Találatok a Egan Bernal címkére

Találatok száma: 40

Kerékpár: Egan Bernal hamarosan újra versenyezhet

2022-04-27 21:06:37

Orvosa szerint felépült súlyos sérüléseiből, és hamarosan újra versenyezhet Egan Bernal Tour de France-győztes országúti kerékpáros.

kerékpár Egan Bernal

Kerékpár: súlyos balesete után újra országúton edz Egan Bernal

2022-03-28 17:21:35

Ismét országúton edzett Egan Bernal Tour de France- és Giro d'Italia-győztes kerékpáros, aki január 24-én súlyos balesetet szenvedett.

kerékpár Tour de France Giro d’Italia Egan Bernal

Kerékpár: januári horrorbalesete után ismét edzésben Egan Bernal

2022-03-13 10:21:31

Szombaton ismét edzésbe állt Egan Bernal Tour de France- és Giro d'Italia-győztes országúti kerékpáros, aki január 24-én súlyos balesetet szenvedett.

országúti kerékpár kerékpár Egan Bernal

Kerékpár: előkerült egy felvétel Bernal borzalmas balesetéről – VIDEÓ

2022-02-08 13:59:06

Amint arról beszámoltunk, két héttel ezelőtt súlyos balesetet szenvedett a 25 éves kolumbiai kerékpáros, Egan Bernal, a 2019-es Tour de France és a 2021-es Giro d'Italia győztese, amikor hazájában edzés közben nagy sebességgel nekiütközött egy, az út szélén álló busznak. A balesetről eddig nem került nyilvánosságra videófelvétel, hétfőn azonban kiderült, egy térfigyelő kamera rögzítette az ütközést.

videó kerékpár baleset Egan Bernal

Kerékpár: Bernal szerint kapott egy második esélyt az élettől

2022-02-08 12:43:53

Egan Bernal Tour de France- és Giro d'Italia-győztes országúti kerékpáros szerint második esélyt kapott azzal, hogy túlélte súlyos balesetét.

Kerékpár: kiengedték a kórházból Egan Bernalt

2022-02-07 09:48:50

Kiengedték a kórházból Egan Bernalt, a kolumbiaiak Tour de France- és Giro d'Italia-győztes országúti kerékpárosát, aki két héttel ezelőtt edzés közben súlyos balesetet szenvedett – számolt be róla az MTI.

kerékpár baleset Egan Bernal

Kerékpár: újabb gerincműtét vár Egan Bernalra

2022-02-02 14:30:57

Ismét meg kell operálni a gerincét Egan Bernalnak, a kolumbiaiak Tour de France- és Giro d'Italia-győztes országúti kerékpárosának, aki múlt hétfőn edzés közben súlyos balesetet szenvedett.

országúti kerékpár baleset Egan Bernal

Kerékpár: 95 százalék esélye volt, hogy lebénulok – Bernal

2022-01-28 19:45:38

Egan Bernal Tour de France- és Giro d'Italia-győztes országúti kerékpáros először üzent nyilvánosan azok után, hogy hétfőn súlyos balesetet szenvedett.

baleset Egan Bernal

Kerékpár: Bernal után Rivera is edzésbalesetet szenvedett

2022-01-28 11:13:42

Egan Bernal után ineosos csapattársa, Brandon Rivera is edzésbalesetet szenvedett csütörtökön Bogotá közelében, és kórházba kellett szállítani – számolt be a hírről az MTI.

Brandon Rivera kerékpár Egan Bernal

Kerékpár: Bernal több műtéten esett át, súlyos állapotban van

2022-01-25 11:08:39

Egan Bernal Tour de France- és Giro d'Italia-győztes kerékpároson hétfőn több műtétet is végre kellett hajtani súlyos balesetét követően, jelenleg pedig egy bogotái kórház intenzív osztályán kezelik – közölte az MTI.

kerékpár Giro d’Italia Egan Bernal

Kerékpár: busznak ütközött, meg kell műteni Egan Bernalt

2022-01-24 18:51:27

Az olasz országúti kerékpáros-körverseny, a Giro d'Italia címvédője, a kolumbiai Egan Bernal hazájában edzés közben egy menetrend szerinti, álló, az útra belógó busznak ütközött. A 25 éves kerékpárost a balesetet követően egy bogotái kórházba szállították, csapata szerint állapota stabil és folyamatosan eszméleténél volt, ugyanakkor képviselője arról számolt be, hogy a térdkalácsa, vagy a combcsontja is eltörhetett az első gyors vizsgálatok alapján.

Kerékpár: Egan Bernal 2026-ig hosszabbított az Ineosszal

2022-01-10 17:27:05

Egan Bernal 2026-ig meghosszabbította szerződését az Ineos országúti kerékpároscsapattal – közölte a Magyar Távirati Iroda.

kerékpár Ineos Egan Bernal

Tour: Egan Bernal jövőre ismét a francia körre fókuszál

2021-11-23 20:40:23

Egan Bernal jövőre ismét a legrangosabb országúti kerékpáros körversenyt, a Tour de France-t veszi célkeresztjébe – számolt be róla az MTI.

kerékpár Tour de France Egan Bernal

Giro d'Italia: Egan Bernal diadalmaskodott, Valter Attila a 14. helyen zárt

2021-05-30 17:07:32

Egan Bernal nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyt, melyen Valter Attila a 14. helyen, míg Dina Márton a 100. helyen végzett összetettben. A vasárnapi záró időfutamon az olasz Filippo Ganna volt a leggyorsabb.

kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Egan Bernal Dina Márton

Giro d'Italia: Caruso nyerte az utolsó hegyi szakaszt, Bernal előnye két perc alatt

2021-05-29 16:52:00

A Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 20., utolsó előtti szakaszán az összetettben második helyen álló Damiano Caruso diadalmaskodott, s ezzel fél percet ledolgozott a hátrányából a második helyen beérő rózsaszín trikós kolumbiai Egan Bernallal szemben.

kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Egan Bernal Damiano Caruso

Giro: Yates nyerte a szakaszt, Valter 14. az összetettben

2021-05-28 16:17:19

Simon Yates (Team Bikeexchange) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 19. szakaszát pénteken. A rózsaszín trikót viselő Egan Bernal a harmadik helyet szerezte meg, s az összetettben második Damiano Carusóval szemben még növelte is előnyét. Valter Attila a 16. helyen ért célba, és egy helyet javítva a 14. helyen áll az összetettben.

országúti kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Egan Bernal Dina Márton

Giro: Martin nyerte a szakaszt, Valter kicsúszott a top 15-ből

2021-05-26 16:37:11

A 34 éves ír Dan Martin (Israel Start-Up Nation) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát. A Groupama-FDJ magyar versenyzője, Valter Attila az 59. helyen ért célba, és összetettben jelenleg a 16. A rózsaszín trikót viselő Egan Bernal 7. lett, előnye csökkent az összetettben, de továbbra is magabiztosan vezet.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Groupama-FDJ Giro d’Italia Egan Bernal

Giro: láncfűrésszel kergették a szurkolók az élmenőt – videó

2021-05-25 19:48:26

A Giro d'Italián az összetettet a 16. szakasz után már több mint két perccel vezető Egan Bernal szurkolói mindent megtesznek azért, hogy kedvencük motivációja ne csökkenjen. És ehhez szó szerint minden eszközt bevetnek. Most például láncfűrészekkel kergették, hogy ne lassítson a hegyre fel...

videó láncfűrész kerékpár Giro d’Italia Egan Bernal

Kerékpár: Nem megyek a Tour de France-ra – Bernal

2021-05-25 16:36:16

A Giro d’Italia első két hete után magabiztosan vezető Egan Bernal elmondta, nem indul az idei Tour de France-on, inkább az őszi spanyol körversenyre összpontosít.

Vuelta Tour de France Tokió 2020 Giro d’Italia Egan Bernal

Giro: Bernal nyerte a lerövidített királyetapot, Valter a 21. lett

2021-05-24 15:35:25

A rózsaszín trikóban tekerő Egan Bernal (Ineos Grenadiers) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 16. szakaszát, így növelte az előnyét összesítésben. A rossz időjárási körülmények miatt, a versenyzők biztonságának érdekében lerövidített királyetapon Valter Attila a 21. helyen ért célba, ezzel továbbra is ott van a top 15-ben: két pozíciót rontva jelenleg a 13. az összetettben.