2022.12.09 19:47 Frissítve: 2022.12.09 20:06

NB I: a Mezőkövesd a Szparitól igazol középpályást – NS-infó

Márkus Attila a Nyíregyháza Spartacus NB II-es labdarúgócsapatától az élvonalbeli Mezőkövesdhez igazol a téli átigazolási időszakban – értesült a Nemzeti Sport.

Márkus Attila alapember volt a Szparinál (Fotó: Dodó Ferenc/Kelet-Magyarország)

A 25 esztendős veszprémi nevelésű középpályás pályafutása során szerepelt három norvég csapatban is, a Staal Jörpelandban, a Lyseklosterben és a Baerum SK együttesében – utóbbitól igazolt a Nyíregyházához 2021 elején.

Márkus Attila érkezése óta alapembernek számít a Szpariban, a most futó idényben pedig 19 NB II-es bajnokin egy gólt szerzett.

2023.01.29 00:08:03

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Kétgólos hátrányából az utolsó percekben állt fel a Tisza-parti együttes.

2023.01.29 00:35:06

Megszakadt a zöld-fehérek győzelmi sorozata, de az MTE végül nem tudott nyerni.

2023.01.29 00:44:15

A kiesés ellen küzdő Budafok volt az első, amely saját erődjében tudta legyőzni a második helyen telelő PMFC-t.

2023.01.29 00:58:43

A kétgólos sikerrel a kék-fehérek feljutó helyre léptek előre a tabellán.

2023.01.28 09:09:16

A Gyirmót nem bírt a Doroggal • A Pécs otthon kapott ki a Budafoktól • Kiesési helyosztót nyert a Csaba • Nagy kécskei feltámadás a hajrában.