Találatok a Cvetana Pironkova címkére

Találatok száma: 7

US Open: Serena Williams 14. alkalommal került az elődöntőbe

2020-09-09 20:43:55

A New Yorkban zajló US Open női egyesének negyeddöntőjében a tornát korábban hatszor megnyerő Serena Williams 2 óra 14 perc alatt döntő játszmában múlta felül a torna legváratlanabb szereplését bemutató Cvetana Pironkovát, s jutott pályafutása során 14. alkalommal az elődöntőbe Flushing Meadowsban.

US Open 2020 US Open Serena Williams Cvetana Pironkova

US Open: Serena Williams döntő szettben került a nyolc közé

2020-09-07 21:33:53

A New Yorkban zajló US Open egyes küzdelmeinek nyolcaddöntőjében a férfiaknál az ausztrál Alex De Minaur három szettben győzte le a kanadai Vasek Pospisilt. A nőknél a 24. egyéni GS-tornagyőzelmére hajtó, és a harmadik kiemelt Serena Williams döntő szettben győzte a 15. helyen kiemelt görög Maria Szakkarit.

US Open 2020 US Open Serena Williams Maria Szakkari Cvetana Pironkova

US Open: születésnapra győzelem Thiemtől, Andy Murray búcsúzott

2020-09-04 02:08:19

A US Open negyedik napján sima háromszettes mérkőzésen jutott tovább a férfiaknál a második kiemelt Dominic Thiem, míg a nőknél az idei Australian Open győztese, Sofia Kenin nyert kanadai ellenfelével szemben, a spanyol Garbine Muguruza viszont meglepetésre kiesett a második fordulóban az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

US Open 2020 US Open Dominic Thiem Cvetana Pironkova Andy Murray

Tenisz: 0:6-os kezdés sem gond; U. Radwanska meglepetése

2015-07-21 17:53:25

A hetedik helyen kiemelt francia Jérémy Chardy két szettben kikapott honfitársától, Paul-Henri Mathieu-től, így az első fordulóban búcsúzott a bastadi tenisztornán.

tenisz Urszula Radwanska Jelena Jankovics Cvetana Pironkova

Tenisz: Pironkova 50 helyet ugrott előre a ranglistán

2014-01-13 10:42:29

Cvetana Pironkova számára a világranglistás helyezése szempontjából is kifizetődő volt, hogy a múlt hétvégén megszerezte első WTA-trófeáját, a bolgár teniszezőnő ugyanis 50 pozíciót javítva az 57. helyre ugrott előre. Babos Tímea egyet rontva a 87.

világranglista tenisz Fucsovics Márton Cvetana Pironkova Babos Tímea

Tenisz: először nyert tornát a wimbledoni elődöntős

2014-01-10 11:53:50

Cvetana Pironkova 6:4, 6:4-re legyőzte a német Angelique Kerbert a sydneyi női teniszverseny döntőjében. A 26 éves bolgár játékosnak ez volt az első fináléja WTA-tornán.

tenisz Cvetana Pironkova Angelique Kerber

Tenisz: S. Navarro, Kanepi és Pironkova sem jön Budapestre

2013-07-06 09:50:06

A wimbledoni második héten érdekelt játékosok nem vállalják a szereplést a hétfőn kezdődő budapesti WTA-tornán. Információink szerint az előzetes nevezéshez képest a füves pályás Grand Slam-tornán nyolcaddöntőig jutó Carla Suárez Navarro (18. a világranglistán) és Cvetana Pironkova (72.), valamint a negyeddöntős Kaia Kanepi (46.) sem indul a Hungarian Grand Prix-n.