Találatok a Boros Gergely címkére

Találatok száma: 9

Multisport Eb: német siker Münchenben – a pályán és azon kívül is

2022-08-24 00:26:46

Tömeges érdeklődés, futószalagon szállított hazai sikerek, fesztiválhangulat – ilyen volt a müncheni multisport Európa-bajnokság.

multisport Eb Szabados Gábor München Multisport Eb Magyar Zoltán Gyulai Miklós

Kajak-kenu: kijelölték a Párizsba vezető utat

2021-11-23 12:23:30

Sajtóreggelit tartott a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) a 2024-es párizsi olimpiai felkészülés kapcsán, melyen megszólalt Boros Gergely, az MKKSZ szakmai igazgatója, Hüttner Csaba, a felnőttválogatott szövetségi kapitánya, Hajdu Botond, a para válogatott szövetségi kapitánya, illetve Storcz Botond, a Nemzetközi Kajak-Kenu Szövetség (ICF) Sprintbizottságának tagja.

kajak-kenu Storcz Botond MKKSZ Hüttner Csaba Hajdu Botond Boros Gergely

Tokió 2020: Aranyat nyerni most különösen nehéz lesz – Hüttner Csaba

2021-07-05 14:46:34

Hat dobogós helyezést várnak a kajak-kenus csapattól a szakmai vezetők, akik szerint az esélyeket növeli, hogy egyesben és párosban két hajó állhat rajthoz nemzetenként, ugyanakkor figyelmeztetnek: a sajátos körülmények megnehezíthetik a sportolók dolgát.

kajak-kenu Tokió 2020 Hüttner Csaba Boros Gergely

Kajak-kenu: öt tokiói érmet várnak a magyar szövetség vezetői

2019-10-31 12:50:53

Sűrű és izgalmas év elé néz a kajak-kenu sport, a sportág hazai szakmai vezetői öt érmet, köztük két aranyat remélnek a magyar küldöttségtől a jövő évi tokiói olimpián.

kajak-kenu Schmidt Gábor MKKSZ Hüttner Csaba Boros Gergely

Kajak-kenu: váltás a szövetség szakmai igazgatói posztján

2018-09-19 12:19:53

Október elsejétől a világbajnok kajakos, Boros Gergely váltja Doma Gergőt a Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) szakmai igazgatói posztján.

kajak-kenu Doma Gergő Boros Gergely

Kajak-kenu: Dombi, Kökény és Szalai is a vert mezőnyben

2015-07-17 10:29:07

Egy esélytelennek vélt páros nyerte meg a K–2 1000 m-es második válogatót Szolnokon. A Nádas Bence, Boros Gergely alkalmi egység három olyan riválist is maga mögé utasított – kettőt meggyőző különbséggel –, amelyet az idei eredményeik, valamint a benne ülők kvalitásai alapján előrébb rangsoroltak náluk.

kajak-kenu Szalai Tamás Nádas Bence Kökény Roland Dombi Rudolf Boros Gergely

Kajak-kenu ob: a Dombi, Boros párosé a fődíj

2014-08-17 14:28:37

A Dombi Rudolf, Boros Gergely duó nyerte meg a férfi kajakpárosok 200 méteres döntőjét a kajakosok és kenusok szolnoki országos bajnokságának vasárnapi záró napján, így övék lett a fődíj, azaz a Séra-kupa és a 100 ezer forint.

kajak-kenu ob kajak-kenu Dombi Rudolf Boros Gergely

Kajak-kenu vb: 16 ezreden múlott Dombiék aranyérme

2014-08-10 08:40:21

Ezüstérmes lett a Dombi Rudolf, Boros Gergely kajak páros 500 méteren a moszkvai kajak-kenu vb-n. A mieink 16 ezredmásodperccel maradtak alul a szlovák kettőssel szemben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Dombi Rudolf Boros Gergely

Négy olimpiai számban kerül sor válogató versenyre pénteken Szegeden

2009-01-09 10:47:20

Három másik futam (K-4 és C-4 500 m, C-4 1000 m) mellett a K-1 500 méteres olimpiai számban kerül sor válogató versenyre pénteken Szegeden. Az augusztusi vb-n más-más számban már egyaránt tagja a világbajnokságon szereplő kajak-kenu válogatottnak Vereckei Ákos, Boros Gergely és Benkő Zoltán, ám mindhárman arra vágynak, hogy a kajakosok király kategóriájában is ők indulhassanak.