Találatok a BL A-csoport címkére

Találatok száma: 31

BL, A-csoport: megszakadt a Napoli veretlenségi sorozata

2022-11-01 21:52:04

A Bajnokok Ligája csoportkörnek utolsó fordulójában a Liverpool a hajrában szerzett két góllal 2–0-s győzelmet aratott a Napoli felett.

Napoli Liverpool Bajnokok Ligája BL A-csoport

Klopp 400. liverpooli mérkőzésén szakadt meg a Napoli április óta tartó veretlenségi sorozata

2022-11-01 20:08:04

A Bajnokok Ligája csoportkörnek utolsó fordulójában a Liverpool a hajrában szerzett két góllal 2–0-s győzelmet aratott a Napoli felett, de így is csak a második helyen zárt olasz riválisa mögött az A-csoportban.

élő közvetítés Victor Osimhen Napoli Mohamed Szalah Liverpool Bajnokok Ligája

BL, A-csoport: sima győzelemmel harcolta ki a továbbjutást a Liverpool

2022-10-26 22:54:27

A Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Liverpool könnyed, 3–0-s győzelmet aratott Amszterdamban és a Napolihoz hasonlóan továbbjutott az egyenes kieséses szakaszba.

Mohamed Szalah Liverpool Bajnokok Ligája BL A-csoport Ajax

Könnyed sikerrel harcolta ki a továbbjutást a Liverpool

2022-10-26 20:23:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik, utolsó előtti fordulójában a holland bajnoki címvédő Ajax a Liverpoolt fogadta. A hollandok bátran kezdtek, de Szalah 42. percben szerzett gólja után már nem volt esélyük a végül 3–0-s győzelmet arató „vörösök" ellen.

élő közvetítés Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp Bajnokok Ligája BL A-csoport

BL, A-csoport: az Ajax újbóli legyőzésével továbbjutott a Napoli

2022-10-12 17:26:47

A Napoli 4–2-re legyőzte az Ajaxot a Diego Armando Maradona Stadionban a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában, amivel biztossá vált az A-csoportból való továbbjutása.

labdarúgás Napoli Bajnokok Ligája BL A-csoport Ajax

BL, A-csoport: a Liverpool simán legyőzte a Rangerst

2022-10-04 20:51:20

Az angol Liverpool 2–0-ra legyőzte az Anfielden a skót Rangerst a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában.

labdarúgás Rangers Liverpool Bajnokok Ligája BL A-csoport

Tükörsima mérkőzésen győzte le a Liverpool a Rangerst

2022-10-04 19:36:09

élő közvetítés tudósítás onlive! labdarúgás közvetítés Rangers

BL, A-csoport: megszerezte első győzelmét a Pool

2022-09-13 23:02:38

A labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában a végig fölényben játszó Liverpool Matip 89. percben szerzett fejes góljával gyűrte le az Ajaxot. A kvartett másik találkozóját, a Rangers-Napoli mérkőzést szerdán rendezik meg.

Mohamed Szalah Liverpool Joël Matip Bajnokok Ligája BL A-csoport Ajax

Matip fejesének köszönhetően gyűrte le a Liverpool az Ajaxot

2022-09-13 15:51:58

A labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának második körében a Liverpool hazai pályán fogadta az Ajaxot. Jürgen Klopp csapata Szalah találatával szerezte meg az első félidőben a vezetést, az Ajax azonban Kudus révén tíz percen belül egyenlíteni tudott. Sokáig úgy tűnt, marad a döntetlen, de Matip 89. percben fejelt góljával a Liverpool 2–1-re megnyerte az összecsapást.

élő eredménykövető Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp Bajnokok Ligája BL A-csoport

Szoboszlai szép gólt lőtt, a Leipzig az Európa-ligában folytathatja

2021-12-07 17:08:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának 6. fordulójában az RB Leipzig 2–1-re legyőzte hazai pályán a már biztos csoportelsőként továbbjutó Manchester Cityt, így az Európa-ligában folytathatja a szereplését.

élő közvetítés tudósítás onlive! labdarúgás közvetítés RB Leipzig

Átgázolt ellenfelén idegenben az RB Leipzig, tartalékosan is

2021-11-24 19:08:55

Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik nélkül is magabiztosan nyert a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának 5. fordulójában az FC Bruges otthonában az RB Leipzig (0–5). A csoport másik mérkőzésén a Manchester City 2–1-re legyőzte a PSG-t, ezzel biztosította magának az első helyet e négyesben, de a franciák is továbbjutottak a belga csapat vereségével.

online! közvetítés Lipcse Leipzig FC Bruges BL A-csoport

Szoboszlai egyenlített a PSG ellen, 2–2 lett a vége

2021-11-03 14:57:06

A labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában az RB Leipzig 2–2-t játszott a PSG-vel úgy, hogy Szoboszlai Dominik a 92. percben büntetőből szerzett góljával mentett meg egy pontot, míg a Manchester City hazai pályán 4–1-re legyőzte az FC Bruges-t. A csoport 4. fordulójában kiderült az is, hogy az első pontját szerző Lipcse már nem juthat tovább.

online! közvetítés Willi Orbán Szoboszlai Dominik RB Leipzig PSG

Messi megszerezte első gólját a PSG-ben, éppen Guardioláék ellen

2021-09-28 16:53:57

A PSG 2–0-ra legyőzte a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája 2021–2022-es kiírásának csoportkörében, a 2. forduló legnagyobb rangadójaként beharangozott mérkőzésen. Az A-csoport másik mérkőzésén az RB Leipzig 2–1-re kikapott a belga bajnok FC Bruges-től. A három magyar légióst is foglalkoztató német együttes így két meccs után nulla ponttal áll, míg a kvartett élén a PSG-t találjuk.

online! közvetítés PSG Manchester City BL-csoportmérkőzés BL-csoportkör

BL: Tuchel és Zidane szerint is az intenzitás döntött

2019-09-19 01:12:43

A PSG hazai pályán megérdemelten győzte le 3–0-ra a Real Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának rangadóján, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Ángel Di María Zinédine Zidane Thomas Tuchel Real Madrid PSG Idrissa Gueye

Bayern: csak rangot adott az Atlético elleni győzelem

2016-12-06 19:55:22

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a játéknap rangadóján a Bayern München Robert Lewandowski szabadrúgásból szerzett találatával legyőzte az előző kiírásban BL-döntős, a csoportot így is hárompontos előnnyel megnyerő Atlético Madridot. A harmadik helyen a Rosztov végzett – és így tavasszal az Európa-ligában folytathatja –, miután nem kapott ki a PSV otthonában.

onlive! közvetítés Yannick Ferreira Carrasco Robert Lewandowski Diego Simeone Carlo Ancelotti

BL: Wenger maga sem érti, hogyan kaphattak (ön)gólt egy szöglet után

2016-11-23 23:42:10

Fordulatos, izgalmas mérkőzésen ikszelt egymással az Arsenal és a PSG a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, és mindkét csapat egy-egy öngóllal segítette ellenfelét. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

PSG Kieran Gibbs Edinson Cavani Carl Jenkinson Blaise Matuidi BL-nyilatkozatok

Arsenal–PSG: az 1–1 után egy-egy öngóllal most 2–2 lett

2016-11-23 20:15:52

Fordulatos, izgalmas mérkőzésen ikszelt egymással az Arsenal és a PSG a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, és mindkét csapat egy-egy öngóllal segítette ellenfelét. Az A-csoport másik mérkőzésén nem bírt egymással a Basel és a Ludogorec sem.

onlive! közvetítés PSG Ludogorec Basel BL A-csoport

Cavani hős lehetett volna, de ponttal távozott az Arsenal

2016-09-13 20:34:20

A korai gól és a számtalan helyzet ellenére sem tudott nyerni a PSG az Arsenal ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában (Kassai Viktor remekül vezette a mérkőzést), és szintén 1–1-re végződött az FC Basel–Ludogorec találkozó a négyes másik összecsapásán.

onlive! követítés PSG Ludogorec Kassai Viktor Edinson Cavani

BL: Hogy fütyültek a nézők? Továbbjutottunk, nem? – Benítez

2015-11-03 23:22:40

Nem kevés szerencsével, egyetlen góllal nyert a Real Madrid odahaza a PSG ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának negyedik körében, és ezzel a sikerrel máris továbbjutottak a spanyolok. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Ángel Di María Sergio Ramos Real Madrid Rafa Benítez PSG Nacho

BL, A-csoport: a Real Madrid megverte a PSG-t, és továbbjutott

2015-11-03 22:42:45

Nem kevés szerencsével, egyetlen góllal nyert a Real Madrid odahaza a PSG ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának negyedik fordulójában, és ezzel a sikerrel máris továbbjutottak a spanyolok, köszönhetően annak, hogy a Malmö nem tudott három pontot szerezni a Sahtar Doneck ellen, sőt, egyet sem.