
Gareth Bale Amerikában tartja formában magát a világbajnokság előtt (és után?) (Fotó: AFP)
A The Athletic értesülései szerint a Real Madridtól távozó Gareth Bale megegyezett az MLS-ben szereplő Los Angeles FC-vel, így a tengerentúlon folytatja pályafutását.
A szaklap szerint a walesi szélső egy évre írt alá a kaliforniai klubhoz, amely egy évvel meghosszabbíthatja szerződését.
A 32 éves Bale így az olasz Giorgio Chiellini klubtársa lehet az Egyesült Államokban, és egy ligában szerepelhet Gazdag Dániellel, Sallói Dániellel és Schön Szabolccsal.
Bale szerződése lejárt a Real Madridnál, a spanyol klub nem hosszabbított vele. A Realban 256 mérkőzésen 106 gólt szerzett, három bajnoki címet, öt BL-t nyert a klubbal.
Az MLS-ben a főcsoportját vezető Los Angelesben készülhet fel a walesi válogatott világbajnoki visszatérésére.
Legfrissebb hírek

Christopher Nkunku visszatért Lipcsébe – hivatalos
Német labdarúgás
2026.08.25. 20:52

Messi és Suárez oldalán szerzett gólt Pintér Dániel – videó
Légiósok
2026.08.20. 06:53

Csak kölcsönbe megy Almeríába Yaakobishvili Áron – sajtóhír
Légiósok
2026.08.18. 07:06




