P. Gy. 2021.09.26 19:00 Frissítve: 2021.09.26 19:58

NB II: kettős emberhátrányban mentett pontot a DVTK

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a Diósgyőr kettős emberhátrányban mentett pontot Békéscsabán, a Siófok pedig tíz játékossal is győzött a Pécs otthonában. Budafokon aratott sikerével megerősítette éllovas pozícióját a Haladás, a Szentlőrinc pedig hajrában szerzett góllal nyert Tiszakécskén.

A fordulóról bővebben itt olvashat.

LABDARÚGÓ NB II
9. FORDULÓ

Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK 2–2 (Farkas M. 13., Máris 52., ill. Oláh B. 57., Könyves 68.) Kiállítva: Szatmári Cs. (30.), Polgár (80.) – mindkettő DVTK
Pécsi MFC–BFC Siófok 0–1 (Kiss B. 48.) Kiállítva: Jagodics B. (61., Siófok)
Szolnoki MÁV FC–Kecskeméti TE Hufbau 2–2 (Szabó A. 39., Tóth L. 87. – 11-esből, ill. Szalai G. 56., 81.)
Tiszakécskei LC–Szentlőrinc 1–2 (Szalay Sz. 34., ill. Grumics 51., Mervó 88.)
Szeged-Csanád GA–Soroksár SC 2–0 (Haruna 46., 72.)
Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás 0–2 (Devecseri 45., Szekér 72.)

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Hiába vezetett negyedóra elteltével két góllal a Csákvár, végül mégis csak egy pontot szerzett.

2021.10.19 21:35:32

Labdarúgó NB II KUN ZOLTÁN

ALAPVONAL. A Diósgyőrnek szurkolni egyet jelentett a reménytelenséggel; a Diósgyőrnek szurkolni ugyanakkor egyet jelentett a reménnyel is, mivel volt egy város, ahol még a legszörnyűbb pillanatokban is imádni lehetett a futballt.

2021.10.17 21:57:23

Labdarúgó NB II RÓTH ZOLTÁN

A Kerület büntetőt hibázott a 80. percben, Jova védése három pontot ért a Vasasnak.

2021.10.16 15:45:52

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Előzött a Pécs hazai pályán, miután a közvetlen rivális Budafok ellen hátrányból fordítva győzött.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II VARGA BALÁZS

Emberelőnyben mindkét félidőben betalált az ETO, és elvitte a három pontot Szolnokról.