Találatok a Csizmadia Kolos címkére

Találatok száma: 13

Kajak-kenu vb: aranyérmes a Lucz, Csizmadia kajak vegyes páros

2021-09-19 13:31:52

A Lucz Anna, Csizmadia Kolos duó aranyérmet szerzett a kajak vegyes párosok 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napján. Korisánszky Dávid és Takács Kincső pedig bronzérmes lett a kenu vegyes pársok 200 méteres versenyében.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Anna Csizmadia Kolos

Kajak-kenu vb: minden magyar döntőbe jutott a középfutamból

2021-09-17 17:28:59

A péntek délutáni középfutamos programban érdekelt négy magyar hajó mindegyike kiharcolta a döntőbe jutást a koppenhágai kajak-kenu világbajnokságon, s ez egyben azt is jelenti, hogy az első finálés napon, szombaton minden éremcsatában lesz piros-fehér-zöld egység.

kajak-kenu Koppenhága Csizmadia Kolos Balla Virág

Kajak-kenu vb: futamgyőzelemmel döntőben a címvédő női kajak négyes

2021-09-17 11:19:25

A péntek délelőtt vízre szállt hat magyar egység közül három egyből a döntőbe jutott előfutamából, három viszont délután még középfutamra kényszerül, míg a címvédő és olimpiai bajnok magyar női kajak négyes meggyőző teljesítménnyel nyerte pénteki előfutamát 500 méteren, így már készülhet a vasárnapi döntőre a koppenhágai kajak-kenu világbajnokságon – közölte az MTI.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kopasz Bálint Csizmadia Kolos Csipes Tamara

Tokió 2020: a hetedik helyen zárt a magyar férfi kajak négyes

2021-08-07 04:06:52

Utolsóként a férfi kajak négyesek 500 méteres döntőjét rendezték ebben a sportágban a tokiói olimpián, és a hetedik helyen ért célba a magyar hajó. Az aranyérmet a németek szerezték meg a spanyolok és a szlovákok előtt.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: hátramaradt a magyar négyes, negyeddöntőben folytatja

2021-08-06 04:01:09

Az ötödik, utolsó helyen végzett a magyar férfi kajak négyes az előfutamában a tokiói olimpián, így a negyeddöntőben folytathatja szereplését.

superfeed olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020

Tokió 2020: Tótka Sándor olimpiai bajnok 200 méteren!

2021-08-05 04:12:28

Tótka Sándor aranyérmes lett férfi kajak egyes 200 méteren a tokiói olimpián. Csizmadia Kolos a 4. helyen végzett.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tótka Sándor Tokió 2020 Csizmadia Kolos

Tokió 2020: Tótka Sándor olimpiai bajnok, Csipes Tamara ezüstérmes

2021-08-05 04:11:28

Csütörtökön újabb négy kajak-kenu versenyszám fináléját rendezték a tokiói olimpián. Férfi kajak egyes 200 méteren Tótka Sándor olimpiai bajnok, Csizmadia Kolos negyedik lett. Női kajak egyes 500-on Csipes Tamara lett ezüstérmes, Kozák Danuta pedig negyedik, csakúgy, mint a férfi kajak kettesek 1000 méteres távján Nádas Bence és Kopasz Bálint.

olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: mindkét magyar futamgyőztesként döntős férfi 200 kajak egyesben

2021-08-05 02:33:55

Csizmadia Kolos és Tótka Sándor is megnyerte a futamát férfi kajak egyes 200 méteren az elődöntőben a tokiói olimpián, így mindketten bejutottak a 4.42-kor kezdődő döntőbe.

Tokió 2020: íme, a 17 fős kajak-kenu csapatunk!

2021-06-16 18:08:55

Tizenhét tagú magyar csapat versenyez a tokiói játékokon – Hüttner Csaba szövetségi kapitány a válogatott összetételére vonatkozó javaslatát szerdán elfogadta a Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége. Miután a kenusoknál korábban lezárult a válogatás, az utolsó, hivatalos körre a kajakszakágban maradt csak néhány izgalmas kérdés.

olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Medveczky Erika Magyar Kajak-kenu Szövetség Hüttner Csaba

Kajak-kenu pótkvalifikáció: Csizmadia Kolos és a kenupáros is a döntőben

2021-05-12 16:38:59

A kajak egyesek 200 méteres versenyében érdekelt Csizmadia Kolos és az Adolf Balázs, Fejes Dániel 1000 méteres kenupáros egyből a döntőbe jutott előfutamából, míg a Béke Kornél, Varga Ádám 1000 méteres kajakpáros a középfutamból került a fináléba az európai kajak-kenusok olimpiai pótkvalifikációs viadalán, Szegeden.

kajak-kenu Varga Ádám Csizmadia Kolos Béke Kornél Bodonyi András

Kajak-kenu: eldőlt, ki indulhat a jövő heti pótkvalifikáción

2021-05-05 18:06:57

Valamennyi egység megküzdött a viharos széllel a kajak-kenusok szezonnyitó szegedi viadalán, amelyen eldőlt, kik küzdhetnek kvótáért a jövő héten a Maty-éren.

kajak-kenu válogató Varga Ádám Szeged Maty-ér Csizmadia Kolos Béke Kornél

Kajak-kenu vb: Túl szerény vagyok, csibésznek kellene lennem! – Csizmadia

2019-08-24 11:16:25

Csizmadia Kolos, aki pénteken éppen csak lemaradt az A-döntőről a férfiak olimpiai számában, K–1 200 méteren, a szombati program nyitó számának B-döntőjében a második helyet szerezte meg.

kajak-kenu vb kajak-kenu Szeged 2019 Nagy Bianka Csizmadia Kolos

Kajak-kenu vb: a Korisánszky, Mike kettős döntőzhet

2019-08-21 15:37:21

A délelőtti előfutamában negyedik helyen célba érő Korisánszky Dávid, Mike Róbert kettősnek délután túlóráznia kellett a döntős szereplésért: a páros második lett a középfutamában, és eredményével kivívta, hogy a fináléban szerepeljen. Később Csizmadia Kolos és Lucz Dóra is továbbjutott az előfutamából.

kajak-kenu vb 2019 kajak-kenu vb Mike Róbert Lucz Dóra Korisánszky Dávid Csizmadia Kolos