NB II: újabb védő szenvedett súlyos sérülést a Siófoknál

F. B.F. B.
2023.10.01. 07:56
null
Vékony Viktor hosszú hetekre kidőlt (Fotó: BFC Siófok/Németh András)<br />
Varga Bence és Vágó Gábor után Vékony Viktor személyében harmadik védőjét is huzamosabb időre elveszítette a labdarúgó NB II-ben szereplő BFC Siófok szakmai stábja – számolt be róla a balatoniak Facebook-oldala.


Az ETO FC Győr elleni szerdai mérkőzés 63. percében Vékony Viktor bal bokája aláfordult és nem tudta folytatni a játékot. Az orvosi vizsgálatok kiderítették, hogy a hátvéd lábközépcsonttörést szenvedett, ami miatt hosszú hetekre kidőlt. Öröm az ürömben, hogy a csont nem mozdult el, így műtétre nem lesz szükség.

A nyáron az NB III-as Bicskétől érkező 22 éves Vékony alapemberként 9 NB II-es bajnokin játszott a siófokiaknál a most futó idényben és egy gólt szerzett, mégpedig a Tiszakécske elleni meccsen.

Az NB II 10. fordulójában a Siófok vasárnap 15 órától a Gyirmót FC Győr otthonában lép pályára.

Legfrissebb hírek

Kiütéses Vasas-siker, idegenben győzött a Csaba és a Csákvár, kettővel nyert a Vidi – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
22 órája

Gálát rendezett nőnapra a Vasas, mindkét félidőben háromszor talált a kapuba

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:50

A Békéscsaba három góllal nyert a Promontor utcában

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:49

A Mezőkövesd 90. percben értékesített tizenegyessel vitte el a pontokat Szegedről

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:50

A ráadásban csúsztak ki a pontok a sereghajtó Szentlőrinc kezéből

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:43

Dénes Adrián duplázott, a BVSC megverte a Tiszakécskét

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:36

Molnár Csabának fontos, hogy hisznek benne a Vasasnál

Labdarúgó NB II
Tegnap, 10:07

Felavatták Feleki Attila szobrát

Labdarúgó NB II
Tegnap, 7:37
Ezek is érdekelhetik