Találatok a Bacsa Patrik címkére

Találatok száma: 66

Magyar Kupa: hat gólt szerzett a tartalékos Újpest

2020-10-28 10:30:56

A tartalékos Újpest 6–0-ra nyert az NB III-as Dunaújváros otthonában a labdarúgó MOL Magyar Kupa 7. fordulójában.

Újpest Vilnrotter-Babócsy András Stieber Zoltán Petar Gigics Mol Magyar Kupa MOL Magyar Kupa

NB I: újpesti ijedtség, látszik a stoplinyom Bacsa Patrik bőrén

2020-10-25 23:30:08

Bacsa Patrik nem szenvedett súlyosabb sérülést, miután a ferencvárosi Abraham Frimpong fejbe rúgta a derbi végén, a lila-fehérek csatára vasárnap már edzésre jelentkezett.

Újpest NB I Ferencváros FTC Bacsa Patrik Abraham Frimpong

NB I: kétmeccses eltiltást kapott a Honvéd játékosa – fegyelmik

2020-01-28 19:33:53

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága két mérkőzésre eltiltotta Naser Alijit, a Budapest Honvéd játékosát.

fegyelmi határozatok Naser Aliji NB I MLSZ Bacsa Patrik

A Fradi válogatottja pályafutása leghosszabb kihagyása után tért vissza

2020-01-27 16:54:35

A labdarúgó NB I 17. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a több mint egy év kihagyás után visszatérő ferencvárosi Otigba Kenneth, az első újpesti meccsén kiállított Bacsa Patrik, a DVSC-ben két gólt szerző Szécsi Márk. Megszólal az egyaránt nagy helyzetet kihagyó kaposvári Nagy Richárd és a fehérvári Kovács István, valamint az előbb az ellenfél javára 11-est összehozó, utána viszont gólt szerző diósgyőri Tamás Krisztián. A ZTE vezetőedzője, Dobos Barna pedig reagált a szurkolói kritikákra. Legek, érdekességek!

Újpest Zalaegerszeg ZTE Tamás Márk Otigba Kenneth NB I

NB I: Bacsa öt perccel a bemutatkozása után piros lapot kapott – videó

2020-01-26 11:40:03

Mint arról beszámoltunk, Vitelki Zoltán vezetőedző bemutatkozó mérkőzésén a DVSC 4–0-ra legyőzte az Újpestet a labdarúgó NB I 17. fordulójában. Az Újpestben a bajnokság őszi gólkirálya, Feczesin Róbert helyére szerződtettet új kilences, Bacsa Patrik öt perccel a bemutatkozása után piros lapot kapott. Íme, a kiállítást érő szabálytalanság!

Újpest Debrecen DVSC Bacsa Patrik

Újpest: bejelentették a DVTK-tól távozó U-válogatott csatárt

2020-01-22 15:14:08

Ahogyan azt előre jeleztük, a miskolci nevelésű Bacsa Patrik az Újpest FC-nél folytatja pályafutását. A lila-fehérek beszámolója szerint a 27 éves támadó a Feczesin Róbert távozásával felszabadult 9-es számú mezt viseli majd a Megyeri úton. A fővárosi együttes a szerződés részleteiről nem közölt információkat.

Újpest FC Újpest magyar átigazolás labdarúgó NB I DVTK Bacsa Patrik

Újpest: közel a bejelentés, a DVTK-tól jöhet az első téli érkező

2020-01-20 10:25:57

Bacsa Patrik Újpesten folytathatja pályafutását – értesült a Nemzeti Sport Online. A 27 éves támadót az eredeti tervek szerint kölcsönadta volna a DVTK, ám a futballista azt kérte, inkább végleg engedjék el. A lila-fehéreknél hat távozó után – a kölcsönből visszatérő Novothny Somát nem számolva – Bacsa lehet az első téli érkező.

Újpest magyar átigazolás DVTK Bacsa Patrik

DVTK: Elfogadom a döntést, de nem esik jól – Bacsa Patrik

2020-01-05 09:40:49

Az évzáró vacsora után közölte Feczkó Tamás vezetőedző Bacsa Patrikkal, hogy a DVTK kölcsönadná a másodosztályba.

magyar átigazolás NB I Diósgyőr DVTK Bacsa Patrik

DVTK: A keret megerősítésén, nem a bővítésén dolgozunk – Benczés

2020-01-03 11:43:13

Benczés Miklós, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK sportigazgatója a várható erősítésekről ejtett néhány szót a boon.hu-nak.

téli felkészülés felkészülés Zsolnai Richárd Tóth Barnabás Szabó Bence NB I felkészülés

MK: Ez jelentős siker, NB I-es csapatot ejtettünk ki! – Fülöp

2019-12-04 10:06:12

A Magyar Kupa 8. fordulójában az MTK hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Diósgyőrt hosszabbítás után. A mérkőzést követően az MTK-ból Fülöp Noel és Palincsár Martin, a DVTK-ból Bacsa Patrik értékelt.

Palincsár Martin Magyar Kupa MTK Fülöp Noel DVTK Bacsa Patrik

DVTK: Így ki lehet kapni, jövő héten nyerni fogunk – Bacsa

2019-12-01 01:30:41

Jót tett az edzőváltás a Mol Fehérvár FC-nek, amely három gólt szerezve nyerni tudott a Diósgyőri VTK otthonában (1–3) a labdarúgó NB I 14. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. A találkozó után a miskolciak egyenlítő gólját szerző Bacsa Patrikkal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó NSO Tv NB I 14. forduló NB I Mol Fehérvár FC Diósgyőr

Jót tett az edzőváltás a fehérváriaknak, a Diósgyőr bánta

2019-11-30 13:18:59

Jót tett az edzőváltás a Mol Fehérvár FC-nek, amely három gólt lőve nyerni tudott a Diósgyőri VTK otthonában (1–3) a labdarúgó NB I 14. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

közvetítés Stopira NB I 14. forduló NB I Mol Fehérvár FC Kovács István

NB I: édesapja sírva hívta fel a DVTK 18 éves játékosát

2019-05-20 01:13:27

Korbély Kristóf a 80. percben beállt, tizenöt másodperc múlva pedig már a csapattársak és a szurkolók körében ünnepelt. Bár erre a DVTK 18 éves támadója nem is nagyon emlékszik, csak az Újpest ellen 3–0-ra megnyert mérkőzés lefújása után tudatosult benne, hogy megszerezte élete első NB I-es gólját. Rengeteg üzenetet kapott, először a lelátón szurkoló édesapja hívta fel sírva.

labdarúgó NB I Korbély Kristóf Fernando Fernández Diósgyőr DVTK Bacsa Patrik

DVTK: egy támadó hosszabbított, négyen kölcsönbe mennek

2018-07-05 11:54:24

Több fiatal játékosát is kölcsönadja a DVTK labdarúgócsapata, ugyanakkor Bacsa Patrik szerződést hosszabbított a klubbal.

magyar átigazolás Ternován Patrik Szabó I Balázs NB I Kitl Krisztián Diósgyőr

MK: Márkvárt édesapja emlékének ajánlották a győzelmet

2018-04-04 23:46:47

Hiába szerzett Felcsúton egygólos előnyt a DVTK, 3–0-s mezőkövesdi sikerével a Puskás Akadémia jutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. A mérkőzés után Poór Patrikkal, Hegedüs Lajossal és Bacsa Patrikkal beszélgettünk.

Puskás Akadémia Poór Patrik Márkvárt Dávid Magyar Kupa-negyeddöntő Magyar Kupa Hegedüs Lajos

NB III: az NB I-ben mellőzött támadók nagy napja

2017-11-19 15:57:38

A labdarúgó NB III 15. fordulójának vasárnapi játéknapján remekeltek az élvonalbeli együttesek második csapatai: a Paks II, a DVTK II, a Budapest Honvéd-MFA és a Puskás Akadémia II is többgólos győzelmet aratott.

NB III Honvéd Dark Kadima Kabangu DVTK Bacsa Patrik

DVTK: Bacsáról kérdezték, Bódog keményen fogalmazott

2017-08-11 19:26:13

A szombati, Debrecenben sorra kerülő DVTK–Puskás Akadémia NB I-es labdarúgó-mérkőzést felvezető miskolci sajtótájékoztatón szóba került Bacsa Patrik is. Bódog Tamás, a DVTK vezetőedzője kérdésre válaszolva elmondta, miért nem jutott játéklehetőséghez a 25 éves labdarúgó a 2017–2018-as bajnoki szezon eddigi mérkőzésein.

NB I DVTK Bódog Tamás Bacsa Patrik

NB II: Rajczi kilenc társával együtt távozhat Kisvárdáról

2017-06-08 09:03:16

Nagy változások várhatók a labdarúgó NB II-ben 3. helyen záró, a feljutásért az utolsó fordulóig harcoló Kisvárda keretében.