Találatok a Eduvie Ikoba címkére

Találatok száma: 9

Fortuna Liga: a Trencínben folytatja a ZTE-től távozó támadó

2020-07-13 09:57:15

Arról már korábban beszámoltunk, hogy Eduvie Ikoba szerződését nem hosszabbította meg a labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszeg. Hétfőn a Fortuna Ligában szereplő Trencín bejelentette a 22 éves támadó érkezését.

Trencín Eduvie Ikoba ZTE Zalaegerszeg magyar átigazolás

NB I: ketten érkeznek, négyen távoznak a ZTE-től

2020-06-29 15:24:55

A labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE hivatalos honlapján tette közzé a keretet érintő változásokat. Két játékos érkezik Zalaegerszegre, ketten hosszabbítottak, négyen pedig távoznak.

magyar átigazolás Zimonyi Dávid ZTE Stjepan Ostrek Kocsis Gergő Eric McWoods

NB I: a ZTE amerikai csatára szorgalmasan tanul magyarul

2020-04-06 09:16:58

A magyar nyelv elsajátításával (is) tölti a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet az NB I-es Zalaegerszegi TE labdarúgója, Eduvie Ikoba. Az amerikai-nigériai csatárnak párja, a válogatott kosárlabdázó Szabó Fanni segít.

kosárlabda ZTE Szabó Fanni NB I Eduvie Ikoba

A 19 éves Hegedűs Olivér lett a Mol Fehérvár FC veszte

2020-03-04 09:08:04

A tartalékos Zalaegerszeg otthon 2–0-ra megverte a jobb erőkből álló Mol Fehérvár FC-t a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Zalaegerszeg ZTE Mol Fehérvár FC Magyar Kupa-negyeddöntő Magyar Kupa Hegedűs Olivér

Zalaegerszeg–Kisvárda: szállt egy-egy pont a szélben

2020-02-05 12:31:24

Egy-egy góllal egy-egy pontot szerzett egymástól a Zalaegerszeg és a Kisvárda, ezzel a vendégek lehetnek elégedettebbek. A labdarúgó NB I hétközi fordulójában rendezett mérkőzésen 602 néző volt.

Zalaegerszeg ZTE NB I 19. forduló NB I Kisvárda Fernando Viana

Cserejátékosai nyerték meg a mérkőzést a Ferencvárosnak

2019-09-22 16:53:38

Sokáig vezetett a Ferencváros ellen a Zalaegerszeg, de a vendégek két cserejátékosuk révén fordítani tudtak (1–2) a labdarúgó NB I 2. fordulójából most bepótolt bajnoki mérkőzésen.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Zalaegerszeg ZTE Varga Roland

ZTE: megérkezett a várva várt játékengedély

2019-08-19 21:13:21

Megjött Eduvie Ikoba játékengedélye, így a labdarúgó a hétvégén akár pályára is léphet – tudtuk meg a ZTE hivatalos Facebook-oldalának hétfői posztjából.

ZTE NB I Eduvie Ikoba

ZTE: az új csatár az 50-es lábméret előnyeiről beszélt

2019-07-31 18:21:10

Az amerikai-nigériai kettős állampolgárságú Eduvie Ikoba a ZTE honlapjának adott interjúban elmondta, mennyire érzi előnynek, hogy 50-es méretű a lába.

Zalaegerszeg ZTE Szabó Fanni NB I Eduvie Ikoba

ZTE: 50-es lábméretű afrikait szerződtettek – hivatalos

2019-07-29 18:55:50

Jó felépítésű, nagy munkabírású támadóval, a 21 esztendős Eduvie Ikobával erősített az NB I rajtjára készülő ZTE FC labdarúgócsapata – adta hírül hivatalos honlapján a zalaegerszegi klub.