Találatok a Aluinvent DVTK Miskolc címkére

Találatok száma: 184

Női kosár NB I: magabiztos győzelem, döntőben a Sopron

2021-04-03 17:08:34

A Sopron fölényesen, 80–57-re győzött a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I elődöntőjének szombati mérkőzésén, ezzel összesítésben 2–0-ra megnyerte a párharcot, és bejutott a fináléba, ahol a Szekszárd lesz az ellenfele.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a Szekszárd és a DVTK is bejutott az elődöntőbe

2021-03-26 18:33:07

A női kosárlabda NB I negyeddöntőjének pénteki játéknapján a DVTK 84–81-re legyőzte a PEAC-Pécset, így bejutott az elődöntőbe, míg a Szekszárd 69–63-ra nyert a Csata ellen, ezzel szintén ott van a legjobb négy között.

női kosárlabda NB I PEAC-Pécs Ludovika-FCSM Csata Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: játék nélkül a DVTK-é a PEAC elleni első meccs

2021-03-23 12:14:58

A PEAC-Pécs koronavírus-fertőzés miatt nem tud elutazni az Aluinvent-DVTK elleni negyeddöntő keddi első mérkőzésére, amelyet így játék nélkül a miskolciak nyertek a női kosárlabda NB I-ben – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

női kosárlabda NB I koronavírus PEAC-Pécs Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Ek: a Szekszárd negyeddöntős, a DVTK kiesett

2021-03-16 20:54:50

A Szekszárd 13 ponttal legyőzte a francia Hainaut Basket csapatát a női kosárlabda Európa-kupa keddi nyolcaddöntőjében. A DVTK 80–57-re kikapott a házigazda Valenciától, ezzel búcsúzott – számolt be róla az MTI.

női kosárlabda Európa-kupa női kosárlabda női kosár Ek Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a Győr és a Szekszárd

2021-03-06 18:43:35

A kupagyőztes és bajnoki címvédő Sopron 73–66-ra nyert a DVTK otthonában a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A Győr és a Szekszárd fölényes győzelemmel tudta le a játéknapot.

női kosárlabda NB I Vasas kosárlabda Uni Győr Sopron Basket ELTE BEAC Újbuda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Magyar Kupa: sima volt, megint a Soproné a serleg

2021-02-28 20:44:41

A Sopron nyerte meg a női kosárlabda Magyar Kupa 2020–2021-es kiírását, miután a vasárnap esti budapesti döntőben 79–56-ra legyőzte a DVTK-t. A soproniak sorozatban harmadszor hódították el a serleget – a legutóbbi 11 MK-kiírásból nyolc az ő diadalukkal ért véget, összességében pedig ez volt a klub tizedik kupasikere.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosár MK Sopron Basket PEAC-Pécs Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Magyar Kupa: a Szekszárd nyerte a bronzcsatát

2021-02-28 17:54:01

A Szekszárd végzett a harmadik helyen a kosárlabda női Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásában, miután a budapesti végjáték vasárnapi bronzmeccsén 70–64-re legyőzte a PEAC-ot.

Női kosár MK: izgalmas végkimenetele lehet a nyolcas döntőnek

2021-02-24 09:09:23

Szerdától vasárnapig Budapest ad otthont a női kosárlabda Magyar Kupa csatározásainak, s bár a favorit kiléte egyértelmű, a végkimenetel izgalmas lehet.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda MK női kosárlabda VBW CEKK Cegléd Uni Győr TFSE-MTK

Női kosár NB I: nagyon sima soproni diadal Szekszárdon

2021-02-17 17:59:24

A Szekszárd sem jelentett akadályt a Sopronnak: a címvédő magabiztosan, 74–49-re győzött tolnai riválisa otthonában a női kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén, így 19 meccs után is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. A Csata drámai végjátékban, Lelik Réka hat másodperccel a végső dudaszó előtt értékesített büntetőjével gyűrte le a DVTK-t, a Győr simán megverte a sereghajtó ZTE-t, míg a PEAC csak az utolsó negyedben tudta érvényre juttatni a papírformát a BEAC ellen. A Cegléd hiába hajrázott nagyot a Vasas otthonában, kikapott, és meglepetésre az MTK-TFSE is alulmaradt a PINKK vendégeként – igaz, teremproblémák miatt Budapesten.

női kosárlabda NB I NKE-Csata Lelik Réka Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: 108 pontig jutott és 43-mal nyert a DVTK

2021-02-12 20:16:32

A DVTK fölényes, 108–65-ös győzelmet aratott vendége, a BEAC felett a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén. A hazaiaknál öten is tíz pont fölé jutottak – írja az MTI.

női kosárlabda NB I ELTE BEAC Újbuda Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Ek: nyert a DVTK, ezzel továbbjutott

2021-01-22 17:03:05

Az Aluinvent DVTK Miskolc tizenegy ponttal, 93–82-re legyőzte a házigazda Ormanspor Gencliket pénteken a női kosárlabda Európa-kupa ankarai csoporttornájának harmadik fordulójában – számolt be róla az MTI.

női kosárlabda női kosár Ek Győr kosárlabda Cegléd kosárlabda Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Ek: kikapott a Győr, száz felett dobott a Szekszárd

2021-01-19 16:32:05

Száz pont fölött dobva nyert a Szekszárd az ukrán Prometej ellen (106–80), míg a harmadik negyedet elrontó házigazda Győr kikapott a török Kayseritől (72–86) a női kosárlabda Európa-kupa győri csoporttornájának első fordulójában. A DVTK tizenkilenc ponttal kikapott az izraeli Ramlától (61–80), a Cegléd tizenhéttel az orosz Szpartak Moszkvától (61–78).

Női kosárlabda Európa-kupa: ugrás az ismeretlenbe

2021-01-19 09:27:05

A legfontosabb hír a győri buborékból, hogy a női kosárlabda Európa-kupa A-csoportjában szereplő négy együttes valamennyi játékosának és stábtagjának negatív lett a koronavírus gyorstesztje. A belvárosi szállodában vegytiszta körülmények fogadták a csapatokat, amelyek közül az este hét körül befutó szekszárdiak pacsikkal és nagy mosollyal könyvelték el, hogy nincs köztük fertőzött.

női kosárlabda Európa-kupa női kosár Ek Győr kosárlabda Gereben Lívia Ceglédi EKK Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Ek: visszalépett a DVTK svéd ellenfele

2021-01-17 17:20:07

A tervezett három helyett csak két mérkőzést vív a jövő héten az Aluinvent DVTK Miskolc a női kosárlabda Európa-kupa ankarai csoporttornáján – írja az MTI.

női kosár Európa-kupa női kosár Ek Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: 100-ig jutott a Sopron, nyert a DVTK is

2020-12-09 20:22:23

A még százszázalékos Sopron 100 pontig jutva győzött a két hónapnyi kényszerszünet után bajnokit játszó Vasas vendégeként, a DVTK hazai pályán nyolc ponttal verte meg a TFSE-MTK-t, míg az ELTE BEAC nagy csatában, hosszabbítást követően győzött a PINKK otthonában a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda NB I Sopron Basket ELTE BEAC Újbuda Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: a Győr óriásit fordított, és legyőzte a DVTK-t

2020-12-02 17:15:58

Nagyszerű utolsó negyedével a Győr fordított, és tetemes hátrányt ledolgozva, nagy csata végén 73–70-re legyőzte a DVTK-t a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Szekszárd fölényesen, egy híján száz pontig jutva nyert a Csata vendégeként, míg a TFSE-MTK hazai pályán verte meg könnyedén, 90–57-re a még nyeretlen ZTE-t.

női kosárlabda NB I ZTE NKK Uni Győr TFSE-MTK NKE-Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: óriási pontesőt zúdított ellenfelére a Szekszárd

2020-11-28 17:55:16

A DVTK hosszabbítást követően 75–69-re legyőzte vendégét, a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. Korábban a Szekszárd hazai pályán, a Győr idegenben érvényesítette a papírformát: a szekszárdiak 114 pontig jutottak a PINKK ellen – ez az idény eddigi második legmagasabb pontszáma; a legmagasabb is az övék (129 a sereghajtó ZTE ellen).

női kosárlabda NB I Uni Győr PINKK Pécsi 424 PEAC-Pécs ELTE BEAC Újbuda Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: 113 pontot dobva győzött a DVTK

2020-11-04 18:23:36

A DVTK ötvenpontos különbséggel, 113–63-ra győzött a nyeretlenül sereghajtó ZTE vendégeként a női kosárlabda NB I szerda esti mérkőzésén.

női kosárlabda NB I ZTE NKK Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Euroliga: simán kikapott a DVTK, irány az Ek

2020-10-28 17:26:11

Nem volt esély, a palánk alatt domináló Izmit simán győzött (85–68) a DVTK ellen a női kosárlabda Euroliga selejtezőjében, így a magyar csapat az Európa-kupa csoportkörében folytatja majd nemzetközi szereplését.

női kosár Euroliga Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Euroliga: a DVTK beugró edzője jól felkészítette csapatát

2020-10-27 22:59:56

Az elitliga főtáblájáért küzd a DVTK. Az edzőként beugró sportszakmai igazgató, Völgyi Péter szerint sikerült megfelelően felkészíteni a csapatot a szerdai mérkőzésre.