Találatok a Eb D-csoport címkére

Találatok száma: 11

Schick büntetőjére Perisic válaszolt, döntetlen a horvát–cseh meccsen

2021-06-18 17:45:38

Horvátország 1–1-es döntetlent játszott Csehországgal az Európa-bajnokság D-csoportjának pénteki összecsapásán. A vezetést a csehek szerezték meg Patrick Schick büntetője révén, majd Ivan Perisic egyenlített egy fantasztikus lövéssel.

superfeed onlive! közvetítés horvát válogatott cseh válogatott Horvátország

Eb 2020, D-csoport: furcsa döntetlen a horvátok és a csehek között

2021-06-18 19:56:35

Nem bírt egymással a horvát és a cseh csapat a labdarúgó Európa-bajnokság D jelű csoportjának második fordulójában. Ellentétes félidőket láthattunk, sok emlékezetes jelenettel és sok kihagyott ziccerrel, unalmas percekkel.

horvát válogatott cseh válogatott Horvátország Eb D-csoport Eb 2020 Csehország

Raheem Sterling góljával Anglia legyőzte a horvátokat

2021-06-13 14:12:10

A D-csoport rangadóján a Dortmund 17 éves játékosa, Jude Bellingham történelmet írt: ő lett az Európa-bajnokságok történetének legifjabb játékosa, amikor csereként beállt Harry Kane helyére az angol válogatottba, amely Raheem Sterling góljával 1–0-ra legyőzte a vb-bronzérmes horvát válogatottat.

közvetítés horvát válogatott angol válogatott Horvátország Eb D-csoport Eb 2020

A törökök reményt adtak maguknak, és továbbküldték az északíreket!

2016-06-21 16:36:18

Törökország 2–0-s győzelmet aratott Csehország felett a labdarúgó Európa-bajnokság D jelű csoportjában, így megszerezte a harmadik helyet, egyben továbbjuttatta Észak-Írországot, amely biztosan befér a legjobb négy csoportharmadik közé! A csoport másik mérkőzésén Horvátország 2–1-re legyőzte Spanyolországot.

török válogatott közvetítés foci Eb 2016 cseh válogatott Törökország Ozan Tufan

Kikaptak a spanyolok, Horvátország a csoportelső

2016-06-21 11:14:33

A horvát labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte a címvédő Spanyolországot, ezzel megnyerte a franciaországi Európa-bajnokság D-csoportját. Ez azt jelenti, hogy a horvátokkal játszunk a nyolcaddöntőben – abban az esetben, ha harmadikként végzünk a csoportunkban.

spanyol válogatott közvetítés horvát válogatott foci Eb 2016 Spanyolország Horvátország

Eb 2016: fölényes spanyol győzelem a törökök ellen

2016-06-17 22:53:16

A Franciaországban zajló labdarúgó Európa-bajnokság D-csoportjában a spanyolok háromgólos győzelmet arattak vártnál sokkal gyengébb teljesítménnyel előrukkoló törökök ellen, és ezzel a sikerrel már a legjobb 16 közé jutott a címvédő.

török válogatott spanyol válogatott foci Eb 2016 Törökország Spanyolország Eb D-csoport

Spanyolország továbbjutott, és megdöntötte a németek csúcsát

2016-06-17 17:12:55

A Franciaországban zajló labdarúgó Európa-bajnokság D-csoportjában a spanyolok háromgólos győzelmet arattak a vártnál sokkal gyengébb teljesítménnyel előrukkoló törökök ellen, és ezzel a sikerrel bejutottak a legjobb 16 közé.

török válogatott spanyol válogatott közvetítés foci Eb 2016 Törökország Spanyolország

Eb 2016: a csehek drámai csatában egyenlítettek a horvátok ellen

2016-06-17 19:57:46

A labdarúgó Európa-bajnokság a D-csoportjában a horvátok már két góllal is vezettek, de a csehek két csereembere egyenlített a hajrában. A mérkőzést egy alkalommal félbe kellett szakítani a horvát szurkolók rendbontása miatt.

horvát válogatott foci Eb 2016 cseh válogatott Horvátország Eb D-csoport Eb 2016

A horvátok kétgólos előnyt herdáltak el a csehek ellen

2016-06-17 17:07:18

Hiába vezetett két góllal is Horvátország a csehek ellen az Európa-bajnokság D-csoportjának második fordulójában, Ante Cacic együttesének végül be kellett érnie egy ponttal (2–2).

közvetítés horvát válogatott foci Eb 2016 cseh válogatott Horvátország Eb D-csoport

Ibra visszatér Párizsba; minden a címvédő mellett szól

2016-06-11 13:39:51

Hétfőn a címvédő Spanyolország is megkezdi szereplését a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságon. Vicente del Bosque csapata Csehországgal játszik 15 órától Toulouse-ban. Az E-csoportban 18 órától ír–svéd, este 21 órától pedig belga–olasz mérkőzést rendeznek.

ír válogatott Írország svéd válogatott spanyol válogatott olasz válogatott foci Eb 2016

Eb 2016: bemutatkozik a világbajnok; horvát siker ígérkezik?

2016-06-11 12:52:24

Az előjelek horvát sikert ígérnek a D-csoport vasárnap délutáni mérkőzése előtt, ezen Horvátország Törökországgal csap össze Párizsban a labdarúgó Európa-bajnokságon. A német labdarúgó-válogatott vasárnap az ukránok ellen mutatkozik be a C-csoportban.

északír válogatott Észak-Íroszág ukrán válogatott török válogatott német válogatott lengyel válogatott