Találatok a Csizmadia Kolos címkére

Találatok száma: 17

Kajak-kenu: Rendessy ezer méteren is döntős a vb-n

2022-08-04 15:15:27

A vb-újonc Rendessy Eszter az 500 méter után 1000 egyesben is biztosította a helyét a döntőben a kanadai Halifaxben zajló kajak-kenu világbajnokságon, rajta kívül bejutott a vasárnapi fináléba a férfi 1000 méteres kajak és kenu kettes, Balla Virág 500 méter egyesben, valamint a kajakos Lucz Anna és Csizmadia Kolos 200 méter egyesben

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Anna Csizmadia Kolos

Kajak-kenu: fiatal duó bontja meg Balla és Takács uralmát

2022-05-28 21:02:13

Bragato Giada egyéniben is megállíthatatlan volt, de párosban Nagy Biankával sem talált legyőzőre a szegedi világbajnoki válogatón.

kajak-kenu Takács Kincső Nagy Bianka Kiss Blanka Csizmadia Kolos Bragato Giada

Kajak-kenu: „Jövőre már a kutyát sem érdekli, hogy olimpiai bajnok lettem”

2021-12-25 22:15:11

Negyvenöt ezredmásodperc szabad szemmel szinte láthatatlan különbség, így nem csoda, hogy a tokiói olimpián a férfi kajak egyesek 200 méteres döntőjének befutója után hosszassan kellett várakozni arra, hogy ki lett az olimpiai bajnok. Tótka Sándor mindeközben úgy érezte magát, mintha az egyetemi ponthatárok kihírdetését várta volna. Tízrészes videósorozatunk – amelyben sportolók idéznek fel emlékezetes győzelmeket, pillanatokat az elmúlt évekből, évtizedekből – ötödik részében az aranyérmessel tekintettünk vissza e szép augusztusi napra.

olimpia kajak-kenu hogy volt? Tótka Sándor Tokió 2020 Csizmadia Kolos

Kajak-kenu vb: aranyérmes a Lucz, Csizmadia kajak vegyes páros

2021-09-19 13:31:52

A Lucz Anna, Csizmadia Kolos duó aranyérmet szerzett a kajak vegyes párosok 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napján. Korisánszky Dávid és Takács Kincső pedig bronzérmes lett a kenu vegyes pársok 200 méteres versenyében.

Kajak-kenu vb: minden magyar döntőbe jutott a középfutamból

2021-09-17 17:28:59

A péntek délutáni középfutamos programban érdekelt négy magyar hajó mindegyike kiharcolta a döntőbe jutást a koppenhágai kajak-kenu világbajnokságon, s ez egyben azt is jelenti, hogy az első finálés napon, szombaton minden éremcsatában lesz piros-fehér-zöld egység.

kajak-kenu Koppenhága Csizmadia Kolos Balla Virág

Kajak-kenu vb: futamgyőzelemmel döntőben a címvédő női kajak négyes

2021-09-17 11:19:25

A péntek délelőtt vízre szállt hat magyar egység közül három egyből a döntőbe jutott előfutamából, három viszont délután még középfutamra kényszerül, míg a címvédő és olimpiai bajnok magyar női kajak négyes meggyőző teljesítménnyel nyerte pénteki előfutamát 500 méteren, így már készülhet a vasárnapi döntőre a koppenhágai kajak-kenu világbajnokságon – közölte az MTI.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kopasz Bálint Csizmadia Kolos Csipes Tamara

Tokió 2020: a hetedik helyen zárt a magyar férfi kajak négyes

2021-08-07 04:06:52

Utolsóként a férfi kajak négyesek 500 méteres döntőjét rendezték ebben a sportágban a tokiói olimpián, és a hetedik helyen ért célba a magyar hajó. Az aranyérmet a németek szerezték meg a spanyolok és a szlovákok előtt.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: hátramaradt a magyar négyes, negyeddöntőben folytatja

2021-08-06 04:01:09

Az ötödik, utolsó helyen végzett a magyar férfi kajak négyes az előfutamában a tokiói olimpián, így a negyeddöntőben folytathatja szereplését.

superfeed olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020

Tokió 2020: Tótka Sándor olimpiai bajnok 200 méteren!

2021-08-05 04:12:28

Tótka Sándor aranyérmes lett férfi kajak egyes 200 méteren a tokiói olimpián. Csizmadia Kolos a 4. helyen végzett.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tótka Sándor Tokió 2020 Csizmadia Kolos

Tokió 2020: Tótka Sándor olimpiai bajnok, Csipes Tamara ezüstérmes

2021-08-05 04:11:28

Csütörtökön újabb négy kajak-kenu versenyszám fináléját rendezték a tokiói olimpián. Férfi kajak egyes 200 méteren Tótka Sándor olimpiai bajnok, Csizmadia Kolos negyedik lett. Női kajak egyes 500-on Csipes Tamara lett ezüstérmes, Kozák Danuta pedig negyedik, csakúgy, mint a férfi kajak kettesek 1000 méteres távján Nádas Bence és Kopasz Bálint.

olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tótka Sándor Tokió 2020 Nádas Bence

Tokió 2020: mindkét magyar futamgyőztesként döntős férfi 200 kajak egyesben

2021-08-05 02:33:55

Csizmadia Kolos és Tótka Sándor is megnyerte a futamát férfi kajak egyes 200 méteren az elődöntőben a tokiói olimpián, így mindketten bejutottak a 4.42-kor kezdődő döntőbe.

Tokió 2020: íme, a 17 fős kajak-kenu csapatunk!

2021-06-16 18:08:55

Tizenhét tagú magyar csapat versenyez a tokiói játékokon – Hüttner Csaba szövetségi kapitány a válogatott összetételére vonatkozó javaslatát szerdán elfogadta a Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége. Miután a kenusoknál korábban lezárult a válogatás, az utolsó, hivatalos körre a kajakszakágban maradt csak néhány izgalmas kérdés.

olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Medveczky Erika Magyar Kajak-kenu Szövetség Hüttner Csaba

Kajak-kenu pótkvalifikáció: Csizmadia Kolos és a kenupáros is a döntőben

2021-05-12 16:38:59

A kajak egyesek 200 méteres versenyében érdekelt Csizmadia Kolos és az Adolf Balázs, Fejes Dániel 1000 méteres kenupáros egyből a döntőbe jutott előfutamából, míg a Béke Kornél, Varga Ádám 1000 méteres kajakpáros a középfutamból került a fináléba az európai kajak-kenusok olimpiai pótkvalifikációs viadalán, Szegeden.

kajak-kenu Varga Ádám Csizmadia Kolos Béke Kornél Bodonyi András

Kajak-kenu: eldőlt, ki indulhat a jövő heti pótkvalifikáción

2021-05-05 18:06:57

Valamennyi egység megküzdött a viharos széllel a kajak-kenusok szezonnyitó szegedi viadalán, amelyen eldőlt, kik küzdhetnek kvótáért a jövő héten a Maty-éren.

kajak-kenu válogató Varga Ádám Szeged Maty-ér Csizmadia Kolos Béke Kornél

Kajak-kenu vb: Túl szerény vagyok, csibésznek kellene lennem! – Csizmadia

2019-08-24 11:16:25

Csizmadia Kolos, aki pénteken éppen csak lemaradt az A-döntőről a férfiak olimpiai számában, K–1 200 méteren, a szombati program nyitó számának B-döntőjében a második helyet szerezte meg.

kajak-kenu vb kajak-kenu Szeged 2019 Nagy Bianka Csizmadia Kolos

Kajak-kenu vb: a Korisánszky, Mike kettős döntőzhet

2019-08-21 15:37:21

A délelőtti előfutamában negyedik helyen célba érő Korisánszky Dávid, Mike Róbert kettősnek délután túlóráznia kellett a döntős szereplésért: a páros második lett a középfutamában, és eredményével kivívta, hogy a fináléban szerepeljen. Később Csizmadia Kolos és Lucz Dóra is továbbjutott az előfutamából.

kajak-kenu vb 2019 kajak-kenu vb Mike Róbert Lucz Dóra Korisánszky Dávid Csizmadia Kolos