D. Á. 2021.04.06 23:27 Frissítve: 2021.04.07 23:46

Szerdai sportműsor: Bayern–PSG és Porto–Chelsea a BL-ben

Szerdán folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntője: a Bayern München a PSG-t fogadja az Allianz Arénában, míg a Chelsea a Portóval küzd meg. Az olasz Serie A-ban Juventus–Napoli rangadót rendeznek, de pályára lép az Inter is. Nem maradunk NB II nélkül sem. A Mol-Pick Szeged a THW Kiel ellen játszik a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Szerdán is lesz darts, kézilabda és tenisz is. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

ÁPRILIS 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
21.00:
Bayern München (német)–Paris SG (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: FC Porto (portugál)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB II
31. FORDULÓ – élőben az NSO-n!
16.30:
Kazincbarcika SC–Szentlőrinc
16.30: Debreceni EAC–Vasas FC
16.30: Soroksár–BFC Siófok
16.30: Dorogi FC–Debreceni VSC, Tatabánya
18.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Budaörs
18.00: ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár
18.15: Pécsi MFC–Szolnoki MÁV FC (Tv: M4 Sport)

NB III
KELETI CSOPORT
26. FORDULÓ
16.30:
DVTK II–Balassagyarmat
NYUGATI CSOPORT
25. FORDULÓ
15.00:
Komárom–Fehérvár II

FRANCIA KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
16.45: GFA Rumilly-Vallieres (IV.)–Le Puy Foot 43 Auvergne (IV.)
16.45: CS Sedan Ardennes (IV.)–Angers
18.45: Canet Roussillon FC (IV.)–US Boulogne (III.)
18.45: Voltigeurs de Chateaubriant (IV.)–Montpellier
18.45: Olympique Saumur FC (III.)–Toulouse (II.)

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
18.45:
Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
28. FORDULÓ
18.45: Internazionale–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00: Real Sociedad–Athletic Bilbao (Tv: Spíler1)

SZLOVÁK KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
16.00:
Ruzomberok–DAC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
Premier League, 3. forduló, Milton Keynes (Tv: Sport2)

EVEZÉS
EURÓPAI OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VERSENY, VARESE
8.30:
Középdöntők (férfi egypár: Pétervári-Molnár Bendegúz)
B-döntők (férfi könnyűsúlyú kétpár: Szabó Bence, Furkó Kálmán; női egypár: Bertus Kitti)
A-döntők (férfi para PR1: Pető Zsolt; női könnyűsúlyú kétpár: Fehérvári Eszter, Ferencz Panna)

KERÉKPÁR
15.00:
férfi pro sorozat, Scheldeprijs, Belgium (Tv: Eurosport2)
15.30:
 Baszk körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
18.45:
Aalborg (dán)–Porto (portugál)
18.45: THW Kiel (német)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.30: Kielce (lengyel)–Nantes (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Sport36-Komló–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
16.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–MTK Budapest
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–DVSC Schaeffler
18.00: Kisvárda Master Good SE–Váci NKSE
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ
BUDAPEST, LUDOVIKA ARÉNA
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
15.30: Falco KC Szombathely–PVSK
18.00: Debreceni EAC–SZTE-Szedeák
20.30: Atomerőmű SE–Egis Körmend
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
ZTE KK–Kecskemét
NŐI NB I
AZ 5–8. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
TFSE-MTK–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1067 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
AZ 5–8. HELYÉRT, 7. FORDULÓ

19.00: Kistext–MÁV Előre Bericap
20.00: Dunaújvárosi KSE–Kecskeméti RC
20.00: Debreceni EAC–Dág KSE

SÚLYEMELÉS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, MOSZKVA
16.00: női 71 kg (Mitykó Veronika)
19.00: férfi 81 kg (Kmegy Máté) (Tv: Eurosport1)

TENISZ
16.00, csütörtök, 1.00:
WTA-torna, Charleston (Tv: Digi Sport3, Digi Sport1)
17.00 és 21.00: WTA-torna, Bogotá (Tv: Digi Sport2, Digi Sport1)
20.00: ATP-torna, Nizza (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
25. FORDULÓ
11.30:
Szeged–Szolnoki Dózsa
12.45: KSI SE–PVSK Mecsek Füszért
18.00: Debreceni VSE–Metalcom Szentes
19.30: Kaposvári VK–Budapesti Honvéd SE
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Tatabánya
20.00: A-Híd VasasPlaket–OSC
20.00: FTC-Telekom Waterpolo–Tigra-ZF-Eger
20.00: BVSC Zugló–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I
16.45:
UVSE–DUE (Tv: M4 Sport)

2021.04.13 23:52:12

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Míg ezen évek alatt Székelyföld első topligás csapata, a Sepsi OSK talán nem csak az erdélyi gyökerű futballszurkolók nosztalgiából is táplálkozó rokonszenvét vívta ki, az FK Csíkszereda mostanában kezdi hasonló karrierjét.

2021.04.11 23:36:49

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Tagadhatatlan, hogy az amerikai ligák működési modelljében van valami megnyerő, ami kielégíti a szurkolók igazságosság és egyenlőség utáni vágyát. Kérdés, hogy a labdarúgásban, az esetlegesen bevezetendő szupersorozatban ez működhetne-e ugyanígy.

2021.04.11 12:23:30

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Holman Dávid góljával vezetett először a Slovan, a DAC kétszer is egyenlíteni tudott.

2021.04.11 14:34:51

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Csak döntetlent játszott az Eszék Kaproncán, Gyurcsót nem nevezték, Kleinheisler nagyszerű gólt szerzett.

2021.04.10 18:03:34

Minden más foci TŐKE JÁNOS, BACSKAI JÁNOS

Elhozott egy pontot a TSC a tabella harmadik helyén álló Csukaricski otthonából, és még gólt sem kellett lőnie ehhez.