D. Á. 2021.04.11 00:16 Frissítve: 2021.04.12 00:02

Vasárnapi sportműsor: Spurs–MU a PL-ben, Falco–DEAC a kosár MK-ban

A hét utolsó napján két NB I-es meccset rendeznek: DVTK–Paks és ZTE–Honvéd élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben a Manchester United a Tottenham Hotspurrel találkozik, az Arsenal a Sheffield United otthonában lép pályára. A Serie A-ban láthatjuk az Intert, a Juventust és a Romát is. A férfi kézi Magyar Kupában szerepel a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged. Vasárnap sem maradunk kosárlabda és tenisz nélkül, előbbiben a férfi Magyar Kupa döntőjében a Falco és a DEAC találkozik. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

 

ÁPRILIS 11., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
28. FORDULÓ
14.30: Diósgyőri VTK–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
32. FORDULÓ – élőben az NSO-n!
12.15: Debreceni VSC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
16.30:
Gyirmót FC Győr–Pécsi MFC
16.30: Budaörs–ETO FC Győr, Tatabánya
16.30: Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szolnoki MÁV FC–Soroksár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Vasas FC–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–Kazincbarcika SC
17.00: BFC Siófok–Dorogi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Debreceni EAC

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30: DVSC II–Tiszafüred
16.30: Jászberény–Mezőkövesd II
16.30: DVTK II–Salgótarjáni BTC
16.30: Tiszaújváros–Balassagyarmat
16.30: Sajóbábony–Tiszakécske
16.30: Kisvárda II–Cegléd
16.30: Hatvan–Putnok
16.30: Füzesgyarmat–Sényő
16.30: Gyöngyös–BVSC-Zugló
16.30: Tállya–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Taksony
16.30: Rákosmente–FTC II
16.30: Iváncsa–Kozármisleny
16.30: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
16.30: Szekszárd–ESMTK
16.30: Monor–Kecskemét
16.30: FC Dabas–Majos
16.30: Szegedi VSE–Paks II
16.30: Dunaújváros–Újpest FC II
17.30: Vác–Körösladány
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Gárdony
11.00: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre
16.00: Sopron–Puskás Akadémia II
16.30:
Pápa–Érd
16.30: Lipót–Balatonfüred
16.30: III. Kerületi TVE–Veszprém
16.30: Nagykanizsa–Mosonmagyaróvár
16.30: Bicske–ZTE II
16.30: Ménfőcsanak–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
13.00:
Burnley–Newcastle United (Tv: Digi Sport2)
15.05: West Ham United–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
17.30: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
20.00: Sheffield United–Arsenal (Tv: Spíler1)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Schalke–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: 1. FC Köln–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30: Internazionale–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Juventus–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Sampdoria–Napoli (Tv: Digi Sport3)
15.00: Hellas Verona–Lazio
18.00: Roma–Bologna (Tv: Digi Sport3)
20.45: Fiorentina–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ

14.00: Villarreal–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ
13.00:
Rennes–Nantes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Brest–Nimes
15.00: Lens–Lorient
15.00: Nice–Reims
15.00: Saint-Étienne–Bordeaux
17.05: Monaco–Dijon
21.00:
Lyon–Angers (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
28. FORDULÓ
15.00:
Slaven Belupo–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 25. FORDULÓ
16.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Slovan Bratislava (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

OSZTRÁK BAJNOKSÁG
24. FORDULÓ
17.00:
Rapid Wien–Red Bull Salzburg (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Félegyházi ASI–Aqvital Csákvári TC
NŐI EXTRALIGA
10.00:
AC Nyíregyháza–SH-ITB Budaörsi SC I
10.00: Szekszárd AC I–Kecskeméti Spartacus SK és KT I
13.30: Kiskunmajsai AC–Pet Bau ASE Orosháza I
17.00: Kanizsa Sörgyár SE I–Budapesti Erdért SE

CURLING
FÉRFI-VB, CALGARY
19.00:
bronzmérkőzés
Hétfő, 0.00: döntő (Tv: Eurosport1)

EVEZÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARESE
8.00:
B-, C- és D-döntők
9.55: A-döntők

KERÉKPÁR
10.55:
baszk körverseny, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, SZIGETSZENTMIKLÓS
18.00:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport+)
20.15:
Veszprémi KKFT–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport+)
FRANCIA BAJNOKSÁG
15.00:
Dunkerque–PSG (Tv: Arena4)
NÉMET BAJNOKSÁG
13.30:
Flensburg–Leipzig (Tv: Sport2)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
14.00:
Rosztov-Don (orosz)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
16.00: CSZKA Moszkva (orosz)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00:
MTK Budapest–Boglári Akadémia-SZISE
NŐI MAGYAR KUPA
5. FORDULÓ

15.00: DVSC–Siófok KC,
16:00: Érd–Kisvárda, Érd

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
16.30:
Szolnok–Körmend – bronzmérkőzés
19.30: Falco–DEAC – döntő (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NÉGYES DÖNTŐ, SZEKSZÁRD
16.30:
Szekszárd–Carolo Basket (francia) bronzmérkőzés (Tv: Digi Sport2)
19.30:
Venezia (olasz)–Valencia (spanyol) – döntő (Tv: Digi Sport2)
NBA, ALAPSZAKASZ
21.00:
Denver Nuggets–Boston Celtics (Tv: Sport1)

MŰÚSZÁS
9.30:
Világkupaverseny, Duna Aréna

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA

AZ 5-8. HELYÉRT
16.00:
Dág KSE–Kistext
18.00:
MÁV Előre Bericap–Dunaújvárosi KSE
19.00:
Kecskeméti RC–Debreceni EAC
FÉRFI NB I, ALSÓ HÁZ
16:00:
Vidux-Szegedi RSE – Szolnoki RK

SPORTLÖVÉSZET
Európa-bajnoki válogatóverseny
9.30:
50 m, férfi puska összetett, Komárom,
9.30: 25 m, női sportpisztoly, férfi standard pisztoly
16.30: döntő

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
12.00:
női +87 kg (Bazsó Bianka, Gyürüs Barbara)
15.00: férfi +109 kg (Nagy Péter)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Marbella, döntő (Tv: Eurosport2)
14.00: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, Bogotá, döntő (Tv: Digi Sport2)
WTA-torna, Charleston, döntő

2021.05.10 22:33:43

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Több évtizedes ellentmondása az elitfutballnak, hogy a drukkerek érzelmileg, a vezérek pedig gazdaságilag közelítenek a játékhoz.

2021.05.10 13:05:51

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A szentgyörgyiek a FCSB és a Craiova után a listavezető CFR-t is legyőzték.

2021.05.09 14:50:19

Minden más foci DUDUCZ TIBOR, BACSKAI JÁNOS

A második helyét ezzel bebiztosító DAC egy góllal nyerni tudott a Slovan otthonában.

2021.05.09 14:18:59

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem adta olcsón a győzelmet a Zentán vendégeskedő Javor-Matisz, de végül csak diadalmaskodott a TSC.

2021.05.08 15:00:25

Minden más foci B. D. K.

A párizsi klub bejelentette: Neymar nem megy sehová!