Találatok a ATP Newport címkére

Találatok száma: 8

Tenisz: Maxime Cressy nyerte a newporti tornát

2022-07-18 09:13:20

A negyedik helyen kiemelt amerikai Maxime Cressy nyerte az 595 ezer dollár (240.5 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornát Newportban – írja az MTI.

tenisz Maxime Cressy ATP Newport

Tenisz: Bublik lesz Cressy ellenfele a newporti döntőben

2022-07-17 00:17:10

Az amerikai Maxime Cressy után a kazah Alekszandr Bublik jutott döntőbe a Newportban zajló 595 ezer dollár (240,5 millió forint) összdíjazású füves pályás férfi tenisztornán.

férfi tenisz Newport Maxime Cressy Alekszandr Bublik ATP Newport

Tenisz: Isner majdnem háromórás csata után elődöntős Newportban

2022-07-15 06:51:13

2 óra 55 perces csatában győzte le az ötödik helyen kiemelt francia Benjamin Bonzit az 595 ezer dollár összdíjazású newporti füvespályás tenisztorna negyeddöntőjében az amerikai John Isner.

tenisz John Isner Benjamin Bonzi ATP Newport

Tenisz: Murray háromszettes győzelemmel ment tovább Newportban

2022-07-13 22:27:32

A kazah Alekszandr Bublik, az amerikai Maxime Cressy, a francia Benjamin Bonzi, a brit Andy Murray és az ausztrál James Duckworth is továbbjutott a legjobb nyolc közé az 595 ezer dollár összdíjazású newporti füves pályás tenisztornán.

tenisz Félix Auger-Aliassime Andy Murray Alexander Bublik ATP Newport

Tenisz: a nyolcadik kiemelt Anderson nyerte a newporti tornát

2021-07-19 08:34:11

A nyolcadik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson győzelmével zárult Newportban az 536 ezer dollár (160 millió forint) összdíjazású füvespályás férfi tenisztorna.

tenisz Kevin Anderson Jenson Brooksby ATP Newport

Tenisz: Kevin Anderson húsz ászt ütve elődöntős Newportban

2021-07-16 08:42:53

A nyolcadik helyen kiemelt Kevin Anderson bejutott a newporti füves pályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Kevin Anderson Jack Sock ATP Newport

Tenisz: nem indul Newportban a wimbledoni meglepetésember

2014-07-04 14:27:57

Kihagyja a jövő heti, newporti tenisztornát az ausztrál Nick Kyrgios, aki bombameglepetésre a negyeddöntőig jutott a wimbledoni nyílt bajnokságon.

tenisz Nick Kyrgios ATP Newport

Tenisz: meccslabdát hárítva nyert az argentin Bastadban

2013-07-08 21:43:59

A svédországi Bastadban zajló több mint 433 ezer euró összdíjazású salak pályás tenisztorna első fordulójában az argentin Martin Alund majd' három és fél órás csatában, meccslabdát hárítva győzte le 7:5, 6:7, 7:6-ra a hazai közönség előtt versenyző Markus Erikssont, így bejutott a következő fordulóba, ahol az első helyen kiemelt tomás Berdych lesz az ellenfele.