a rekordgyőztes sorozata, először bajnok az Inter

2020-07-23 22:20:43

Az Inter Escaldes nyerte meg az andorrai első osztályú labdarúgó-bajnokságot, mivel az utolsó fordulóban hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Sant Juliát.

eurofutball Inter Escaldes FC Santa Coloma Andorra

BL: zsinórban 11 – a gól- és az emberhátrány sem volt akadály!

2019-06-28 23:11:34

A koszovói Feronikeli jutott be a Bajnokok Ligája 1. selejtezőkörébe, mivel a hazai előselejtező döntőjében 2–1-re legyőzte az andorrai FC Santa Colomát.

Feronikeli FC Santa Coloma Bajnokok Ligája BL

BL: andorrai sikerrel kezdődött az európai kupaszezon

2019-06-25 18:26:11

Az andorrai Santa Coloma egygólos győzelmet aratott kedden a San Marinó-i Tre Penne ellen a Prishtinában zajló labdarúgó Bajnokok Ligája-előselejtező első elődöntőjében. A másik, esti mérkőzésen a koszovói Feronikeli a gibraltári Lincoln Red Impsszel találkozott és nyert 1–0-ra.

FC Santa Coloma Bajnokok Ligája BL Feronikeli Lincoln Red Imps Tre Penne

BL: megtartották az új idény első sorsolását, rajt 25-én!

2019-06-11 13:54:46

A házigazda koszovói bajnokcsapat Gibraltár legjobbjával, az andorrai FC Santa Coloma a San Marinó-i aranyérmessel találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája előselejtezőjének elődöntőjében – derült ki a kedden Nyonban megtartott sorsoláson. A svájci városban elkészítették az Európa-liga előselejtezőjének párosítását is.

Tre Penne Lincoln Red Imps Feronikeli FC Santa Coloma Európa-liga El-selejtező

Eurofutball: újabb bajnokok jelentkeztek be a BL-főtáblára

2019-05-19 18:16:17

Vasárnapi bajnokavatások Európa-szerte: Ukrajnában a Sahtar, Törökországban a Galatasaray, Lengyelországban a Piast Gliwice, Csehországban a Slavia, Montenegróban a Szutjeszka, Koszovóban a Feronikeli, Andorrában pedig az FC Santa Coloma nyerte meg az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, így mindegyikükkel találkozunk a Bajnokok Ligája következő kiírásában – a Sahtarral és a Galatasarayjal a főtáblán.

eurofutball Slavia Praha Sahtar Doneck FK Sarajevo FC Santa Coloma BL-selejtező

BL: hosszabbítás kellett hozzá, de itt az új szezon első gólja

2018-06-26 19:45:20

A 31 esztendős koszovói labdarúgó, Xhevdet Shabani szerezte meg a 2018–2019-es Bajnokok Ligája-szezon első gólját: csapata, az európai porondon kedd este bemutatkozó Drita hosszabbítás után 2–0-ra legyőzte az FC Santa Colomát, ezzel bejutott a Gibraltáron zajló BL-előselejtező pénteki döntőjébe. A másik ágról a házigazda Lincoln Red Imps jutott be a fináléba.

Lincoln Red Imps La Fiorita FC Santa Coloma Drita Bajnokok Ligája BL-selejtező

Eurofutball: sorozatban ötödször bajnok a Salzburg

2018-05-06 19:25:08

Sorozatban ötödször a Red Bull Salzburg nyerte az osztrák labdarúgó-bajnokságot. A német Marco Rose irányította csapat vasárnap 4–1-re győzött a Sturm Graz ellen, s ezzel három fordulóval a zárás előtt biztossá tette újabb elsőségét. Egyhuzamban ötödször lett bajnok az andorrai FC Santa Coloma is, és szintén megvédte elsőségét a bosnyák Zrinjski.

európai bajnokok 2017–18 eurofutball bajnokcsapatok 2018 Zrinjski Red Bull Salzburg FC Santa Coloma

Eurofutball: ismét felsorakozott két bajnok a BL-rajtvonalra

2017-05-15 13:05:26

Andorrában a címvédő FC Santa Coloma, a legifjabb UEFA-tagállamban, Koszovóban a KF Trepca'89 szerezte meg a bajnoki címet – mindkét klub a selejtező első fordulójában kezd a labdarúgó Bajnokok Ligája következő szezonjában.

bajnokcsapatok 2017 KF Trepca'89 FC Santa Coloma

Eurofutball: a címvédést a rekordkupagyőztes bánta

2015-05-10 21:36:54

A címvédő Sant Julia az 1–1-re végződött rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 5–4-re megverte a nyolcszoros győztes – ezzel rekorder – FC Santa Colomát az Andorrai Kupa döntőjében, ezzel fennállása során ötödször elhódította a trófeát.

eurofutball bajnokcsapatok 2015 Sant Julia FC Santa Coloma Andorra

Eurofutball: a rekordbajnok ismét felült a trónra

2015-05-03 18:37:06

A rekordbajnok FC Santa Coloma sikerével zárult a 2014–2015-ös andorrai első osztályú labdarúgó-bajnokság. Az együttes egymás után másodszor, összességében kilencedszer hódította el a trófeát.