Találatok a 17. szakasz címkére

Találatok száma: 2

Főszerepben három olasz sprinter: Bennati, Bettini, Petacchi

2007-09-23 00:00:10

A Vuelta a Espana, a Spanyol kerékpáros körverseny 17., Ciudad Real és Talavera de le Reina közötti 180 kilométeres szakaszát sprintbefutóban az olasz Daniele Benatti nyerte 3:56:58 órás eredménnyel. A dobogó másik két fokára a győztes két honfitársa fért fel: az idén második szakaszgyőzelmét ünneplő Bennati mögött a második helyen Paolo Bettini, míg a harmadikon Alessandro Petacchi érkezett. Bettini egy, Petacchi viszont már két szakaszgyőzelmet számlál a 2007-s Vueltán.

17. szakasz Petacchi Vuelta

Gilberto Simoni szakaszgyőzelme kevés lehet a végső sikerhez

2007-06-03 00:00:10

Lehet, hogy eldőlt az idei Giro d'Italia. A szerdai szakasz volt ugyanis az utolsó olyan etap, amikor Gilberto Simoni közelebb kerülhetett volna a versenyben vezető Danilo Di Lucához. Nos, ötven másodpercet ugyan hozott Simoni Di Lucán, de úgy tűnik, hogy mindez kevés lesz a végső győzelméhez.