D. Á. 2021.04.21 00:04 Frissítve: 2021.04.21 23:44

Szerdai sportműsor: pályán a Real, a Juve és az Inter; NB I

Szerdán folytatódik a hétközi forduló a labdarúgó NB I-ben, élőben láthatjuk az MTK-t, a DVTK-t, a Fehérvárt és a Honvédot is. Az angol Premier League-ben pályán a Spurs és a Manchester City, Olaszországban a Milan, a Juventus és az Inter is játszik. A Real Madrid a Cádiz vendégeként lép pályára a spanyol La Ligában. Lesz még darts Premier League, kézilabda NB I és tenisz is. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

 

ÁPRILIS 21., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
15.15:
MTK Budapest–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Paksi FC–Budapest Honvéd   (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
27. FORDULÓ
17.00:
Körösladány–Budapest Honvéd II

NŐI NB I
18. FORDULÓ

16.00: Haladás–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
19.00:
Tottenham–Southampton (Tv: Spíler1)
32. FORDULÓ
21.15:
Aston Villa–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
43. FORDULÓ
19.00:
Rotherham–Middlesbrough (Tv: Arena4)

FRANCIA KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.45:
PSG–Angers
21.10: Lyon–Monaco

HORVÁT 1. HNL
30. FORDULÓ
20.30:
NK Osijek (Eszék)–Dinamo Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ

Hertha BSC–Freiburg – elhalasztva
20.30: Borussia Dortmund–Union Berlin (Tv: Sport2)
20.30: Hoffenheim–Mönchengladbach
20.30: VfB Stuttgart–Wolfsburg
20.30: Werder Bremen–Mainz

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
18.30:
Milan–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Torino
20.45: Crotone–Sampdoria
20.45: Genoa–Benevento
20.45: Juventus–Parma (Tv: Digi Sport3)
20.45: Spezia–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
20.45: Udinese–Cagliari

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
20.30:
Sepsi OSK–CFR Cluj – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.00:
Levante–Sevilla
19.00: Osasuna–Valencia
20.00: Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Villarreal
21.00: Elche–Valladolid
22.00: Cádiz–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
36. FORDULÓ
18.00:
Galatasaray–Trabzonspor (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 0.30:
New York Yankees–Atlanta Braves (Tv: Sport1)

BIRKÓZÁS
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ

11.30: 50, 55, 59, 68, 76 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg vigaszág
16.45: elődöntők
18.00: helyosztók

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
8. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Rob Cross (angol)–Nathan Aspinall (angol)
Gary Anderson (skót)–Dimitri van den Bergh (belga)
Michael van Gerwen (holland)–José de Sousa J. (portugál)
James Wade (angol)–Jonny Clayton (walesi)
Peter Wright (skót)–Glen Durrant (angol)

KERÉKPÁR
11.05:
world tour, országúti verseny, nők, Belgium (Tv: Eurosport1)
12.30: pro sorozat, Alpesi körverseny (Tv: Eurosport1)
14.15: world tour, országúti verseny, férfiak, Belgium  (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Mol-Pick Szeged–Balatonfüredi KSE
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Veszprémi KKFT–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Ceglédi KKSE–SBS-Eger, Abony
18.30: Dabasi KC VSE–Sport36-Komló
NŐI NB I
16.00:
Érd–Győri Audi ETO KC 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
PVSK-Veolia–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: OSE Lions–Kaposvári KK
18.00: Jászberényi KSE–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia
A 9–12. HELYÉRT
19.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
FÉRFI EUROLIGA
PLAYOFF, A LEGJOBB NÉGY KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
1. MÉRKŐZÉSEK

19.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zenit Szentpétervár (orosz)

SZNÚKER
11.00, 17.00 és 19.45:
 világbajnokság, Sheffield, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.30, 17.00 és 20.15: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
15.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00: Európa-bajnokság, Bázel, női selejtezők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
28. FORDULÓ
13.15:
UVSE Hunguest Hotels–OSC
NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.30:
DUE-Maarsk Graphics–UVSE Hunguest Hotels
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
12.00: FTC Telekom Waterpolo–BVSC Zugló
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
III. Kerületi TVE–Hungerit-Szentes
A 7. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
12.30:
SZTE-Szeged–Tigra-ZF-Eger
A 9. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
13.00:
Budapesti Honvéd SE–Tatabányai Vízmű SE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. TORNA
B-CSOPORT (BUDAPEST)

14.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Waspo Hannover (német)
16.30: Brescia (olasz)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)
19.00: Barceloneta (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: Duna World)

2021.05.04 18:40:11

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Eb-sorozatunk harmadik része az 1996-os és az 1964-es torna érdekes epizódjaiból szemezget.

2021.05.05 17:41:31

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

A szentgyörgyiek mind a két félidő végén lőttek egy-egy gólt az Universitateának.

2021.05.05 13:43:54

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A már biztos ezüstérmes belgrádi csapat 3–0-ra is vezetett, a TSC erejéből csak a szépítésre futotta.

2021.05.04 08:43:56

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Az egyesület a magyar kutyafajként számon tartott pulit választotta kabalaállatának.

2021.05.03 12:50:53

Minden más foci MOHAY GÁBOR

„Egyszer veszünk egy nagyon magas létrát, felmegyünk és beköszönünk a papához.”