Légiósok: újabb Genk-meccs, újabb Németh András-gól

K. Zs.K. Zs.
2022.07.09. 21:40
Németh András (fehér mezben) a Termien elleni felkészülési meccsen (Fotó: AFP)
Németh András újra gólt szerzett a KRC Genkben: a fiatal magyar labdarúgó a holland élvonalba visszajutó Volendam elleni, 3–2-re elveszített felkészülési mérkőzésen talált be a kapuba szombaton.

A két csapat 3x30 perces mérkőzést játszott, Németh András az utolsó harminc percben, 0–3-nál feladathoz jutó tizenegyben kapott helyet, és a 92. percben szöglet utáni erős fejessel ő állította be a 2–3-as végeredményt.

A 19 éves magyar támadó a Genk mind a négy nyári felkészülési meccsén a kapuba talált: korábban az Eendracht Termien és az Utrecht kapuját egyszer-egyszer, a Heistét háromszor vette be.

Németh az előző idényben öt belga élvonalbeli bajnokin játszott, de így is került két gól a neve mellé.

A belga bajnokság a július 22–24-i hétvégén kezdődik, a Genk a címvédő FC Bruges vendége lesz.

NÉMETH ANDRÁS GÓLJA 1:19-NÉL