Találatok a Corentin Moutet címkére

Találatok száma: 5

Tenisz: Djokovics és Ruud is nyolcaddöntős Párizsban

2022-11-01 17:06:56

A volt világelső Novak Djokovics az amerikai Maxime Cressy ellen két játszmában győzött a főtábla első fordulójában a 6 millió euró összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Párizs Novak Djokovics Corentin Moutet ATP-torna

Roland Garros: Nadal oktatott, három szettben győzött

2022-05-25 23:05:54

A francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének második fordulójában Rafael Nadal három szettben győzött a hazaiak játékosa, Corentin Moutet ellen.

videó tenisz Roland Garros Rafael Nadal Corentin Moutet

Tenisz: Fucsovics simán kikapott Adelaide-ben

2022-01-12 10:58:29

A francia Corentin Moutet két szettben legyőzte Fucsovics Mártont az adelaide-i kemény pályás ATP 250-es tenisztorna 2. fordulójában.

tenisz Fucsovics Márton Corentin Moutet

Tenisz: nyert, majd visszalépett Wawrinka Melbourne-ben

2021-02-05 13:58:30

Stan Wawrinka megnyerte nyolcaddöntős mérkőzését a Murray River Open elnevezésű kemény pályás ATP 250-es tenisztornán, viszont a negyeddöntőre már nem állt ki.

tenisz férfi tenisz Stan Wawrinka Murray River Open Melbourne Jérémy Chardy

Tenisz: Cicipasz 3 óra 16 perces meccsen búcsúzott Párizsban

2020-11-03 23:48:14

Sztefanosz Cicipasz 3 óra 16 perces csatában, 7:6, 6:7, 7:6-ra kikapott a francia Ugo Humbert-től a párizsi kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna második fordulójában.