Találatok a Andreas Seppi címkére

Találatok száma: 37

Tenisz: győzött a női világelső Dubaiban, Djokovics szetthátrányból nyert

2022-12-23 19:33:36

Hat bemutatómérkőzést rendeztek a legnagyobb klasszisok részvételével Dubaiban a tenisz világligában. Az eseményen két-két férfi, illetve női egyes mérkőzést, illetve két vegyespárosmeccset játszottak a pénteki játéknapon.

női tenisz férfi tenisz Novak Djokovics Nick Kyrgios Jelena Ribakina Iga Swiatek

US Open: kiesett Fucsovics legyőzője; Djokovics négy szettben nyert

2021-09-04 22:49:56

A Fucsovics Mártont kiejtő olasz Andreas Seppi négy játszmában kikapott a német Oscar Ottétól az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) 3. fordulójában. A világelső Novak Djokovics négy szettben győzött Nisikori Kei ellen. A nőknél bejutott a nyolcaddöntőbe a 2019-es győztes kanadai Bianca Andreescu, a svájci Belinda Bencic és a brit Emma Raducanu is.

US Open Oscar Otte Novak Djokovics Nisikori Kei Matteo Berrettini Emma Raducanu

Videó: ez sem sokon múlott – Fucsovics megpróbálta kidobni az ütőjét egy nézőnek

2021-09-01 09:38:42

Mint ismert, a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open férfi egyesének első fordulójában Fucsovics Márton hatalmas csatában, öt szettben, 6:2, 5:7, 4:6, 6:2, 6:7-re kikapott az olasz Andreas Seppitől. Mutatjuk az utolsó pont utáni pillanatokat, valamint azt, ahogyan Fucsovics megpróbálta kidobni az ütőjét egy nézőnek a mérkőzés után.

videó tenisz férfi tenisz US Open 2021 Fucsovics Márton Andreas Seppi

Tenisz: „Csak megköszönni tudom a szurkolást” – Fucsovics

2021-09-01 07:13:19

Mint beszámoltunk róla, Fucsovics Márton maratoni, ötszettes meccsen kikapott az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének első fordulójában az olasz Andrea Seppitől, s a magyar éljátékos a 4 óra 3 perces meccs után úgy nyilatkozott, játéka hullámzó volt.

US Open 2021 Fucsovics Márton Andreas Seppi

US Open: Fucsovics Márton öt szettben búcsúzott

2021-08-31 23:14:50

A New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open férfi egyesének első fordulójában Fucsovics Márton öt szettben, 2:6, 7:5, 6:4, 2:6, 7:6-ra kikapott az olasz Andreas Seppitől.

US Open Fucsovics Márton Andreas Seppi

Elképesztő ötszettesen búcsúzott a veterán Seppi ellen Fucsovics a US Openen

2021-08-31 16:20:12

A New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open férfi egyesének első fordulójában Fucsovics Márton öt szettben, 2:6, 7:5, 6:4, 2:6, 7:6-ra kikapott az olasz Andreas Seppitől – a döntő szett rövidítése az olasz 15–13-as sikerét hozta...

tenisz US Open 2021 Fucsovics Márton Andreas Seppi

US Open: Fucsovics az olasz Seppi ellen kezd – sorsolás

2021-08-26 20:54:24

Az olasz Andreas Seppit kapta ellenfélül Fucsovics Márton a hétfőn rajtoló amerikai nyílt teniszbajnokság csütörtöki sorsolásán.

tenisz US Open Fucsovics Márton Andreas Seppi

Tenisz: Edmund és Seppi játssza a New York-i döntőt

2020-02-16 12:45:25

A nyolcadik helyen kiemelt brit Kyle Edmund és az olasz Andreas Seppi jutott a New Yorkban zajló férfi tenisztorna fináléjába.

tenisz Kyle Edmund Andreas Seppi

Tenisz: Fucsovics Márton 95 perc alatt elintézte Seppit Szófiában

2019-02-06 14:39:23

A Szófiában zajló, 586 ezer euró összdíjazású kemény pályás ATP-torna 1. fordulójában a világranglista 47. helyén álló Fucsovics Márton két játszmában, közel másfél óra alatt legyőzte a viadal 8. kiemeltjét, az olasz Andreas Seppit.

tenisz Fucsovics Márton Andreas Seppi ATP Szófia

Tenisz: Fucsovics közvetlen riválisát verte meg Pekingben

2018-10-01 11:40:41

Fucsovics Márton győzelemmel kezdte szereplését a pekingi kemény pályás tenisztorna 4 658 510 dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfiversenyében, így bejutott a legjobb 16 közé.

Fucsovics Márton Andreas Seppi tenisz

Tenisz: Seppi meccslabdáról esett ki Sencsenben

2018-09-24 17:27:32

A nyolcadik helyen kiemelt olasz Andreas Seppi háromszettes vereséget szenvedett a spanyol Albert Ramostól a kínai Sencsenben zajló, 760 ezer dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában, hétfőn. A világranglistán 46. Seppinek a második szett rövidítésében két mérkőzéslabdája is volt, végül azonban – csaknem három óra alatt – a rangsorban 52. Ramos győzött.

Andreas Seppi Albert Ramos-Vinolas ATP Sencsen

Aus. Open: Nadal lesimázta; Seppi maratoni csatát nyert

2018-01-19 09:57:21

Az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) ötödik játéknapjának eddigi legkiélezettebb találkozóját hozta Andreas Seppi és Ivo Karlovic összecsapása, amelyet az olasz kiválóság nyert meg maratoni hosszúságú, ötszettes csatában. A kiemeltek közül viszonylag simán ment tovább Grigor Dimitrov és Diego Schwartzman, míg a nőknél Elina Szvitolina és Magdaléna Rybáriková sem izzadt meg túlságosan. A világelső Rafael Nadal nem kis túlzással meg sem izzadt a bosnyák Damir Dzumhur ellen, a spanyol klasszis annyit adott ki magából, amennyi a háromszettes győzelemhez kellett.

tenisz Rafael Nadal Magdaléna Rybáriková Ivo Karlovic Grigor Dimitrov Elina Szvitolina

Tenisz: Fucsovics csak egy szettet nyert a canberrai döntőben

2018-01-13 07:37:47

Andreas Seppi három játszmában legyőzte Fucsovics Mártont a canberrai férfi tenisztorna döntőjében.

Roberto Bautista-Agut Fucsovics Márton Andreas Seppi

Tenisz: Fucsovics szettet vesztett, de döntős Canberrában!

2018-01-12 07:50:35

Fucsovics Márton három játszmában (6:3, 4:6, 6:2) legyőzte a francia Maxime Janvier-t a canberrai kemény pályás challenger tenisztorna elődöntőjében, így bejutott a fináléba, amelyben az olasz Andreas Seppi lesz az ellenfele.

tenisz Maxime Janvier Fucsovics Márton Andreas Seppi

Tenisz: Fucsovicsék legyőzték Seppiéket, jön az 1. kiemelt

2017-11-07 18:46:52

A pozsonyi ATP Challenger-tornán Fucsovics Márton és Borsos Gábor két rövidítéses szettben legyőzte a Ricardas Berankis, Andreas Seppi litván, olasz kettőst.

tenisz Ricardas Berankis Fucsovics Márton Borsos Gábor Andreas Seppi

Tenisz: Federer bázeli formában kezdett Párizsban

2015-11-04 20:59:28

A múlt heti bázeli tenisztornát megnyerő Roger Federer átmentette jó formáját a párizsi kemény pályás versenyre is. Az első fordulóban erőnyerő svájci klasszis a második körben 6:1, 6:1-re nyert 47 perc alatt az olasz Andreas Seppi ellen.

tenisz Roger Federer Andreas Seppi

Tenisz: Federer olasz, Djokovics brazil ellenféllel kezd

2015-11-02 22:28:01

A párizsi kemény pályás Masters-tenisztorna első fordulójában hétfőn a nem kiemelt játékosok léptek pályára: Andreas Seppi az uruguayi Pablo Cuevast, míg Thomaz Bellucci az orosz Tejmuraz Gabasvilit győzte le két szettben. Az olasz versenyző Roger Federerrel, a brazil teniszező pedig az első kiemelt Novak Djokoviccsal találkozik a második körben.

tenisz Thomaz Bellucci Roger Federer Novak Djokovics Andreas Seppi

Wimbledon: Murray ráijesztett a drukkerekre, de nyert

2015-07-04 21:27:58

Két sima játszma után úgy tűnt, Andy Murray nagyon hamar végez Andreas Seppivel a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének 3. fordulójában, ám az olasz megnyerte a harmadik szettet, a hazai kedvenc pedig ápolásra szorult a negyedikben. Ez újabb fordulatot hozott: sorozatban megnyert hat Seppi-játék után Murray feltámadt, és valósággal elsöpörte az olaszt.

Wimbledon Andy Murray Andreas Seppi

Tenisz: rekord – Babos párosban újabb helyet javított

2015-06-22 10:44:12

Babos Tímea egy helyet javítva a nyolcadik a női teniszezők legfrissebb világranglistáján párosban, ezzel saját rekordját a múltnak átadva új magyar csúcsot állított fel. A 22 éves játékos egyesben a 93. pozíciót foglalja el.

világranglista tenisz Kevin Anderson Babos Tímea Andreas Seppi

Tenisz: Federer a 10. döntőjére készül Halléban; Babos kiesett

2015-06-20 19:59:02

A címvédő Roger Federer tizedszer jutott be a hallei füves pályás tenisztorna döntőjébe, miután a legjobb négy között két szettben megverte a horvát Ivo Karlovicot. A svájci kiválóság a fináléban az olasz Andreas Seppivel találkozik.