D. Á.
2022.08.14 00:54 Frissítve: 2022.08.15 00:33

Vasárnapi sportműsor: pályán a Bayern és a Real Madrid

A hét utolsó napján Kisvárda–Puskás Akadémia, Ferencváros–Mol Fehérvár és Budapest Honvéd–Paks mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I-ben. Az angol Premier League-ben Chelsea–Tottenham derbit láthatunk. Pályára lép a Bayern München, a Real Madrid és a Roma. Folytatódik a vizes és a multisport Eb.

 

AUGUSZTUS 14., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ

18.00: Kisvárda Master Good–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Ferencvárosi TC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Budapest Honvéd–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
3. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.30:
Tiszakécskei LC–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.30: Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.30: Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.30: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: MTK Budapest–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus – élőben az NSO-n!
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc  – élőben az NSO-n!

NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Diósgyőri VTK II–Körösladány
11.00: Kisvárda II–Tiszaújváros
12.00: Vasas II–Debreceni EAC
13.00: Békéscsaba II–Eger SE
13.00: Debreceni VSC II–BVSC-Zugló
17.30: Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló
17.30: Hatvan–Pénzügyőr SE
17.30: Putnok FC–Karcag
17.30: Sényő–BKV Előre
17.30: Tiszafüred–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd FC II–MTK II
11.00: Kecskeméti TE II–Monor
17.30: Dunaújváros PASE–Ferencvárosi TC II
17.30: ESMTK–Balassagyarmat
17.30: FC Dabas–Cegléd
17.30: Hódmezővásárhely–PTE-PEAC C-Doki
17.30: Majosi SE–Paks II
17.30: Makó FC–Iváncsa
17.30: Szekszárdi UFC–Újpest II
17.30: Szolnok–Bánk SE
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Puskás Akadémia II
11.00: Mol Fehérvár FC II–Bicske
11.00: Zalaegerszeg II–VLS Veszprém
17.00: Csorna–Zsámbék
17.30: Balatonfüred–Érd
17.30: Budaörs–Nagykanizsa
17.30: III. Kerületi TVE–Kelen SC
17.30: Komáromi VSE–Móri SE
17.30: Tatabánya–Gyirmót II
19.00: Kaposvár–Teskánd

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
15.00:
Nottingham Forest–West Ham United (Tv: Spíler1)
17.30: Chelsea–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ
15.00: Ajaccio–Lens (Tv: Match4)
15.00: Auxerre–Angers
15.00: Reims–Clermont
15.00: Troyes–Toulouse
17.05: Nice–Strasbourg (Tv: Match4)
20.45: Brest–Olympique Marseille (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
5. FORDULÓ
18.55:
NK Osijek (Eszék)–Varazdin – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Mainz–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Bayern München–Wolfsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.30:
Fiorentina–Cremonese (Tv: Sport2)
18.30: Lazio–Bologna (Tv: Sport1)
20.45: Salernitana–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Spezia–Empoli (Tv: Sport2)

SKÓT PREMIERSHIP
3. FORDULÓ
13.00:
Kilmarnock–Celtic (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
17.30:
Cádiz–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
19.30: Valencia–Girona (Tv: Spíler2)
22.00: Almería–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
5. FORDULÓ
20.30:
DAC 1904 (Dunaszerdahely)–Banská Bystrica – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
17.30:
Astra–DVTK

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
21.00:
NASCAR, 25. futam, Federated Auto Parts 400, Richmond Raceway (Tv: Arena4)

BILLIÁRD
12.00:
European Open, 2. nap, 1. rész, Fulda (Tv: Sport1)

FORMULA–E
8.50:
Formula–E, világbajnokság, 2. futam, Szöul (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
10.15:
 München (Tv: Eurosport1)
15.45: Arctic Race of Norway, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)
18.00: pályakerékpár Eb, 4. nap, München (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI U18-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG (Podgorica)
Bronzmérkőzés
15.00:
Magyarország–Németország
Döntő
17.30:
Svédország–Spanyolország
SEHA-LIGA
19.40:
Veszprém–Tatran Presov (Tv: Spíler1)

MOTORSPORT
12.00:
motokrossz-vb, 1. futam, Finnország (Tv: Eurosport2)
15.00: motokrossz-vb, 2. futam, Finnország (Tv: Eurosport2)

MULTISPORT
Európa-bajnokság, München
Asztalitenisz
9.30:
vegyes páros 1. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő, női egyes és férfi egyes csoportmérkőzések  Evezés
8.50:
D, C, B, A DÖNTŐK (férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, férfi könnyűsúlyú egypár, női könnyűsúlyú egypár, para PR2 kétpár, para PR3 kormányos négyes, férfi könnyűsúlyú kétpár, női könnyűsúlyú kétpár, férfi kétpár, női könnyűsúlyú négypár, női egypár, női nyolcas, férfi egypár)
Pályakerékpár
12.30:
női sprint és pontverseny, selejtező; férfi kieséses, selejtező; női sprint, nyolcaddöntő
női sprint negyeddöntő, elődöntő
női pontverseny, 25 km, döntő
17.45: férfi kieséses, döntő
Országúti kerékpár
10.15:
férfi mezőnyverseny (rajt: Murnau), döntő
Sportmászás
9.00:
női elődöntő, döntő (szabadmászás), férfi elődöntő, döntő (nehézségi mászás)
Torna
10.00:
junior női szerenkénti döntők: ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj
14.30: női szerenkénti döntők: ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj
Triatlon
18.00:
vegyes váltó, döntő
A MAGYAROK PROGRAMJA
Asztalitenisz
Vegyes páros
9.30: 1. forduló (Ecseki Nándor, Madarász Dóra)

13.40: nyolcaddöntő
19.40: negyeddöntő
11.00: női és férfi egyes, selejtező, csoportmérkőzések
7. csoport
11.10:
Hartbrich Leonie–Anna Kirichenko (finn)
21. csoport
12.20:
Bálint Bernadett–Baiba Bogdanova (lett)
12. csoport
15.55:
Majoros Bence–Andrij Grebenjuk (ukrán)
19. csoport
17.05:
Szudi Ádám–David Reitspies (cseh)
17. csoport
17.05:
András Csaba–Kestutis Zeimys (litván)
24. csoport
18.15:
Lakatos Tamás–Ignas Navickas (litván)
Evezés
B-döntő (Tv: Duna World)
10.10: férfi könnyűsúlyú kétpár (Galambos Péter, Tamás Bence)
10.20: férfi kétpár (Bácskai Máté, Szabó Márton)
10.30: férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)
A-döntő
11.09: férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes (Szabó Bence, Furkó Kálmán)
női könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, férfi könnyűsúlyú egypár, női könnyűsúlyú egypár, para vegyes PR2 kétpár, para vegyes PR3 kormányos négyes, férfi könnyűsúlyú kétpár, női könnyűsúlyú kétpár, férfi kétpár, női könnyűsúlyú négypár, női egypár, női nyolcas, férfi egypár
Kerékpár
Pálya
17.45:
döntők
férfi sprint elődöntő
13.45: női pontverseny, 25 km, DÖNTŐ (Borissza Johanna) (Tv: M4 Sport+)
férfi kieséses verseny, DÖNTŐ (Orosz Gergő)
férfi sprint, DÖNTŐ
Országút
10.15:
férfi mezőnyverseny (rajt: Murnau), (Dina Márton, Peák Barnabás) DÖNTŐ (Tv: M4 Sport)
Sportmászás
9.00:
Női szabadmászás – elődöntő, DÖNTŐ, férfi nehézségi mászás – elődöntő, DÖNTŐ
Torna
14.30:
női szerenkénti DÖNTŐK: ugrás (Kovács Zsófia), felemás korlát, gerenda, talaj (Kovács Zsófia) (Tv: M4 Sport)
Triatlon
18.00:
Vegyes váltó (Magyarország), DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA
9.00:
FIVB Futures nemzetközi verseny, Lupa-tó

TENISZ
20.00:
ATP-torna, Cincinnati (Tv: Eurosport2)
22.00: ATP-torna, Montreal (Tv: Eurosport2)
WTA-torna, Toronto

VIZES EB, RÓMA
ÚSZÁS
9.00: selejtezők
(Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m gyors (Mészáros Dániel, Milák Kristóf, Németh Nándor)
Női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
Férfi 50 m hát (Kovács Benedek)
Női 200 m mell
Férfi 4x100 m gyorsváltó
Női 1500 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 100 m pillangó DÖNTŐ (Milák Kristóf, Kós Hubert)
Női 50 m hát DÖNTŐ
Férfi 200 m gyors elődöntő
Női 100 m pillangó elődöntő
Férfi 50 m hát elődöntő
Női 200 m mell elődöntő
Férfi 200 m mell DÖNTŐ
Női 200 m gyors DÖNTŐ (Pádár Nikolett)
Férfi 4x100 m gyorsváltó DÖNTŐ
MŰÚSZÁS
  9.30:
női egyéni szabad gyakorlat DÖNTŐ (Tv: Duna World)
10.30: férfi egyéni szabad gyakorlat DÖNTŐ
15.00: csapat kombináció (MAGYARORSZÁG) DÖNTŐ (Tv: M4 Sport+)

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Jekkel Dániellel
12.00: Műsorvezető: Juhász Bálint
Hazafutás, műsorvezető: Virányi Zsolt
16.00: Portré: Erdélyi-Joó Abigél kétszeres Európa-bajnok cselgáncsozó
17.00: Női jégkorong-világbajnokság előtt: Garát-Gasparics Fanni
18.00: Labdarúgókörkép: Szeli Mátyás (Nemzeti Sport), Bodnár Tibor (Nemzeti Sport), Edvi László (Sportrádió)
19.00: US Open előtt a teniszezők: Szántó Petra, az Eurosport kommentátora
20.00: Multisport Európa-bajnokság, úszó Európa-bajnokság a Nemzeti Sport munkatársaival; Árkovics Petra (szinkronúszás) Rómából
21.00: Napi aktualitások, visszatekintések; Somogyi Zsolt a Ferencváros–Mol Fehérvár NB I-es labdarúgó-mérkőzésről
22.05: Sportösszefoglaló

2022.09.25 20:36:56

Minden más foci nemzetisport.hu

Van Dijk gólja döntötte el a holland–belga rangadót, az oranje jutott be az NL négyes döntőjébe.

2022.09.25 20:00:59

Minden más foci nemzetisport.hu

Dánia két gólja szomorította a tartalékos Franciaországot, de a horvátok jutottak be a négyes döntőbe.

2022.09.24 20:09:47

Minden más foci nemzetisport.hu

Hat szögletből két gólt szereztek a vendégek, a csoportelsőségről a portugál–spanyol rangadó dönt majd.

2022.09.23 23:35:59

Minden más foci nemzetisport.hu

ALAPVONAL. A több klubot magában foglaló modell sikeres lehet, de mint minden máshoz ebben az üzletágban, ehhez is türelem, alázat és a kormánykeréknél igazán okos emberek csoportja kell.

2022.09.23 17:14:54

Minden más foci nemzetisport.hu

A hétfői Magyarország–Olaszország meccsen a tét a csoportelsőség lesz.