Sulyok Tamás a Sándor-palotában fogadta az MSÚSZ életműdíjasát és elnökét

   Munkatársunktól Munkatársunktól
2025.02.17. 16:50
Balról jobbra: Bölöni László, Sulyok Tamás, Szöllősi György (Fotó: Sándor-palota)
Sulyok Tamás, Magyarország köztársasági elnöke a Sándor-palotában fogadta Bölöni Lászlót, az idei Év Sportolója Gála életműdíjasát és Szöllősi Györgyöt, a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) elnökét, lapunk főszerkesztőjét.

Az MSÚSZ hivatalos közösségi oldalán olvasható bejegyzés szerint a beszélgetésen Szöllősi György megköszönte az államfő személyes szerepvállalását a sportgálán, hogy fővédnökként és díjátadóként emelte az esemény rangját. Sulyok Tamás elmondta, hogy mennyire megérintette őt a Bölöni Lászlót az Operában köszöntő vastaps, valamint a mester köszönő szavai. A köztársasági elnök továbbá beszélt arról, hogy szívesen folytatja az együttműködést a sportújságírókkal a jövő évi sportgála alkalmával is.

 

 

Legfrissebb hírek

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Szöllősi György: Újra lesz Ezüstcipő és Bronzcipő, a legjobb női góllövőket is díjazzuk

Minden más foci
2026.05.22. 14:36

„Aznap este tényleg Budapestre fog figyelni a világ” – Szöllősi György a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.16. 17:20

Bölöni László: A BEK-győzelem millióknak jelentett hatalmas boldogságot

Bajnokok Ligája
2026.05.07. 07:55

Így búcsúznak egykori csapattársai Fazekas Lászlótól

Magyar válogatott
2026.05.06. 16:52

Kitünteti Bölöniéket a román elnök az 1986-os BEK-győzelem évfordulóján

Minden más foci
2026.05.05. 21:10

Világbajnok párbajtőrvívó is tagja lesz az új Országgyűlésnek

Egyéb egyéni
2026.04.30. 20:52

NS-partnerség: újabb díjakat kapott a Bölöni-film

Minden más foci
2026.04.30. 10:18
Ezek is érdekelhetik